Ryzyko -> realizacja

Jaki ma bagażnik? Paleta wejdzie?

Byłem już raz na wycieczce w Oświęcimiu, więcej takich miejsc nie potrzebuję zwiedzać.

Zrobią przelew. W czym problem?

A kto zbuduje izby zatrzymań?

Wiedzy o konfiguracji sprzętu też zakażą?

Producent takiego niszowego oprogramowania do starego PC kontrolującego drukarkę, która nie ma sterowników na normalne systemy.

5 Likes

W tym, że niektórzy chcą przed biurwą ukrywać obroty (co, komu, za co płacą i co kupują). Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie ma żadnego problemu. A tutaj nagłe przyspieszenie (“mają rozmach s…y”):frowning:
https://wgospodarce.pl/informacje/119814-holandia-banki-przeswietla-transakcje-powyzej-100-euro

2 Likes

No to trzeba im zrobić przepełnienie bufora^^

3 Likes

Ale Wy wiecie, że już od dekady jak się wykona transakcje kartą kredytową w dziwnej jurysdykcji, nawet na grosze, to dzwonią z HLBC z pytaniem czy to na pewno byłem ja i czy świadomie?

Zapuścić sobie log transakcji przez Armię to każdy głupi potrafi (i zdzwiłbym się jakby tego banki nie robiły już teraz, choć z drugiej strony legacy banking żyje ciągle w XXw więc może muszą to przeportować na S/360 ).

Jak ustawisz tak nisko próg wzbudzenia, to ze zwykłych losowych korelacji otrzymasz miliony alertów. Multiple hypothesis testing jest skomplikowane i nie działa sobie tak jak jeden z drugim trzylewnik (biurwa prawnicza: ma dwie lewe ręce do roboty i dyplom lewa na ścianie) wyobraża.

Dla nas to nawet lepiej, w takim nadmiarze danych to będą scigać jakiś zupełnie przypadkowych ludzi, co kupowali wódkę o 21:37:)

2 Likes

A w razie czego generatorem donosów pomożemy.

Zanim było to modne (jeszcze za Tuska), to właśnie generatorem donosów i generatorem księgowości ganialiśmy skarbówę po wirtualnych biurach. Generator podrzucał stosy papieru, a oni na to krzyżówki i łykali kolejne stosy. Sukces za sukcesem. Tylu etatów co generator przepali to nikt nie obieca.
Generator aktywności syntetycznych. A teraz robimy pajacyki, i jeszcze raz.

1 Like