Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

Gdy po miastach fruwają granaty i serie z karabinów sapiensowanie od razu się poprawia.
Czyli trzeba doprowadzić do takiej samej sytuacji.

To zastosowane środki przymusu odwiedzi teraz kelner z rachunkiem?
Drukarka zrobi brrrr.

I kacapstwo na granicy czeka. Najpierw podyskutują o pokoju, przeproszą, a później zaczną od nowa.

1 Like

Przeciez jak to jest ze statystyka? Mogli nie zamykac, jak wyglada to w praktyce - ile procent mezczyzn do 30 r.z. z ogolnej populacji tychze nie mialo stosunku seksualnego w ostatnim roku?

a jak jest z incelami? Ilu nie mialo w ogole zadnych doswiadczen? Gabinety psychiatryczne i nerwice seksualne notuja takie wzrosty ze az milo…

3 Likes

Gdyby problem miał się sam rozwiązać to wzrosty notowałby psi patrol^^

3 Likes

Tak, choć nie wszyscy to przeżyjemy.

Tak, niektórym się zdaje, że naszym największym problemem jest niedźwiedź grasujący po ogródku, ale przecież niedźwiedź jest tylko objawem. Jednym z objawów.

Przez “poprawę demografii” rozumiem wypiramidowienie piramidy. Efekt, który Pan opisuje zdaje się stawia ją na wierzchołu, czyż nie? Będzie jeszcze weselej, kiedy z pomocą przyjdzie technologia i nerdy uznają, że daje dużo lepsze ROI i mniejsze ryzyko.

2 Likes

Najwidoczniej rozwiązanie, w którym jest dobrze żyjącym nie dotyczy wszystkich żyjących w warunkach kiedy jest inaczej^^

Dokładnie. Bóg zsyła grzesznikom powodzie, ale tylko pod warunkiem, że nie zorganizowali budowy wałów przeciwpowodziowych, zbiorników retencyjnych i pobudowali się na terenach zalewowych. Jak nie dopuścili się tych grzechów to przecież sprawiedliwym zsyłał nie będzie.

Jak się ludność tak zorganizowała w oligarchię, że dźwiedź może wejść to prawem Murphego wejdzie.
To że se omijają wojny można zwalić na geografię. No ale że lockdowny?
Problemom jakoś tam nie po drodze?
Korków na drogach nie widziałem, kontroli ze skarbówki nie widziałem 20 lat. Za to Chachłom saab wysłali lekarstwa na dźwiedzium kacaporum w dawkach przeciwpancernych. Znaczy nie że bezpośrednio, bo przecież to kraina neutralna od konfliktów stroniąca, ale wysłali do magazynów lekarzy bez granic usarmy, i oni zawieźli te strzykawki w rejon występowania stanów zapalnych.
Czyli da się samemu sobie zrobić mebelki, okręciki podwodne, czołgi, samoloty, wozy bojowe, drogi, huty i kopalnie. A do tego mieć zdrową dozę bałaganu.
Czy dźwiedź miał blachy pancerne od tego samego producenta oczywiście przemilczę, dostarczone próbki, rzekomo pobrane z teatru z całą pewnością podrzucili nieznani sprawcy.

Najwidoczniej wchodzenie w spory z naturą, że ma się dużo rodzić i szybko umierać nie jest dobrym pomysłem. Natura coś tam musi wiedzieć o jakości własnych produktów, dlatego idzie w produkcję masową i testy niszczące.

1 Like

Sie w pracy w…urwilem.

Przychodzi pacjent. Chce recepte na leki na nadcisnienie - Lisinopril 10mg. Raz dziennie rano. Bo bierze od lat.

No i moje rejestratorki nagle : biurwa mode activated - executing the executable file nicniedasie.exe than problems.exe discussion.dll loaded

Wychodze i mowie zapraszam do mnie.
Dwa klikniecia a tam szpitallny wypis : leki przy wypide stoi jak byk lisinopril 10mg per os 1-0-0-0

No i mam ochote wykonac plik zarazspizgamjaodnajgorszych.exe

Wypisaöem recepte na rok. Czas calegonrozwiazani problemu ponizej minuty.

Ale nie murwa. Niedasie bo musimy blizniemu swemu stwirzyc problem kazdy byleby zrobic problem.

Czy kmja pracuje w urzedzie skarbowym ?

Pracuje w orywatnej firmie…

2 Likes

pracujesz w urzędzie d.s. kontroli populacji.

2 Likes

Urzad do spraw kontroli prasy, publikacji i widowisk…

Rzygac sie.chce. ktojest.dla.kogo? Komu kto laske robi.?

1 Like

rządzeni rządzącym.
Czyż kiedykolwiek było inaczej ?

2 Likes

Urojenia? Byłeś u lekarza?

3 Likes

Tak jako dyżurny malkontent aby ponarzekać dla samego narzekania…

Zawalony jestem pacjentami jugosłowiańskimi,albańskimi i rosyjskimi oraz tureckimi.

Przychodzą sobie najczęściej pogadać. Chcą dowiedzieć się ze albo nic im nie jest albo ze takie są uroki starosci.

A przychodzą do mnie bo traktuje ich powaznie.

Nigdy nie zarabiałem tak łatwo pieniędzy. Ale intelektualnie to jest to jakby powiedzieć - ogromny downgrade.

Płaca mi za gadanie z ludźmi a nie leczenie. Pacjenci chcą biurwienia, czasami leczenia w 5 procentach przypadków.

No i szef sie pytać zaczął czy mi sie podoba. Odpowiedziałem ze średnio. No wiec mówi ze może podwyżka dla mnie będzie zeby było dobrze a nie srednio.

Ale praca mnie nie jara. Praca na intelektualna smierć.

6 Likes

no cóż, nie narzekaj :slight_smile:

1 Like

A płacą po szwajcarsku czy po jugosłowiańsku ?

znajdź lukę na rynku i ją zajmij.

wreszcie, k…a !

że zacząłeś widywać własne dzieci w świetle naturalnym i w ich fazie aktywności to też źle ?

Proces leczenia rozpoczyna się anamnezą. Przesunąłeś się z końca linii produkcyjnej (wyrywanie klientów Charonowi) na jej początek: do pracy językiem. Awansowałeś z jednostki wykonawczej do analitycznej, z poligonu jednostki liniowej do jej sztabu.

Czyli stosunki pomiędzy fachowcem a biurwą powoli Ci się normalizują.

praca ma Cię odżywiać. Od jarania są skoki z całkowicie sprawnego samolotu. Dla twardzieli bez spadochronów.

Odwyk dopaminowy raczej. Na razie jedziesz na głodzie i nie dziwne że masz drgawy. Miną.

4 Likes

W ciagu 3 tygodni 12 kilo mniej.
Semaglutyd czyli analog GLP-1. Zaczynamy z Ozempic(r) od 0,25mg raz w tygodniu. Potem zwiekszamy daweczke na 0,5mg. Potem ewentualnie wiecej.

Moi pacjenci nie potrzbuja potem nawet w ogole antydepresantow.

A u mnie widac dzialanie dopaminergiczno-serotoninergiczne. Kiedys wchodzac do byle kebaba sam zapach doprowadzal mnie do gastrofazy jak niektorzy maja po cannabis. Kiedys zapytany co Pan chce zjesc - odpowiedz prosta - wszystko i najlepiej 3 porcje wszystkiego.

Wszystko super ale wiekszosc po odstawieniu semaglutydu wraca do starych nawykow i yo-yo robi bonus + 15 kilo.

Sie zobaczy, Victoza juz byla testowan kiedys.

A teraz okay, ladnie pachnie, okay. Nie jara jak wczesniej.

2 Likes

Zawsze możesz dołożyć bloker pompy protonowej. Nie żeby było bezpieczne, ale coś pamiętam, że się klinicznie stosowało.

blokery pompy protonowej - jest jeden duzy problem.

W nieklamanych studiach zwiekszaja prawdopodobienstwo wystapienia zespolu otepiennego o typie Alzheimera. A drugie studia mowia o tym ze zwiekszaja ryzyko zapalenia pluc.

Moi pacjenci probowali ekstremum - dinitrofenolu a wiec rozprzegania lancucha oddehcowego mitochondriow - gotowali sie zywcem, antidotum brak.

1 Like

Skoro głodzisz komórki to czego się spodziewasz?
Przecież blokada tej pompy to odcięcie całego napędu dla maszynerii. Żadnych witamin, neuroprzekaźników, niczego - działamy do wyczerpania magazynów. Wszystkie procesy STOP.

przestawiasz na betaoksydacje, ale tez na katabolizm swoich wlasnych bialek. Dlatego codziennie 0,6 protein na kilogram masy aby nie katabolizowac masy miesniowej. Selen cynk i kofaktory lca. Mam Smofkabiven i troche diety kosmonautow.

1 Like

To może jednak kebaba.
Zwracam uwagę, że @gruby żyje, ma się dobrze i oba mózgi pracują na pełnych obrotach.
A Ty co?! Otępienia szukasz? To sobie coś przepisz na otępienie, minie.

2 Likes

24 minuty do waznego wydarzenia w zyciu.

2 Likes