Urlop

swoją drogą, jakie lokacje polecacie na spędzenie urlopu?

Myślałem o Krecie albo innej Grecji.

1 Like

Mauritius albo Reunion

1 Like

Turcja, obczaj szlak licyjski i szlak swietego pawla

nie trzeba chodzic, mozna jezdzic sobie po okolicy. jest genialna

2 Likes

Kyklady

1 Like

Stały ląd albo wyspa z mostem - bez przepraw promowych na trasie. Oraz ilość kanistrów w bagażniku umożliwiająca wam powrót do domu bez tankowania.

2 Likes

Oj tam, oj tam… zawsze można się z taką wesołą ekipą wybrać, wystarczą żagle… :wink:

2 Likes

Tak mówił mój śp pradziadek, jak odpowiadał na pytanie, czy bał się w 1920r być pod Kijowiem.
Trochę się bałem, ale zawsze można na piechotę wrócić do domu:slight_smile:

czasoprzestrzennie polecam październik. Wtedy półwysep iberyjski jest dobry na roadtrip. A jak mówią starsi i mądrzejsi trzeba wyjeżdżać paliwo póki jest.No i jak mroźna zima gazu nima zaskoczy w Andaluzji to jakoś tak lżej

3 Likes
  1. Cypr południowo wschodni, okolice Ayia Napa
    plus Cypr pólnocny, ale nie wiem czy obecnie mozna pojechac tam z południa
    wada cypru - zaczyna im ponownie odwalać z powodu covid

  2. Kanary, szczególnie w listopadzie kiedy tutaj nedzna pogoda

  3. A co tam, wysepka San Andrés, fajnie było. Dalej niz na Mauritius

1 Like

Macedonia, szczególnie jezioro Ochrid.

Ciepło, tanio, górzyście, ludzie przyjaźni, klimat takiej Polski lat 90’ no i przede wszystkim ciepła, czysta, słodka! woda.

1 Like

Jeszcze nie zadeptana Czarnogóra. Koniecznie pociągiem z Podgoricy nad morze - bajeczna trasa. Jadłem tylko lignje na žaru.

1 Like

Podsowieciłem stamtad kawałek linki od łódki, leży w szafce :wink: Brzydko to tam nie jest a jakie tanie loty z Bogoty

1 Like

Potwierdzam.

1 Like

Corporate tax na poziomie 12,5% i można zobaczyć czy łapiemy się na lokalny ipbox. Podobno stosunkowo łatwo go dostać i w rezultacie zjechać do 2,5%.

//edit: dywidenda taxfree

Blisko, można zajść do banku póki są bez CSSa czy tam CRSa.
https://thebanks.eu/banks-by-country/Macedonia

1 Like

To jest zaleta?

3 Likes

Co kto lubi.
Dla mnie tak.

3 Likes