Sondaż: cena jednego litra oleju napędowego 31 marca 2024 roku

3 Likes

No ale wyniki ankiety pokazuja ze akurat na tym forum to my sie glownie mylimy co do przewidywania przyszlosci:) To bez kozery powiem ze bedzie po (7-3i) pln^2

3 Likes

wyniki ankiety staną się weryfikowalne 31 marca, w niedzielę wielkanocną.
Dzisiaj mamy piąty dzień marca.

jednostka urojona w Twojej wycenie określa dostępność wachy na stacji ?
Bo czasy z CePeeNami bez benzyny jeszcze pamiętam.

6 Likes

Dla pewności rozpisałbym to na complex plane, żeby w razie czego wyjaśnić, że to się owszem stało i wynik na osi rzeczywistej jest taki, jaki jest^^
Najlepiej od razu po ijk to wtedy już mało kto będzie wnikał o co w tym chodzi^^

Jak najbardziej.
Klient roi sobie, że paliwo na stacji jest po cenie z licznika. Ono co prawda jest, ale nie żeby za tyle.
Sprzedający zaś roi sobie, że wszyscy wiedzą, że za tyle co na liczniku to nie ma.
Po jakimś czasie staje się to standardem i wszyscy wiedzą jaką podobiznę ma przepustka na zaplecze, aby coś jednak kupić.

Wrócisz do se to zobaczysz stoisko mięsne z ciastem. Z braku mięsa.

6 Likes

Trzymam za słowo. Będę je weryfikował niedługo.

4 Likes

Polazłem ostatnio z młodym, bo ten żre mięcho jak Reksio.
Poszliśmy na miejsce gdzie zwykły być części zamienne do świń. Otóż zmniejszono rozmiar stoiska z częściami do 0.1, a zamiast mięcha jest mrożona pizza i mrożone obiadki w kolorowych paczkach.

4 Likes

Wyszło chyba że ~7zł/l ON na 31.03.2024

3 Likes

Tankowałem ON 1.04 na Orlenie po 6,81 zl/l

Przy autostradzie był po 7,1 zł/l

2 Likes

U mnie wczoraj było 6.68 PLN/dm3

2 Likes

~3.99 od dłuższego czasu dzięki wojnie lidla z biedrą.

3 Likes

Nie ma to jak zapach frytek w porannym korku :slight_smile:

2 Likes

U mnie korków nie ma, sarny i zające umieją ustąpić pierwszeństwa natychmiast i bez zbędnych przestojów, inaczej bullbar je czeka. Smażalnia od razu gotowa, choć zapach i chmurka jest tylko przy rozruchu, w tej cenie nie narzekam.

2 Likes

C-350 z bullbarem?^^

1 Like

Terrano 1, z najlepszych ciekawostek rozrząd na kołach zębatych.

4 Likes

Jak dodajesz gazu dymi podobnie jak ursus :wink:
Na upartego pole też tym zaorasz.
Kiedyś widziałem jak gościu miał zapiety siewnik do terenówki i pomykał po polu :wink:

1 Like

Mylisz się zatem tylko co do jednej rzeczy :wink: Dymi chwilkę wyłącznie przy bio odpaleniu, ale za to później na sadle z biedry jest 100% eko. Chyba wręcz wystąpię o zielone tablice…

4 Likes