The great cloudwall

Prosba do admina, by przestał uzywac Cloudflare. Jest to najwiekszy rak internetu. W skrocie:

  • nie mamy gwarancji ze polaczenie jest szyfrowane end to end (jesli admin nie wykupil opcji to nie jest i wszystko jest deszyfrowane przez cloudflare, tak, haslo i login rowniez)
  • nie wiemy czy nasz ruch jest profilowany (zalozyc trzeba ze jest a kazda tresc pobierana przez nas jest klasyfikowana w naszym permanent record)
  • nie da sie czytac bloga na torze, ze wzgledu na blokady kilkukrotnej captchy (naturalnie, udowadnia to nature honeypot tej uslugi)

Wiecej info:

… a próbowałeś kiedyś samodzielnie skonfigurować waf ?

1 Like

Nie nazywaj tego prośbą, skoro wyjechałeś z rozkazem.

Jakieś rozwiązania też masz? Czy tylko same problemy?

3 Likes

To mamy dwutorowość, na jednym torze działa, na innym nie.

1 Like

Jest jeszcze szyna z zasilaniem?

1 Like

Ta sławetna na PayPalu? Pełna anonimizacja, ktoś zarobił, ale nie wiadomo kto.

3 Likes

Właściciel paypala ukradł.
Formalnie hajs ciągle siedzi na koncie.

someone.zarobmy.se

poddomena? A paypal kazal pisac na Berdyczow?

3 Likes

I tak ciągle tam kiśnie? Nie da się tego kitu wydłubać? Przez Xoom’a też się nie da? Kupić za to też niczego nie da rady? A czy można wiedzieć, co oni tam sobie za powód umyślili?

No to skoro nie ma do kasy dostepu to chyba pora złożyć reklamacje na moją transakcję i będzie tam przynajmniej wisieć trochę mniej, jeśli może to być jakaś pociecha.

2 Likes

wszystkim kupujacym wyslalbym info o tym aby reklamowali ze nie dostali rzeczy zamowionej, niech paypal oddaje.

1 Like

A że nie wiadomo za co aż tyle.

A co oni jakiś urząd są do rozsądzania? Jest produkt, jest oferta, pińcet ludzi wpłaciło, się pododawało i jest! Czy jest tam jakiś lewny zarzut, jakiś paragraf, czy coś? Określili się, czy nie bo nie i że im się nazwa użytkownika nie podoba?

I teraz ta kasa będzie tam do końca świata/PP? No to skoro z nierządu ta waluta to niech odwrócą wszystkie transakcje i sprawa załatwiona, a nie kiszą to teraz bez dostępu.

4 Likes

Oni uważają że tak, a że mogę im skoczyć to pozostaje mi nie robić z nimi interesów.
A jeśli tylko gdzieś jakiegoś złapię zza węgłem to wprowadzę racjonalną politykę historyczną:
“nie zapomnimy, nie wybaczymy, będziemy się mścić - niech was piekło pochłonie”.

Ponieważ Musk jest zamieszany w paypala to zgaduję że przepuścił na te rozbite rakiety. A te dobre to już za swoje robił.

W zasadzie użytkownicy mogliby sobie zrobić refund. Zachęcimy?
Że to taka promocja-pożyczka była?^^

2 Likes