Zjazd 2024 - wątek otwarty dla niezarejestrowanych chętnych

Mamy swój doroczny zjazd w czerwcu 2024, jeśli ktoś byłby zainteresowany a nie ma konta i nie może wypowiadać się w normalnych wątkach to może wyrazić zainteresowanie tutaj

3 Likes

Chętnie bym się wybrał, ale na razie chyba bot mnie pokonał ;).

1 Like

Ktoś zna typa? Musi szpion! Komisja klubu anonimowego paranoika zaraz coś tu będzie uzgadniać.

leżało sobie konto na półce z tyłu magazynu i jeść nie wołało przecież, niczym estońska spółka zoo.
Wpisów z tego konta sobie nie przypominam.

1 Like

Ręcznik, baniak z wodą, akumulator - niech się przyzna o co go mamy zapytać.

1 Like

matalowa rama do łóżka, trytytki, kable oraz pokrętło do sterowania natężeniem pieszczot podpięte szeregowo z żarówką. Akumulator to ciężkie pieroństwo jest, podpięcie pieszczonego do elektrowni eliminuje konieczność szarpania się z kupą ołowiu.

Zestaw ewentualnie można uzupełnić o bezpiecznik żeby z elektrowni w razie czego z japą nie przylecieli.

1 Like

No dałem chyba radę ale z jednym skipem :slight_smile:.

2 Likes

Możecie coś zrobić, żeby się z typem skomunikować? Bo przy każdym poście muszę klikać aproval w panelu.

1 Like

Ok, ogarnięte.

1 Like

Good morning Mr. $%^&,
I would like to ask, do you belong to a group Malinowska?

@impeer bo wysłałem do hotelu, że będę z gnojkiem, i żeby oba wyra przygotowali. Tak samo dopisali do śniadań.

Yes you belong

1 Like

Popatrzyłem co muszę wziąć na garba i uznałem, że za stary i za leniwy jestem na zabieranie garniaka. Znowu będzie gorąco, nie ma się co męczyć^^

Lol, czerwiec miesiącem zadumy, kolorowy tshirt styknie. :person_shrugging:

1 Like

Tshirt można u mnie znaleźć w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że jest to…

1 Like

… losowy

2 Likes

Niepederastyczny?

3 Likes

udanego zjazdu życzę

6 Likes