Skania 2021 - akcje, libacje, obligacje, deklaracje

Jest stajnia jedna i sobie wszyscy w.tym klubie jeździeckim jeżdżą i sobie inhalacje odchodami.robia

1 Like

Przez ostatnie stulecie 70% mojej linii genetycznej płci męskiej poszło do piachu z powodu niemca. Nie wirus, nie cukrzyca, wylew , ni kobita. Rozsądek podpowiada cieszyć się brakiem ikry młodego pokolenia z tamtych rejonów :slight_smile:

4 Likes

@3r3
Bez łańcuchów dostaw?
A jak chcesz utrzymać kontrolę psiarnią kiedy system telekomunikacyjny już się sypie?
Jak przekażesz rozkazy? Gońcem? Gołębiem?

Rzad zawsze sie wyżywi a i psiarni spadnie do michy. Telekomunikacja działala w stanie wojennym.
Dlaczego ma teraz przestać działać? Wiesz coś o zbliżającym sie meteorycie ?

3 Likes

Rozumiem resentymenty i historie ale dziś moje Szkopy idą w ogień aby ratować Polaków to nie 1939-1945

2 Likes

Wiem że brakuje części do utrzymania w ruchu systemu telekomunikacyjnego. Brakuje już od półtora roku. Dlatego lecą przepustowości i sektory są dławione.

2 Likes

Jest tendencja ogólnej redukcji systemu i podzespołu. Do całkowitej zapaści jest daleka droga. Dlatego napisałem powyżej, ze rząd sie zawsze wyżywi i psom do michy wpadnie. Reszta będzie reglamentowana tak żeby z głodu nie zeszła. Juz można o tym w zrodlach rządowych miedzy wierszami czytać.

Moja prognoza: jeśli Ukraina nie będzie zarzewiem dla ogólnoeuropejskiego poligonu a system finansowy nie wywali sie w drodze niekontrolowanego przypadku, to równia pochyla jaka teraz widzimy potrwa jeszcze ze dwa lata. Dalej nie sięgam .

Zrycie beretów szerokiej masy jest tak nie wyobrażalne, ze zarządzanie nimi nie sprawia wierchuszce najmniejszych problemów. W razie czego wprowadza nie dyrektywy aby w zarodku zdusić ruch oporu. Nabor do psiarni leci pełna para , metody tresury pozbawiają psy jakichkolwiek humanoidalnych odruchów względem ulicznej masy.

5 Likes

A to akurat zależy od obciążenia.
Homooffice?^^

Psy na razie wolą od swojej sieci telefony komórkowa - bo działają.

O reglamentacji zasobów cyfrowych decydują łby.
Akurat łby też mają swoje widzimisie, również polityczne. Kto upilnuje łby?^^
Bo przy acta nie dali rady.

1 Like

To już niemodne tak od 1946

2 Likes

W St. Gallen w jedną stronę latały koktajle Mołotowa a w drugą gaz łzawiący i gumowe kule. Dwóch rannych, 21 aresztowanych.

Aby twierdzić że to było “grzecznie i nielicznie” to trzeba wziąć Burmę do porównania w której armia likwiduje demonstrantów na ulicy strzałami w głowę.

2 Likes

Trzy osoby to nielegalne zgromadzenie. Dziesięć milionów opozycjonistów to garstka ekstremistów.

2 Likes

To jest teraz terytorium miasta, które z Europy właśnie się wypisało.

Norma, ten rozmiar to głównie zapasy po 75 latach w skrytce.
Pewien paradoks - w muzeach przyrządy tego typu uchodzą za rzadkość, a po ludziach są jednymi z najpowszechniejszych, bo akurat w końcówce kocanki były dostępne.

Na gońców trzeba uważać, bo potem kanclerzami zostają.

2 Likes

mam zabrane prawko na 3 lata za jazde po pijaku ktos mnie zgarnie na prom z PL do SE? :smiley: uheuehuem,

albo bedzie zlot w PL ?

2 Likes

Jak powróci król na Wawel.

3 Likes

@Dziurkacz
A.unicja z 1944 roku. Trochę lat.minelo.

Znajomy trep mi.mowil że zm mesko robią taka aminicje parabellum 9mm że jej np. Policyjni antyterroryści nie używają. Bo ona w czasie formalnej gwarancji potrafi dać 15 procent niewypałów. 15 procent. I zacina broń

2 Likes

hahahahah, trzymam za slowo

2 Likes

Lasciate ogni speranza, voi ch’entrate.
Już nawet smok przestał ziać ogniem:
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/dlaczego-smok-wawelski-przestal-ziac-ogniem_39308.html

2 Likes

Pierwsze skojarzenie że.kable.zostaly sprywatyzowane w sposób oddziałów trofiejnych

3 Likes

Doceniam doświadczenie :wink:

4 Likes

A wracając do tematu - miejscówka spotkania już się ukonstytuowała?

3 Likes

To jest błędne koło przetargowe. Ona działa w tym, do czego ma działać: MAG-ach i Glauberytach. Na parabelce nie dało się zrobić takiego sprytnego niedopasowania, jak z niedorzecznymi moździerzami 60 mm, do których 60 mm NATO nie wchodzi, to obeszli czułością spłonki.

Przyzwyczajaj się, skoro chcesz kupić Tulskiego.
W ogóle poszukaj CZ-52. Można wymienić lufę na 9x19.

2 Likes