Swiat zwariowal. Czy moze zyjemy w matriksie?

nie malowalem to nie wiem. Ale takiej kurde maniany jak w SH to naprawde ze swieca szukac. A blach odbojowych nad przepascioami tez nie ma. Biedne Panstwo ultrabogatych ludzi.

1 Like

Kapitalizm tworzy świetliki na fabrykach, socjalizm stawia panele i wiatraki^^

Żeby nikt nie pyskował że susza - o tu jest zielone, widać!

Polska nikomu nie ustepuje w swiatowych rankingach!

2 Likes

Taki sam standard jak bolce nieuziemione. W Niedorzeczu lepiej mains nie mierzyć, bo się człowiek tylko stresuje.

1 Like

Czegoś takiego to ja bym nawet na dużej bani nie wymyślił. Ale to i tak trafiłeś na dobrotliwą biurwę skoro nie zażądali od Ciebie podpisania wniosku e-pupą. A mogli przecież.

3 Likes

No ok, tablica ogłoszeń to jest jakieś rozwiązanie, z czasów wiedźmina ale jednak. Skoro jesteś z nimi na bieżąco, to daj proszę znać czy nauczyli się już ogłoszeniodawcy/zarządcy tablic sortować te wypociny prostym algorytem ‘najnowsze na górze’? Bo mnie to zawsze rozwalało, jak w sądzie/urzędzie/przychodni/kosciele/wiatrołapie jest nasrane tymi ogłoszeniami/plakatami/ulotkami w losowych miejscach i zamiast jednego rzutu oka w jedno miejsce celem looknięcia czy są jakieś updejty, trzeba (chcąc podejść do sprawy rzetelnie) skanować cały ten makulaturowy pierdolnik i wyłuskiwać nie do końca wiadomo co. ‘Jak to pan nie wie o przeglądzie kominiarskim? Było zawiadomienie’. ‘Ten świstek papieru przylepiony do góry nogami nad drzwiami do piwnicy nazywa pani zawiadomieniem?’

4 Likes

Najnowsze są przypinane na wierzchu, a starsze giną pod przypiętymi.

Jak działała komunikacja społeczna przed epoką internetów?^^

4 Likes

To by im rozwaliło budżet. Ty wiesz ile pracy trzeba włożyć w utrzymywanie porządku na tablicy ogłoszeń ? Do tego koniecznie potrzebny byłby kierownik komórki (zatwierdzający porządki na tablicy ogłoszeń) z dwoma przypinaczami którzy ten plan realizują oraz stanowisko koordynatora który codziennie łazi po wydziałach urzędu zbierając nowe ogłoszenia.

To już cztery nowe stanowiska, a to przecież “tanie państwo” miało być. Razy ilość urzędów w których po cztery nowe stanowiska muszą powstać. VAT co najmniej na 25% trzeba byłoby podnieść żeby zatrudnić tyle nowej biurwy. Tylko dla Twojej wygody, żebyś nie musiał robić “full table scan” za każdym razem. Wstydzilibyście się towarzyszu.

4 Likes

Ale czy są chętni czytacze?

1 Like

Przyszedł przecież taki jeden do urzędu i gitarę o jakiś eternit zaczął zawracać. No to się go przekierowało do piwnicy żeby tam sobie tablicę ogłoszeń postudiował. Jak petent przychodzi do urzędu to znaczy że ma na to czas. Na skanowanie całej tablicy ogłoszeń za każdym razem od nowa też.

1 Like

Zamiast ten eternit pokruszyć i wyrzucić z gruzem.

2 Likes

nie musiał podpisać e-pupą - czyli miał farta :wink: jakkolwiek by powiedzienie “Miałem farta!” nie brzmiało dwuznacznie dla obeznenych z językiem angielskim.

2 Likes

podpadnij lokalnej sitwie…

2 Likes

Przeczytałem.

Dzielna kobieta - lewniczka nie wkij dmuchał :wink:

Chwała i jej i mediom, które nagłośniły sprawę.

Mam nadzieję, że przekręciarz Dariusz Majcher skończył przynajmniej z naganą ale za ten numer powinien wylecieć z policji.

1 Like

Strzały chociaż padły? Złamano choć jedną kość? Komuś porwano dziecko?

1 Like

Negatywna odpowiedź na tego rodzaju pytania jest powodem dla którego to wydarzenie się wydarzyło. Na przeciwnym biegunie reakcji znajdują się trzy trupy urzędników (Anatol Lawina, Michał Falzmann i Walerian Pańko) które wystarczyły żeby Rzeczypospolita Polska przestała się interesować gdzie wsiąkła mu kasa z FOZZ.

2 Likes

przeczytaj, policjant miał domówkę i na sprowadzenie kolegów na interwencję zareagował uruchomieniem całej procedury wsadzenia babki do psychiatryka - ale trafiła kosa na lewniczkę :wink: a baby lewniczki zawsze są trochę nawiedzone i sto razy bardziej zawzięte niż faceci

1 Like

jak spotkałem osobiście w 4 zuryskiej prokuraturze tego Pana, wyglada na biurwokrate…

nie musza bic, strzelac, specjalista z niego.

1 Like

Dzieci ma? Albo chociaż rybki?

Należy brać przykład z dyplomatów rosyjskich - ukręcanie łbów do skutku.
Ludzie bardzo się przejmują jeśli otrzymują informację, że mogą się znać z takim typem, albo ze swoimi dziećmi. Szczególnie jeśli są już przypadki podjęcia niewłaściwej decyzji przez innych jego znajomych i współpracowników.
Dlatego właśnie homo sapek jest istotą społeczną, aby Twoja społeczność dokonywała czynów aspołecznych wobec obcych.

1 Like