Zakupy PM

Sprzedam opla

Jadwigi po 125/pcs od ręki

I coś takiego, komuś coś? Ja bym sprzedał taniej niż handlarz a ktoś by kupił taniej niż od handlarza, worki mennicze, leżakowane w jaskini smoka przez lat tuzin

1 Like

No taki KGHM jest dead a chociaż ogólnie przemysł żre prąd to do produkcji antyputinowoltaiki srebro trzeba więc może być ciśnienie

Śmiesznie bo XCH jest teraz najbardziej opłacalnym krypto do kopania (mówię poważnie) więc przynajmniej teoretycznie moja kryształowa kula sprzed półtora roku się nie myliła

Ciekaw czy jeszcze się nie okaże, że to się moze opłacać w cyklu słonecznym ^^

2 Likes
4 Likes

Co tu się OdJaniePawla ^^

Gold trading at 1725$ on Shanghai Gold Exchange (SGE), 3% (51$) over London OTC

30

2 Likes

reality-back-to-reality

2 Likes

Dowieźli filharmonię do se, no ale już za inne piniondze^^

1 Like

ile?

1 Like
2 Likes

@MedicusHellveticus ja tu o srebrnikach. Tam jest zmienność - zoto jest stabilne.
Za to w reichu na wacianejmarży brakło - wożą z kraju do kraju deklarację posiadania^^

A to nie było tak że stópki w se rypnęli o 100pb. Rzeczywistość staje się po prostu grą, która liczba rośnie szybciej, a która wolniej, a nie grą, która liczba wzrośnie, a która spadnie.

2 Likes

W lutym było 0%, a teraz jest 1,75%. Rynek wyje…
Zombi oswojone z 0% wyskoczyły z butów. A to dopiero początek zabawy.
Na mieście pustki, galerie handlowe do zabawy w chowanego. Co się dało oderwać od podłogi sprzedane. Budowy stanęły.

11 Likes

Księżyc za gotówkę announcement

Sztaby 1kg te “brzydsze” od teraz spot+31%, skup spot+10%

2 Likes

Znowu filharmonii brakło w se. A już taniała.

1 Like

Jest tu ktoś z IE? Można tam zakupić PM bez penetracji? do 15 k € czy ile?
Będę wdzięczny za info.

U mnie oferta na relikt zmniejszyła się z około 30 różnych monet do całych pięciu w jednym z kantorków. Nie na jednouncjówkach - na wszystkich złotych monetach.

Mennice dostały zaktualizowane rachunki za gaz czy co ?

1 Like