Puchatek to musi mieć dźwignie żeby wystawiać Rosję jak proxy! Wow
Jak nie ma rozwiązania to nie ma problemu. Może to powód dlaczego Putek jest taki spokojny (i nad wyraz przytomny) na nagraniach. Może on nic nie może.
Czy ktoś słuchał co wygaduje Baćka? On chyba coś wie albo się domyśla.
A Kanclerzyna co opowiada! Głowa mała. Tam też poszły jakieś grube deal’e.