W d się poprzewracało!

Link do artykułu: W d się poprzewracało! – Zarobmy.se

Tekst rozrywkowy. Łatwiej jest zadać bata niż odebrać marchewkę. Kompost nasz umiłowany uroił sobie jakoby nie odniósł korzyści z wyzyskiwalizmu z takim tylko uzasadnieniem, że nie bogaci się na miarę swoich oczekiwań leniąc się na miarę swoich możliwości. Świat w którym każdy prol dojeżdża do folwarku własną karocą zaprzężoną w…

5 Likes

wigwam i flaszka wody ognistej należą się z samego faktu bycia indianinem.
Ustawowe zadekretowanie manny ma na celu wzięcie towarzystwa pod but.
Kto rozdziela ten wymaga.

3 Likes

Najlepsze jest to że nawet jak ktoś ma jakieś podejrzenia to i tak uważa że to wszystko przydarzy się gdzieś tam daleko.

4 Likes

No i co z tego. Wszyscy dzialajacy w strefie oficjalnej czy chca czy nie chca beda jeszcze bardziej skladac sie na dobrobyt mas glosujacych.

3 Likes

Doświadczenie PRLu pokazało jak ten dobrobyt wygląda i ile trwa.

8 Likes

Ale nawet w PL masz ludzi, ktorym tego nie wytlumaczysz, oni w tych czasach nie żyli. Dla nich to abstrakcja.

Dla nichj problemem jest awaria Twittera czy brak burgera drwala w McDonalds.

Zaglosuja na kazdego, kto zadekretuje dostep do internetu i burgera drwala.

7 Likes

Głowy poliniaków obecnie zaprząta pytanie " Czy Papież wiedział ? " Jest to temat ważny i bezpośrednio rzutujący na ich codzienne życie. W sobotę trochę pogadałem z rodzicami na kinderparty. Czułem się jak E.T.

4 Likes

Najbliższy zlot kosmitów w ostatni weekend czerwca :wink:

6 Likes

Kiedy rozmawiałem z mieszkańcami PL usłyszałem “ceny nieruchomości mogą tylko rosnąć”.
Dodam że rozmowa przeprowadzona została w 2023 roku.

insz Ał Łach. Bo może nie insz.

2 Likes

Wymagane jest aby rozdzielał, ale czy łun ma co? I czy ma mieć?^^

Doświadczenie uczy, że zawsze ginie ktoś inny.

Choć tak mało tej strefy nam zostało^^
A ona musi zaopatrywać się w tej drugiej.

A dowiezie?

Papież jest wszechwiedzący z definicji i jakiekolwiek dekretowanie ściemy, że mógłby nie wiedzieć obraża jego czcigodnych korespondentów.
Moment w którym papież jest niedoinformowany to ten, kiedy dostaje herbatkę od czcigodnych.

Spodki obowiązkowe^^

A wartość?^^

hash Al tag.

2 Likes

Tacy mnie nie dziwią. Dziwią mnie ci, którzy żyli, ale wierzą, że nigdy się to nie powtórzy.

5 Likes

Super tekst, dzięki!
Pesymistyczny jak cholera też. Niby człowiek to wszystko wiedział, ale ubrane w słowa i złożone w całość trochę gniecie.

Tak się dłużej żyć nie dało, bo ileż można policzalnych zasobów na głupoty przepalać.
No i kto i za ile ma to dowozić, skoro lista tych co chcą brudzić sobie ręce jest pusta.
Idą czasy, że jednak będą kandydaci, bo pustego brzucha nie przegadasz.

Nie pozostało nic innego jak gnać dzieci do nauki, żeby się mogły przed wpisaniem na listę bronić kompetencjami. Zrobię im taki sztandar i powieszę w pokoju: “Kompetecje jako oręż w walce o lepsze jutro!”

6 Likes

Proponowałbym przygotowac lingwistycznie. Ewakuacja z PL mozliwa

5 Likes

autor uważa go za rozrywkowy.

Wielkiej Brytanii po jej unioaborcji skończyli się kierowcy ciężarówek, teraz kolej na UE jako taką.
Podczas wizyty w PL widziałem przy drogach reklamy “kierowcy C+E+ADR poszukiwani. Płacimy 12k netto”

Jeśli dział HR firmy logistycznej czuje się zmuszony do ujawniania zarobków na plakatach to ma nóż na gardle.

5 Likes

Chyba przez inspekcję transportu drogowego.

Przy koszcie 30k^^

Ale podają górne widełki, w rzeczywistości nie chcą kierowców, bo ich nie stać na takich jacy są. HR ujawnia na plakatach marzenia strony. Rzeczywistość jakoś tych życzeń nie realizuje.

1 Like

To dopiero są inteligenci:
na zjeździe na parking drogi ekspresowej ustawiają się z lornetkami po czym wychodzą przed nadjeżdżającą czterdziestotonową ofiarę i lizakiem każą jej zjechać na parking.

Na drodze ekspresowej dokonują zatrzymań pieszo !

… ale ktoś podpisywał wnioski o leasing oprocentowane jak kredyt subprime ?

dlatego plakaty.

2 Likes

To przez Putina!!! Łun ci Panie wszystkiemu winien!

A teraz Plot twist: akurat w tym przypadku to prawda! Koleś z mojego miasta (dobry znajomy moich rodziców) ma 52 ciężarówki i mu się prawie wszystkie Ukry wzięły i zwinęły na wojnę. W grudniu jeździło 16 aut.

Podejrzewam, że nie on jedyny ma problem z kierowcami.

3 Likes

It always seems a bit abstract, doesn’t it, other people dying?

1 Like

Czyli Putin jest winny temu, że polska armia nie daje poborowym prawka na ciężarówkę.
Racja! Jakby groził wcześniej i częściej to by pobór był i młodego by szkolona na te lejce. A tak nie ma komu za to płacić.

3 Likes

A jest czym placic ?

Gdybysmy mieli mieso zrobilibysmy konserwy ale nie mamy blachy.

Gdybysmy mieli poborowych wyksztalcilibysmy ich do transportu ciezarowego, ale nie mamy pieniedzy

Ustroj sie zmienil stare problemy pozostaly. A w komisjach wnuki starych towarzyszy.

1 Like