Zakupy PM

Typowy przedstawiciel burżuazji. Wymaga faktycznej obsługi klienta a nie nowomowy. Ale sistiema dąży do rozkułaczenia nas roszczeniowcow.

4 Likes

Pewnie im wyszło w logach, że więcej osób (lub większość) w danej lokalizacji odbiera paczkę zdalnie za pomocą apki.

Po to są tzw. konsultacje spoleczne ( przyklad platne parkingi ) i referenda by wyszlo to co mialo wyjsc.

Z logow nie moglo wyjsc, ze tutaj preferuja otwieranie apka gdyz jest to nowe urzadzenie pierwszy raz w tym miejscu ( nie wiedzialem, ze z taka cecha bo inaczej bym nie wskazal ).

Kod QR w apkomacie nie działał ( nie otwieral skrzynki), maly ekran pokazywal kod ktory otrzymalem listem ale…masz problem drogi kliencie.

4 Likes

Tak, po napotkaniu tego cuda nigdy więcej nie użyłem inPostu.

Pan wybaczy, ale jak to mawia pewien znany internetowy myśliciel - to jest roszczenie wobec rzeczywistości. No bo co Pan zrobi jak za drzwiami tylko awizo na wietrze hula?

2 Likes

Lud nie pamięta że po rozkułaczeniu zostaniemy badylarzami, a lud będzie miał na kartki?

Na ten paczkomat nie zamawiać^^

Ale tak mam w domu?

Awizo przychodzi na maila, a jak jadę po nikotynę to w tym samym kiosku jest paczka.
Najczęściej zostawiają mi te paczki pod drzwiami, bo i tak kwitowanie paczek jest tu rzadkością. Robią tylko fotę gdzie lub komu zostawili.

2 Likes

“Mój” kurier to niedługo będzie u mnie na obiedzie zostawał. Skoro i tak dzień bez wizyty w mojej dzielnicy dniem straconym ^^

2 Likes

te wszystkie kawały o potomstwie listonosza rozsianym po jego rejonie to niby skąd się wzięły ?

to zależy od mieszkanek Twojej dzielnicy.

3 Likes

W rejonie PL gdzie mieszkalem to kurier jest Nie podumalem, bystro rabajet, wasze otczestwo zamiast nazwiska. Uwielbiani sa. Jeden z Krzywego Rogu, drugi Slawianska, Trzeci Dnipro.

1 Like

Fakt. Na szczęście paczki odbieram osobiście bo i tak pilnuję obejścia - zalety homoofice.

2 Likes

To zależy od upodobań listonosza.

5 Likes

Moj stary paczkomat gdzie wystarczyło kod wklepac tez już choruje na to. Wysłałem gońca na rowerze jak zwykle i wrócił bez towaru.

1 Like

XAG/USD w tej chwili pokazuje wzrost +8.85%

sporo.

2 Likes

Względem czego ?

1 Like

zooto wycenione w FEDach podrożało na razie czyli dzisiejszego wieczora o 2,3% czyli o około 40 FEDów na uncji. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z pozaplanowym posiedzeniem rady gubernatorów FED (czyli przedstawicieli właścicieli tego banku) co do którego znalazłem taki komunikat na reddicie:

“Effective October 3, 2022, the meeting was closed to public observation by Order of the Board of Governors because the matters fall under exemption(s) 9(A)(i) of the Government in the Sunshine Act (5 U.S.C. Section 552b(c)), and it was determined that the public interest did not require opening the meeting.”

Nie ma “public interest”, posiedzenie jest pozaplanowe a zooto drożeje.
Przypadeczki takie. Zbiegunie okoliczności.

3 Likes

Czyli usługa niewykonana - dziękujemy i dobranoc.

No bo to prywatny interes, a publika w tym nie ma interes tylko straty do pokrycia^^

1 Like

podaj numer na ktory nie ma zarejestrowanej apki (na wszelki np wez starter z zabki i go nie rejestruj tylko do szuflady tak zeby miec pewnosc ze nikt nie ma tego numeru inny) + podaj email

dostajesz kod QR na email w takiej sytuacji rowniez, nie widze problemu

1 Like

W pracy dowiedzialem, ze jest firma która z paczkową nowoczesnościa poszła krok dalej.

Nowe paczkomaty DPD wymagają bluetooth, lokalizacji oraz transmisji danych.

Ps: najlepszy sposob by paczke dostać do ręki, i bez rzucania przez ogrodzenie to zamówić dostawę za pobraniem ( o ile jest to możliwe )

1 Like

gunwomaty depede to gunwo indeed ale inpost poza kamerami idzie cisnac na kod QR wyryty w glinianej tabliczce jesli poleci na email wiec problemu nie widze

1 Like
1 Like

sprobujcie dzis w CH zalozyc konto bez smartfona. Nie da siem.

1 Like

służę na priva namiarami na banksterkę powiatową która wydaje takie mini-aparaciki (hardware token bez podłączenia do internetu więc nie da się do tego black-boxa włamać z zewnątrz) do skanowania qr-ów, które to tokeny zastępują appkę w szpiegofonie.
Oficjalnie nie mają co prawda tych tokenów w ofercie no ale … wicie, rozumicie …

2 Likes