Zakupy PM

Na metalach lokacyjnych NiE MA złota w dostawie poniżej 28 dni. Żadnego !
Ściągneli towar z półek.
P.S.
Srebro też.

2 Likes

pytanie czy będzie w 28 dni ja na afrykanera czekam 23 dni a miało być 14…

2 Likes

Przupuszczam że wątpię.

2 Likes

dostałem info na maila ze afrykaner w drodze do mnie…

3 Likes

@SGE

上金所公告-上海黄金交易所 (sge.com.cn)

上金所公告-上海黄金交易所 (sge.com.cn)

SGE Silver

@SILVER INDIA

@PPI

ECB’S KAZIMIR SAYS IF INFLATION OUTLOOK CHANGES FOR 2023, 2024, ECB WILL HAVE TO ACT

5 Likes

porozmawiajmy o zwrotach z inwestycji w języku barbarzyńców. Podrzucam aktualne zrzuty ekranów bo sam nie wierzę w to co mi jeden z większych szwajcarskich handlarzy reliktem próbuje przekazać.

Zapytałem się szwajcarskiego oddziału sklepu internetowego firmy proaurum co też ma do zaoferowania jeśli o złote monety jednouncjowe chodzi. Dzisiaj. Na magazynie.

Oto odpowiedzi.



Już na trzeciej stronie serwer się wykrzaczył.

3 Likes

Może to kwestia skali? Próbowałeś zadać pytanie o dostępność w razie gdybyś chciał zamienić siedmio-ośmiocyfrową kwotę CHF na relikt? Nie idziesz do gorzelni żeby kupić kieliszek gorzały.

2 Likes

mam nieodpowiedni akcent. Brakuje mu kilku zer.

proaurum robi w detalu obsługując takich małych misiów jak ja. Gdybym miał wagon papieru do wymiany na paletę czterystuuncjówek to w rzeczy samej podpiąłbym się do giełdy bezpośrednio.

4 Likes

@gruby no ja znów polecam tavid.ee, ale domyślam się, że geografia będzie tutaj przeszkodą ?

rozumiem, że tarcza antyinflacyjna gotowa i tylko szukasz części zamiennych? ; )

4 Likes

Juz kiedys o tym tu pisalem, ze interfejs proaurum chyba jest taki specjalnie zeby zniechecac do zakupow :roll_eyes: Da sie to gowno przeklikac bez filtrowania :slight_smile: ja otwieram interesujace mnie produkty w oddzielnych tabach w przegladarce - trzyma ta sama sesje

3 Likes

ilość granic do przekroczenia też daje w kość. A na każdej inne przepisy, szczególnie dla podludzi.

słyszałem plotki że z towarem bida. Potwierdziło się.

2 Likes

Ale czemu zaraz tak oczojebnie… Nie zapominajmy o dyskretnym i praktycznym elemencie ofensywnym
https://www.anticstore.art/84034P

2 Likes

@SGE

2 Likes

Ktoś wsadził kartę do bankomatu^^

3 Likes
6 Likes

Off-Topic

Czy ktoś jest w stanie wskazać gdzie te kryzysy wybuchły na przestrzeni dekad?!

NASDQ 100

2 Likes

Ten wykres informuje nas o długoterminowej wydajności banksterki w tworzeniu długu.

4 Likes

Dług = Waluta = Dolar

4 Likes

Nie pierwsi odkopani:
http://www.historiasztuki.com.pl/KANON/KANON_STAR/032-klin-sumer.jpg

2 Likes

Wygląda jak ciasteczko od babuni ^^

2 Likes