Zakupy PM

dlatego zapad przezornie zdelegalizował hawalę, właśnie po to żeby mu dup nie urwało w razie czego.
Brawo zapad.

A co do konkurencji to zapraszam na priv.

A to zdaje się już problem płacącego jeśli w portfelu zostanie mu tapeta nadająca się do nabicia na gwóźdź w wychodku. Bo żeby zakup doszedł do skutku to sprzedawca musi zostać skutecznie przekupiony jego własną skalą chciwości mierząc.

Znam gości którzy mają czym płacić nawet kiedy papierki trafią do wychodka, ewentualnie do kominka.
I jedna i druga to istotne funkcje dla papieru i papier jest tam potrzebny a alternatyw brak.

Do płacenia papier potrzebny nie jest. Są sprawdzone alternatywy.

8 Likes

3 Likes

Możliwe że dodruk uciekający z giełd ( właśnie pękająca bańka AI ) przekierowany będzie w krypto i ETFy BTC ( potem anihilacja?) A jak się wyzeruje górkę dopiero przyjdzie czas na złoto.

8 Likes

Mokre sny handlarzy.

Jest jeszcze kilka innych ‘walut’ i ‘pieniędzy’, które pokrywają dług.

4 Likes

Można by powiedzieć, że nawet nieskończona ilość :wink:

4 Likes

rookie

2 Likes

6 Likes

Przy ich poprzedniej wpadce koło 2021, wpłacali lekką ręką na konto BTC o wartosci 500 GBP, jako rekompensate po zlozeniu reklamacji w kontekscie w/w (nie pamietam juz o co chodzilo, ale też cos medialnego i chyba mniej powaznego niz teraz).

Można to było od razu sprzedać i wypłacić w kilka minut do banku w UK, co też, jako świadomy swojego talentu i doświadczenia w sprzedawaniu krypto tanio a kupowaniu drogo, niezwłocznie uczyniłem.

Ja akurat napisalem do nich w zupelnie innej sprawie tj problemem z weryfikacja danych KYC, ale pewnie spadł mój wzruszajacy mail na właściwe biurko i we właściwym czasie, bo tez sie załapałem na cukierka w ramach gaszenia pożaru.

Od razu po tym, jakims dziwnym przypadeczkiem naszły mnie kolejne wątpliwości co do jakości ich usług, ale dostałem odpowiedź, że “nie ze mną te numery Brunner”.

4 Likes

Ciekawe rzeczy na wykresie - jeszcze takich nie widzialem (wiem, malo widzialem :slight_smile: )

6 Likes

Odcinek - część prostej zawarta pomiędzy dwoma punktami tej prostej w których to jedni coś mają a inni już nie. Ewentualnie odwrotnie.

2 Likes

Napisz ktoś na priv czy można już kraść z budżetu albo defraudować dotacje

2 Likes

Dla medyka. Jak masz możliwości to sobie załatw taki preparat.

https://x.com/DuchPrawdy/status/1763331917146128384?s=20

Tad600 słucham opinii

2 Likes

co to za wykres jest ?

Kontrakt na zakup papierowego złota za 5 lat po dzisiejszej cenie ?

A kto ten kontrakt wydrukował ?

A na ile ten drukarz jest ubezpieczony ?

I w której ubezpieczalni ?

jeśli okaże się że @BartArt trafił to czekają nas wkróte wykresy typu n.a.n. , 404, no data available i internal server error.

4 Likes

3 Likes

Z podpisu wykresu wynika, że jest to wycena przyszłości.
I oceniana jest ona na złotą.

Mają różny sign() względem normalnej płaszczyzny posiadania.
Różni się też ich suma dotproduktów od punktów na tej płaszczyźnie.

Nie ma po co. To tak jakbyś okradł śmietnik.

2 Likes

Czasami w śmietniku można znaleźć cenne rzeczy

2 Likes

gdyby okradanie śmietników było czynnością wysoce dochodową to okradaliby je banksterzy kupując ustawę która zapewniłaby im monopol na okradanie śmietników.

3 Likes

Po co banksterzy mieli by kraść skoro oni kradną rozmieniajac pieniądze na drobne ? Mówimy o zupełnie różnych skalach.

3 Likes

Oni nie okradają śmietników, oni sprzedają śmieci w klasie AAA. To bardziej finezyjne, no i skala…

3 Likes

Najczęściej znajdziesz tam zakażenie. Przyplącze się takie paskudztwo i ciągle musisz smarować żeby nie gryzło.

Bo mogą, taką mają naturę.

4 Likes