Zakupy PM

Wprowadzili w końcu inną rubrykę, dla niepoznaki. Oddaje lepiej przybliżone wartości. Nie do końca za to rozumiem podawanie 0 per ounce jako wartości ‘teraz’, w rubrykach obok.

image

3 Likes

Czas na wrzucenie rowerka z napisem PL pod traktorek marki ZiL na kierunku Bachmuckim?

4 Likes

wraz z importowaną obsługą. Za Smoleńsk ! Za brata ! Rżnąć Moskala !

Na miejscu Załużnego też bym tak kombinował żeby właśnie teraz mnie wyrzucili.

Majstersztyk.

3 Likes

Teraz na topie jest Awdijiwka

2 Likes

Dojna krowa, zombie taki.

Czyli jesteś optymistą z zakresu “dałem blondynce kartę kredytową, ile jej to zajmie?”.

Nie istnieje brama, której nie przekroczy osioł obładowany złotem.

5 Likes

Czym się różni Interest on debt (net) $745B vs Us Total Interest Paid $4.3T?

3 Likes

Rząd federalny jest obciążany odsetkami za wykorzystanie pieniędzy pożyczkodawców w taki sam sposób, w jaki pożyczkodawcy pobierają indywidualne odsetki od kredytu samochodowego lub kredytu hipotecznego. To, ile rząd płaci odsetek, zależy od całkowitego długu publicznego i stóp procentowych różnych papierów wartościowych.

Lubisz te finansowe machlojki?!

4 Likes

obczajcie cos takiego. To taki hellwecki komputronik/morele.net

2 Likes

Nieźle. Po polsku napisano, że wyprodukowano w chrl XD

2 Likes

brack.ch swego czasu mial w swej ofercie naleczowianke, mleko laciate, majonez winiary oraz kielecki ale rzadko

2 Likes

U chinola takie i podobne kabelki z przesyłką do niedorzecza w 10 dni to około 90pln

2 Likes

plus standardowa marża handlowca: 100%

Miewałem do czynienia ze szwajcarskimi celnikami i gdyby nie czynnik ludzki nie dałoby się pokonać granicy wraz z towarem. Oni funkcjonują w trybie oblężonej twierdzy.

4 Likes

A ile jest miedzi w 6m 30 m"kwadrat tej miedzi sprzedawanej za jedyne 90zł ? Sprawdziłeś? A podrap w wolnej chwili którąś końcówkę nożykiem do tapet… :slight_smile:

4 Likes

Istnieje jakaś podróbka starlinka? In case od blackout?

2 Likes

Kupiłem coś takiego:


Z racji że bateria litowo jonowa będzie z czasem mieć słabsza pojemność.

1 Like

Po kiego podróbka?
W tym miesiącu obniżyli mi rachunek już do 50eur/m.
Jak tak dalej pójdzie to telefonia komórkowa z torbami pójdzie na kosztach infrastruktury.
Nikt Ci tak nie zadotuje neta jak DoD.

Jaj se robisz?
Po prostu kup duży akumulator obsługowy, taki do ciężarówki i z tego odpalaj.

1 Like

50 e to całkiem spoko kwota. Z ciekawości pytałem bo ciekawi czy ktoś próbował hackowac sygnał i czy możliwe wpięcie na lewo hehe

Btw rozumiem że dział r&d zaróbmy se już nad tym pracuje?

2 Likes

Tak, próbowali. Ale odkąd jest to używane na W to się nie udaje.

O pisiont ojro?

5 Likes

Jak by się komuś uwidział wielkoskalowy atak tego typu, to nie… nie bardzo będzie co zbierać.

Miejmy nadzieję, że to się będzie dalej tak dobrze rozwijało i nie oberwiemy żadną flarą.

1 Like

Dziś pisiont ojro to mało kiedyś może będzie dużo albo może przelewy nie będą dochodzić a płacić nie bedzie czym

1 Like