Styk wojskich i biznesu, przedsiębiorczość teatrem działań

bo widzisz: poziom przytomności u 3r3 jest taki, że jaki już chcesz dywagować o retencji to raczej o retencji ołowiu - tej rozciągniętej w czasie przyswajania i tej z prędnością kuli…

retencja semenu - troszkę zbyt oderwane od realiów - niczym Fulford którego ja zalinkowałem i też dostałem po łapach :wink:

2 Likes

To zależy jak zdefiniujesz pojęcia “bankowość” oraz “niezależność”. Syria to przedpokój Moskwy a Phenian to sień Pekinu.

2 Likes

Zaścianek Jurysdykcji Szarej Strefy też ma swoje plany^^

No cóż… takie jest ryzyko zawodowe w fachu gangstera i watażki. Panu Stadnickiemu też nie we własnym łóżku się zmarło.

Kukavicaaaaa…! Nisam znala da si takva kukavicaaaa…! Sa mnom spawasz druga ti je nesanica…

Przy czym spawasz to po serbsku śpisz :wink:

No, ale już zabieram się do lektury tekstu, który mógłby nosić roboczy tytuł spier…lmy.se :wink:

2 Likes

No właśnie mnie interesuje co tam się z tym rynkiem stali porobiło, jakie mechanizmy zostały uruchomione, jak się przed nimi broniono i jaki był efekt całej imprezy?

4 Likes

Jak odwiedzisz @Wariat 'a to Ci wszystko jeszcze raz opowie.

Jaki ten świat mały :slightly_smiling_face: Jak zobaczyłam słowo “zmech” od razu skojarzyłam je z Wyższą Szkołą Oficerską we Wrocławiu - kiedyś tak ją nazywano skrótem. Mój mąż tam studiował 2 lata zanim stwierdził, że jednak sam woli wydawać polecenia niż ich słuchać i przeniósł się na normalną uczelnię.

3 Likes