Stopień zjebania ludzi sięgnął zenitu

Temat nie jest bezgraniczny. Cytat w pierwszej wypowiedzi jest jasny - stwierdzenie dotyczy niemożności życia młodych ludzi na wsi bez dopłat, bez łaski pana i plebana, dotyczy niemożności produkcji jedzenia na własne potrzeby bez dotacji.

Widzisz skrajne zjebanie tej wypowiedzi? Czy może uważasz że wegetacja roślin (tym bardziej w ilości “na własne potrzeby”) jest niemożliwa bez dopłat, a mleko jest z Biedronki?

Poza tym, nie wydaje mi się, żeby to było forum ludzi zmęczonych głupotą. Uważam wręcz przeciwnie - jest to forum ludzi głupotą wzbudzonych.

4 Likes

Dopiero teraz stawiasz pytanie. Wcześniej tylko wyraziłeś opinie o pytaniu z IT.
Zmęczenie nie wyklucza wzbudzenia.

1 Like

ludzie.
Easy. Jak wzbudzenie to zaraz mam tutaj troszke ampulek obok… Dzialajacych na kanaly jonowe GABAergiczne,.

Spokojnie. To nie onet. Szanujmy sie, nawet jesli mamy odmienne poglady.

4 Likes

Nie, czemu @MedicusHellveticus, właśnie fajnie się zrobiło.

@Quill:

  1. Jak sądzisz, po co wyraża się opinie o czymś na forum?

  2. Zmęczenie nie wyklucza wzbudzenia, tu się zgodzę. Natomiast co jest przyczyną wzbudzenia tutaj to ja nie wiem - wg mnie nie jest to zmęczenie, a na pewno nie u wszystkich. Ciekawym, jak Ty doszedłeś do wniosku, że piszący tutaj są czymś zmęczeni?

2 Likes

wzbudzenie…tak,

dla wodoru, uprośćmy, protu konfiguracja elektronowa opisana jest wzorem 1s1
jakie prawdopodobieństwo znalezienia elektronu w danym momencie i danym polozeniu mamy w chmurze elektronowej o tak malej orbicie?

Wzbudzenie oznacza przeniesienie elektronu i pochloniecie energii, powiedzialbym, ze tu jest raczej emisja…

1 Like

Zaraz przyniosę to paskudztwo^^

Natura cały czas testuje. Megalodony nie dostały ostrzeżenia że są za duże. Po prostu koszt dotarcia do kolejnej porcji energii przekroczył koszty stałe utrzymania cielska.

Wygrana? Wróg skapitulował? Stolica zajęta? Ludność wroga wymordowana, w jasyr wzięta, branki przytargane i zbrzuchacone? Czy jednak zakończona wstępem w Katyniu, a potem Majdanek 2.0 gdy Hans się wycofał?

Jeśli bez dopłaty nie robisz sobie jeść to najwidoczniej nie jesteś jeszcze dość głodny^^

Lepsze od tego w butelkach?

Jeśli ktoś ma złe poglądy należy mu zmienić wzrost. Ukróceniem tradycyjnym lub naciągiem latarniowym.

Pomijając zasadność samego nawoływania, przytocz jeden raz gdy jesteś wzbudzony A czyjeś samotne werbalne “spokojnie” cię ukoilo^^ (tak 3r3 wiem że kontekst się zmienia gdy nadawca komunikatu posiada jakieś nieprzyjemne środki w zanadrzu. Dlatego zaznaczam że “samotne”)

To zalezy. Jeśli mówimy o zakładaniu wątku to 3r3 robi to po to żeby przytulić brodacza. Medyk lubi rytualnie ukamieniowac rozsadkiem i logiką teutońską biurwe. Niektórzy szukają wiedzy inni przytulenia. Co do komentarzy to zakladam że każdy lubi poczuć się pomocny (być może nawet gospodarz. Wszak jak wiele działań można przypisać knowaniom i sadzeniu lasu ? Choć mogę się mylić ^^) może poza grubym. Gruby lubi ci powiedzieć że od mycia zębów umrzesz. Ale robi to w taki sposób że ciężko z nim polemizować merytorycznie. Więc istnieje ryzyko że ma racje. Może też chce być w tym pomocny ale nie ryzykuje tezy tutaj^^ A to wszystko To tylko motywacje które da się wprost odczytać. O innych to nawet nie fantazjuje.

Podsumowując. Gdy rzucasz nieprecyzyjna wypowiedź nie otrzymasz precyjnych komentarzy. Powiedziałbym że taka postawa postawa to domena podwójnych iksów ale niestety to tylko stereotyp. Igreki również tak czesto funkcjonują ^^

  1. Ale że w tym wątku? Jeśli o mnie chodzi to chciałem być pomocny i rozwiać twoje wątpliwośći (urojone w mojej głowie w sumie. Przecież nie zadałeś pytania. Ale dobrze jest czasem mieć choćby urojone powody do wypowiedzi^^) co do natury odpowiedzi. Jeśli chodzi o całość forum to każdy gdzieś tam wspomniał że w taki czy inny sposób jest zmęczony głupota. Może poza gospodarzem. Byc może już nie jest zmęczony.

I co tu dodać

1 Like

A nie wina rolników i ich klientów którzy takiej władzuchny nie powywieszali na latarniach ?

2 Likes

Z myciem zębów to strasznie nietrafiony przypadek.

Udowodniono naukowo ze ilość bakterii w surowicy krwi po umyciu zębów jest o logarytm dziesiętny wyższa niż po postrzale jamy brzusznej nabojem 7,62 i perforacja jelita grubego, gdy kal się do jałmużnę otrzewnej wylewa a on przecież bakterii pełen.

3 Likes

Czyli nie myjesz? I dzieci do szczoteczek nie zaganiasz co rano?

1 Like

Oczywiście ze myje. To ze w surowicy jest tyle a tyle colony forming units to jedno.

Życie to drugie

1 Like

@Quill, nie pytałem po co zakłada się wątek, a po co wyraża opinie na forum - która może (jak w tym przypadku) wątek zapoczątkowywać. Zresztą… można tak bez końca, nie ma sensu tego ciągnąć…

Lepiej powiedz @marlo w jakim kraju ta fundacja… (W: “Bezpotomna śmierć a majątek”).

2 Likes

dobrze ale jest i taka możliwość zinterpretowania systemu dopłat do rolnictwa że jest on własnie subsydiowaniem tego sektoa by zachować potencjalną zdolnośc produkcji żywności w razie dramatycznych wydarzeń wywracających aktualne łańcuchy dostaw

bez tego subsydiowania nie mielibyśmy tego co jednak się uchowało (fakt, że bardziej w tym miejscu myślę o tych “młodych, wykształconych z nowoczesnych wsi”) ale jednak - gdyby nie dopłaty to "nie opłacałoby się jeszcze bardziej i w rezultacie zdolność wyprodukowania czegokolwiek spadłaby jeszcze bardziej

podsumowując: cały system dopłat rolniczych w UE jest nie tylko zamykaniem gęby krewkim farmerom ale także susydiowaniem sektora gospodarki, który może się okazać dramatycznie potrzebny przy jakiejś zawierusze dziejowej

1 Like

Jeden był alpinista co pociągi blokował, ziarno wyspywal. Tylko, że za długi język miał i to jego wywiesili ale nie na latarni tylko na sznurze z petelka

2 Likes

ten akurat zapomniał, że nie kąsa się ręki która karmi a zdawało się rozsądny chłop był

1 Like

… ale do dziś pamiętam jak t.z.w. elyty z niego rżały kiedy perorował że w Klewkach terrorysty wylądowały. Zresztą za to polskie Guantanamo nikt do dzisiaj nie beknął, za przytulone od CIA 15 mln FEDów też nie. Minister zero też coś się nie spieszy żeby te zbrodnie wojenne ścigać a przypominam że jako zbrodnie wojenne czyny te przedawnieniu nie podlegają.

2 Likes

A nie wydaje wam się ze korpo zapłaciły biurwie by zmienić system na korpofriendly?

W ten sposób przemodelowani rolnictwo i jest ono niczym amerykański przemysł zbrojeniowy, gdzie przepala się pieniądze a służy on biurwie i lobbystom?

Ze bez dotacji na wielkie latyfundia nie byłoby John deere gdzie kupując maszynę za 4 miliony EUR producent twierdził ze jest się jej nie właścicielem a użytkownikiem i stad grupy rosyjskie crackujace firmware bo bez tego ani rusz.

Dziś rolnictwo w UE to taki twór jak biurwa. Nikt nie jest w stanie powiedzieć ile kosztuje produkcja tony ziemniaków bo nikt tego nie wie. Z aparatem biurokracji regulacji i kontroli pewnie tona ziemniaków kosztuje więcej niż tona tytanu.

Ale subsydiujemy to pod stołem. Papierki cierpliwe.

Mogłoby się okazać ze bez biurwy kosztowały by mniej niż dziś

3 Likes

Do tego to zmierza. Kiedyś tam być może zostaną tylko zawody rzemieślnicze. A tak to szare, brudne korpo wszedzie

1 Like

Obecnie mam bizony i łosie. Te łosie to w certipakach sprzedawali - jelenia szukali?

Nie istnieje spotkanie nierealizujące zadań operacyjnych.

Tak bez tortur od razu wieszać? Lincz ma swoje prawa^^

Ręka wyciągnięta po szczoteczkę zostanie odrąbana^^

Nie Rysiu - to jest napad na Afrykę. Gdyby nie te subsydia już dawno nie byłoby upraw na kontynencie a tania żywność płynęłaby do nas z Afryki, a produkty przemysłowe w drugą stronę. Tak nie mamy ani taniej żywności, ani murzyni nie są w stanie wyrwać się z biedy (i Kitajce ich doświadczają). Więc czarni przyjechali nas odwiedzić i sprawdzić co jemy zaglądając nam w gary.

Zero to sam może jeszcze na interrogacje trafić jak mu się noga powinie.

Twoja robota też. Aż strach blisko szpitala przejść.

Szpitale dopiero się rozkręcają .

Mnie zastanawia tylko co się stanie Jam zabraknie pieniędzy na te protezy biodra u 90 latków bo 90 latków nie zabraknie na pewno.

Podejrzewam ze na Tiergartenstrasse 4 w Berlinie powstanie kasa chorych specjalnie do tego celu.

Zaraz. Co było kiedyś na tiergartenstrasse?

2 Likes