W co gra Rosja czyli nawalanka na Ukrainie

możemy jeszcze poczekać. Chińczycy anektują powoli Morze Południowochińskie ze względu na m.in. złoża ropy naftowej tam się znajdujące i będą ten proces kontynuowali “po dobroci” tak długo jak długo im na to sąsiedzi pozwolą. Bo tak jest taniej.

9 Likes

Mistrz.
Super, kradnę i będę cytował.

Wyjaśniającym życzę powodzenia.

Tak tylko zapytam, tym razem na głos.
A jaki ma być cel tego wysiłku?

Bo starcy chcą żyć?
Starcy uważają, że są misiami panda i są pod ochroną?
Starcy uważają, że są żółwiami z Galapagos i muszą żyć 100 lat?

Są przygotowani do obrony, ale nie do wojny z USA.

Dlatego, że czas gra na niekorzyść Anglosasów, fajerwerki mogą być wcześniej niż się wszystkim wydaje.

12 Likes

Nierozumiejącym życzę towarów. Od świętego śmigłowca banku centralskiego^^

Wojenny.

Bo sukinsyny chcą nas pozabijać i trzeba dać im szansę zginąć za ojczyznę?

Podejrzewam, że problem starców zostanie dokończony tej zimy.

Do wojny na przeczekanie.

Ale mogą przeczekać.

Też uważam że Atlanci rzucą wszystkich pod ciężarówkę.
No i wracamy do kwestii 12h dnia pracy przynajmniej sześć dni w tygodniu oraz pracy dzieci.
Bo trzeba uruchomić huty, obróbkę, transport, toczyć, mierzyć i przepychać rurki bezszwowe przez klucze.
Majstry pójdą i będą robić, coś się tam skonfiskuje nierobiącym i rozda.
No ale resztę gospodarki też ktoś musi utrzymać. I tutaj mamy małe, sprawne rączki.
Testowałem już na dzieciach i to się da wdrożyć. Będzie trochę ofiar i powrotu do starych metod wychowawczych, ale to i tak mniej boli niż sytuacja jaka nastąpi gdy braknie Chachłów, a niestety oni tam są w skończonej ilości.

Jakoś nikt nie napada ludu, który wojnę prowadzi dni sześć, a siódmego odpoczywa^^

7 Likes

W ten czy inny sposób…
https://twitter.com/kamilkazani/status/1561098120506769410?t=fx1ZMRQi_o4dIlwRyVluxA&s=19

3 Likes

Ja kupiłem sobie laptopa, smartfona i ubrań na zapas.^^

„The Lion Does Not Concern Himself With The Opinions Of The Sheep”

Rozdzwonią się telefony z pytaniem:
‑ Wy z nami, czy przeciwko nam?
Każdy wtedy będzie musiał podjąć decyzje i żyć z jej konsekwencjami.

Każdy będzie musiał się bić o swoje.
USA nikogo nie będzie bronić, ale będą pomagać sojusznikom na tyle na ile będzie ich stać i na ile to będzie w ich interesie.

Jeszcze nie jeden zatęskni za amerykańską, światową, policyjną pałą.
Jeszcze nie jeden zatęskni za czasami, gdy to papierowy dolar był jego największym zmartwieniem.

10 Likes

Jest tylko jeden sposób.
Od lat produkcja na potrzeby W wysypywała się bokami na cywilne hale, a teraz to już materiałów nie można nawet dostać bo jest politycznie. Bałkanizację rynku widzą nawet odbiorcy bo jakość na materiałach pancernych się zróżnicowała. Awantury są.

Ja generator i świeczki.

Czyli wcale.
Alternatywy też nie będzie - free for all.

To był eksces na ropie. To se ne wrati.

Luzik. Historia zna nie takie przypadki. Entropia się nazbierała, a konsekwencje są oczywiste.

Młody mi zeznał co się odjaniepawliło w szkole (bo mieli kilka dni temu rozpoczęcie roku) - wszyscy nauczyciele z uprawnieniami (na przykład do eksperymentów na chemii czy fizyce) poszli sobie, przyszli tacy co mogą odczytać teorię, a nauczycielka od matmy liczy gorzej od młodego i klasa ma polew. Nie widzi sensu w uczęszczaniu.

5 Likes

Wyglada mi to na fuszke SBU. Dugin jest naczelnym mitologiem RF i tworca doktryny geopolitycznej ktora jest realizowana przez Putina teraz, mysle, ze nie obejdzie sie bez echa.

To efektywnie zamach na Rosje w jej obecnym ksztalcie

2 Likes

Komu nie chce sie odpalac VPNka tutaj screeny z RT



dwie minutki pozniej i bylaby 21:37…

5 Likes

W znaczeniu że przed naciśnięciem detonatora nieznani sprawcy skopali identyfikację kierowcy nie odróżniając celu od jego córki ?

3 Likes

ta^^ to może być walka frakcyjna…

2 Likes

To byłoby równie bezcelowe jak zamach na Nietzchego. Ten na szczęście swojej popularyzacji nie dożył.

Jeśli to zamach z przyczyn ideologicznych to jest bezcelowy.
Raczej wewnętrzna robota we frakcjach Kacapii i zginęła ta co miała zginąć. Ona się w politykę bawiła.

3 Likes

Ostrzegawczy strzał w tył córki?

Miał wybuchnąć samochód XYZ i to zrobił po odjeździe.

3 Likes

nie kupuję tego. To nieprofesjonalne.

2 Likes

A jeśli mogło być nic/wykrycie bomby albo second best thing?

Myślę, że niejeden moskal dzisiaj nie pośpi za dobrze. Jeśli to ukry to też zapewne o to chodziło.

1 Like

To dorosły, samodzielny polityk był.

Za głęboko.

1 Like

This is easy to check. Watch Russian media and see what they are saying and how they explain this. It’s all controlled by Putin fairly directly. If this is a hit by him and not the Russian mafia, then the Russian media will not make her out to be heroic and not support her father.

Mysle ze to ma sens.

2 Likes

Będzie jak w biznesie.
Dwie, duże, konkurujące ze sobą firmy i jeden mniejszy pretendent.
MiŚie będą miały pod górę.

2 Likes

Po czym Chińczycy robią wejście smoka ze swoim COMAC-em i ściągają 570 zamówień na swój pierwszy model C919.

MiSie produkują i dostarczają - korpo to tylko taki znaczek naklejany na wniosek o wsparcie z drukarki centralnej.

5 Likes

MiŚie robią swoje i nie kozaczą.

Jakoś tak to wygląda.

4 Likes

“This action, like many other partisan actions carried out on the territory of Russia in recent months, was carried out by the National Republican Army (NRA),” Ponomarev said.

https://www.theguardian.com/world/2022/aug/21/ex-russian-mp-claims-russian-partisans-responsible-for-moscow-car-bomb

1 Like