Relacje psów z przodkami a kwestia UFO nad Sudetami

To były czasy, znam z opowiadań starszych. Działo się wszędzie. Teraz tak na miękko to idzie to nie państwo z dykty ale ulepione z gówna jak cała dzisiejszą Europa.

3 Likes

dobre czasy wyprodukowały miękką ludność. Miękka ludność dopuści do wprowadzenia ciężkich czasów które wyprodukują twardą ludność która poustawia swoją władzę po swojemu. Potem będzie krótki okres normalności po czym dobrobyt znowu ludność rozleniwi …

Powyższą wypowiedź zapętlić.

5 Likes

Sprzężenia zwrotne istnieją ale jednak nie zawsze zadziałają. Czy Francuzi, holendrzy lub Hiszpanie albo Włosi wytworzą takie twarde pokolenie aby się odbić? Po tym co się tam dzieje niekoniecznie. Czy młode babeczki które strajkówaly ostatnio na ulicach założą rodziny i urodzą dzieci? Czy też się zabezpieczą na amen? Globalizm kosi równo. Mamy małe opóźnienie względem zachodu jeśli chodzi o urobienie ideologiczne, może to będzie nasza przewaga. Jakieś przewagi też mamy.

3 Likes

Nie wątpię w to.

Szyici się jakoś z sunnitami a ci z kolei z Arabami dogadają.
Resztki białych podludzi skończą zasuwając dla drogich gości na polach, ale to już ich problem.

3 Likes

Wystarczy ich ignorować.

No to sam rozumiesz.

Nawet lepiej jeśli nie. Po co komu neurotycy?

Super - bo za dużo się tego dwunoga pałęta.

2 Likes

Mogą nie mieć innego wyjścia. Twarde czasy oznaczają brak zasiłków i brak biurwiej gównopracy za gównopłacę. Model kury domowej pilnującej przychówku i obejścia może się okazać jednym z niewielu modeli kariery chroniącej samice przed wymarciem. Żeby zrobić samicom miejsce na traktorach trzeba najpierw rzucić samców w bój.

3 Likes

Wiesz, tak obiektywnie patrząc 50 lat temu Kobitka miała do ogarnięcia dwie krowy, 20 prosiakow, 4-6 dzieci i wszystko ręcznie pralka, woda w studni itp robota bez końca, sen po 4h na dobę.Obecnie są luksusy i nie ma chętnych aby zostać kurą domową bo jest “za ciężko”.
Mimo wszystko cywilizacja ta, która znamy mimo depresji przetrwa i się rozwinie bo jest organizmem czyli wytwory jak organizm żywy formę przetrwalnikową i znów rozkwitnie, jesteśmy blisko kulminacji, to wszystko już dojrzało, osiągamy dno i tylko moment do wybicia. Tak jak dotychczas nie chcieliśmy brać w niej udziału bo nam to było wygodne tak znów sami zaczniemy odbudowywać.

2 Likes

W Europie kwitnie import samic ze wschodu: bliskiego i dalekiego. Brak podaży na miejscu wyrównywany jest importem.

4 Likes

Nie sądzę. Miękka ludność zejdzie ze sceny, a zastąpi ją twarda. Już jakaś inna.

2 Likes

Napisałem że twarde czasy wyprodukują twardą ludność - o potomstwie ludności miękkiej nie wspominałem bo jak słusznie zauważyłeś nie ma o czym pisać.

3 Likes

Zwrócę jednak uwagę, że wprowadzanie mema o zarazie i wywołanie nastrojów z tym związanych (stosunki międzyludzkie) wywołuje zmianę poglądów politycznych populacji w kierunku jaki nazywamy konserwatyzmem (przekonania grupowe, ograniczenie migracji, oczekiwania totalitarne etc).
Symulacja ciężkich czasów z braku rzeczywistych?
Lewicowe korpory wprowadzają psychologiczne podstawy oczekiwań konserwatywnych?
Kto jak kto ale tam to się na pewno na psychologii mas znają.

1 Like

Ale to nie jest konserwatyzmtylko pseudokonserwatyzm. Wiesz dziś tak myślałem o tych maseczka h, zaslabianiu twarzy czymkolwiek(taki jest mus). Wymyśliłem że jest to czynnik obniżający empatie i zaburzajacy komunikację niewerbalną. Moje neurony lustrzane nie Mogą odebrać sygnału od drugiego człowieka z wyrazu twarzy przez co muszą ulec słabszemu działaniu czyli obniżeniu empatii tak jak mięsień który nie ma pobudzenia elektrycznego z neuronu ulega zanikowi. Efekt w skali mas obniżenie odczuwania cudzych emocji i zaburzenie komunikacji niewerbalnej. Ja wiem ze się to może wydać śmieszne ale komunikacja niewerbalną na Ktora nie zwracamy uwagi jest procentowo ważniejsza jak werbalna.

2 Likes

O kurde. Ale numer. Komunikacj: a) werbalna, b) niewerbalna. Komunikacja werbalna jest już zaklucona dość skutecznie przez tolerancję represywną i teorie krytyczną czyli subwersje gdzie danemu pojęciu nadaje się podobne zbliżone ale już o nieco innym zakresie pojęcie przez co się zakluca komunikację np pojęcie Tolerancja co innego oznaczało kiedyś i dziś i tak z każdym pojęciem. I teraz zakłócają podstawy komunikacji niewerbalnej aby wprowadzić większe nieporozumienie, niezrozumienie wśród ludzi operujacych tym samym językiem.

3 Likes

Nie. To jest psychologiczna podstawa zachowań ze spektrum konserwatyzmu.
Straszenie ludzi zarazą powoduje gwałtowny zwrot poglądów w prawo.
Podstawa tego jest biologiczna i działa u wszystkich badanych zwierząt, a ludzi w szczególności.
Poglądy polityczne mają podstawy metaboliczne, a nie intelektualne i można je wywoływać stresorami.

W zastosowaniu nazywa się to anonimizacją. Bardziej działa na noszącego maskę niż na obserwatora. Dlatego żołnierze mają mundury.
Ubranie ludzi w mundury, barwy wojenne, maski, kominiarki wywołuje reakcje dyssocjalne związane z anonimizacją i gotowość dopuszczania się czynów powszechnie potępianych.

Ze sterowania zachowaniami są wykłady i prezentacje praktyczne wpływu bodźców. Badania są bardzo dokładne. To nie jest tak prosto nakłonić zdrowego psychicznie człowieka, żeby przywiązał drugiego do deski i wsadził łbem do balii z lodowatą wodę. Ale da się^^

3 Likes

Banana dostaniesz! Poprawsiem!

Poprawił się. Znaczy lewacko wychowany przy braku dyscypliny!

2 Likes

No dobra. Czyli to działa w dwie strony. Tak jak piszesz ale i tak jak mi się wydaje. Nie widzę twarzy, nie mogę odczytać z odległości intencji które zwykle “wyczuwam” próbuje rozpoznać że stereotypu chodzenia, balans owania ciałem ale słabo to wychodzi, z twarzy łatwiej.

3 Likes

Do tego doszli po wojnie w Wietnamie. Wysyłali tam ludzi którzy nie chcieli zabijać drugich ludzi. Wydaje mi się że ten problem zaczęli rozwiązywać za pomocą Mas mediów i kultury masowej gdzie bajki dla dzieci już je urabiają do mordowanie robiąc podgotowke pod przyszłych świrow. Wogole po 2WŚ bardzo dużo testowany w USA i zsrr z inżynier i społecznej, robili to w masowych eksperymentach a teraz na bazie tych wyników na fali globalizmu nas kreują jak chcą dlatego tak na miękko rozgrywają wirusa np kwestie szczepien(nieprzebadane ludzie sobie dają wstrzynać ale wodę z kałuży już niebardzo)

3 Likes

Ale on Twoją widzi i czyta z niej że nie czytasz^^
O to chodzi w całym dowcipie.

Temu celowi służą między innymi gry FPS. Obecnie jest oczekiwane, żeby rekrut był gotowy strzelać do człowieka i musi być z tym oswojony. Dawniej był to poważny problem.
Ale nauczyć człowieka walki na noże żeby robił krzywdę dalej nie jest tak łatwo.

Jeśli to jest inżynieria to jakie narzędzie pomiarowe służy do weryfikacji jej skuteczności?
Bo to jest podstawowe zadanie psychometrii i wcale takich rezultatów nie uzyskali. Wprost przeciwne.

2 Likes

Wiesz, co innego miałem na myśli jak pisałeś o zwrocie w stronę konserwatyzmu. Zwrot w stronę konserwatyzmu mógłby wyglądać np tak że ustawowo zakazane są prezerwatywy i środki antykoncepcyjne, za posiadanie gumy 3 miesiące prac społecznych a za sprzedaż 2 lata odsiatki, kara śmierci dla ginia za nielegalna aborcję, bo są to czynniki obniżające rozwój populacji i tego typu rzeczy a Tobie chodziło o wzrost autorytaryzmu :slight_smile:

2 Likes

Potwierdzam na własnym przykładzie. Dużo łatwiej byłoby mi strzelić niż wbić nóż w npla. Ogólnie preferuję broń miotającą niż białą, myślałem że to kwestia gustu a nie formowania przez gry wideo.

3 Likes