Żywie Bielarus?

Jeszcze może napiszesz że to bliźni?
To są wrogowie - godność mają wyłącznie zwycięzcy.
Vae victis!

A zrobi porządek, zrobi - z Paliakami zrobi.

JKM używa samej muszki i wspomnień o Adolfie, a ten zdaje się miał jakieś lekarstwo przeczyszczające na derjudiszefrage.

1 Like

ale jaja ale jaja:

poseł Majka własnie ujawnił, że Igor Chalupec został zwerbowany przez wywiad wojskowy PRL 6 czerwca 1989 r.

no Jan hrabia Potocki - takoż agent , tym razem WSW… a mówicie że pagony niezdarne… :wink:

sami agenci, kurwa, same sobowtóry

1 Like

Za późno by cokolwiek zmienić, bardzo późno by siebie zmienić - lenistwo potęguje narastająca wojna która kładzie się cieniem na sens wysiłku,

Co to będzie, co to będzie : ) nie wiadomo czy na saksy jechać czy w Polin jeno zmawiać różańce godząc się z miernością bytu,

W takiej wojnie koledzy… to ja jeszcze…

NIE UCZESTNICZYŁ!

Idzie próba na każdego, starego i młodego

1 Like

Nie o take Polske będę walczyl. Parafrazując klasyk.

I wersja młodzieżowa.
Nie o take Polske nic nie robiłem.

1 Like

Ktoś jeszcze z Was jest w Polin, oprócz mnie? czy też wszyscy Koledzy siedzą w “zagramanicznych” ciepłych kurwidołkach i patrzą na los kraju dziadów z popkornem w ręku?

3 Likes

O to ja Ryszardzie, w wieku przed Chrystusowym, odmawiam wyjazdu do krainy holenderskiej kolegom narkomanom, którzy dzielnie tam euro pobierają a w weekend nosy mają białe

Bowiem dla mnie brać to przegrywać

Oto ja Ryszardzie, odmawiam wylotu skromnej rodzinie w Irlandii na tzw. Zieloną Wyspę, która skąd inąd może stać się czwartym po kędzieli domem dla Polaka, tylko dlatego że pogardzam rodzinnymi iluzjami

Oto ja Ryszardzie wybrałem rok w Polin - ale łzy połykam, płynące po moich policzkach, to spoglądam w przeszłość, to zważając na dalej młodość mą nienasyconą, to znów wpatruję sie w Niepokalane Obrazy wiekuistych obietnic, lecz nie widząc doraźnych rozwiązań

Otuż pragnę się wkońcu spalać robotą, tymczasem nie widzę drzwi dla siebie otwartych, pozostały tylko fartusze korporacje, fartusze banki, głupcy biedni prywaciarze co sami chcieli być fartuchami i za byle co gotowi zatrudnić

Los cieżki, im więcej wiesz, tym cięższy Krzyż,cięższy Krzyż…

2 Likes

:slight_smile: dobrze że jesteś… ooo, a jakiś wojak pod nickiem zasugerował własnie, że jakby co to oni z Narodem a nie Partią, bo przysięge składali na wierność Narodowi Polskiemu

także może istotnie będzie małe zamieszanie, jakaś chemia w zastosowaniu, bo junta to źle się kojarzy i szkodzi gospodarce…

powtarzam: będzie i ciekawie i dramatycznie!

2 Likes

Hahahahahha skas to znam.
Rzekłbym, że na podobnym wózku jedziemy :v:

1 Like

@ Ryszard
także może istotnie będzie małe zamieszanie

Właśnie te zamieszanie, ale czemu podczas młodości mej jurnej w której ciężko się odnaleźć, Ci co mają żony lub są w zakonach to pewnych ich los, a mój los ciągle rozpięty między sowizdrzałem a Wolą Bożą, harde przejścia, trudne liny :slight_smile: , jeszcze posiadam zbyteczną nadwrażliwość na ten naród Polski, której nie potrafię pozostawić…

A u Kolegi, co słychać? Z czym się mierzy?

@ Gallahad hehe wszyscy jedziemy na tym samym wózku, naprawdę dzieli nas rok czy trzy, tylko po to aż waluty sie rozpierdolą i wszyscy będziemy w tej samej Polsce, nie będzie prawników i plebejuszy :stuck_out_tongue_winking_eye: przynajmniej tak się wydaje, ale my młodzi co mamy na jednej szali wybory chwalebne, na drugiej wybory doraźne na trzeciej: wybory wiekuiste to ja nie wiem…

Los jest naprawdę przekorny :))

Samo czekanie nas niszczy, samo ufanie Bogu nas zniecierpliwia, samo branie życia w swoje rece rozczarowuje, jak życ?

Tak naprawdę samo Ufanie Bogu wystarcza, ale my są Pollacy bardzo niecierpliwi, jeszcze by coś dopomogli szczęsciu, a na tyle pyszni, że na byle co nie pójdziem - — - - -Dramat.

Nie o Niedorzecze w ogóle. A o własną fortunę i ród własnym wysiłkiem wystawiony.
W górę rzeczy własne, na pohybel rzeczy pospolite!
Zdrowie Pana Stadnickiego!

Z trwogą o własny dobrobyt na los Niedorzecza spoglądam bo dwie są dobre pralnie nad Unijnym Bałtykiem. Jedna na Litwie, druga zaś w Koronie.

Zejdź w dół, wstąp do piekła.

Emeryturze po piętnastu latach wierność ślubowali.

1 Like

Ponieważ jak i Polnischer wyssaliśmy z mlekiem matki to ,co wyssaliśmy, to zaraz tu jakie “getto łakwowe” urządzim Kolegom, którzy zaliczają się do kategorii nadreprezantacji z krajów zaczynających się na Sz… :wink:

Brzuchy Wam rosną, konta pęcznieją, dzieci są coraz cwańsze a w Polin nie ma komu ciągnąć najeźdżców za pejsy :slight_smile:

1 Like

Aj waj! To się musicie jakoś ratować. Proponuję zapłacić więcej urzędnikom, a powołać ich jeszcze więcej i łune na pewno Wam pomogą^^

1 Like

póki co Konfederacje założylim :slight_smile: Grzesia na prezydenta wybierzem w 2025… małą zwycięską wojenkę z Izraelitami przeprowadzim … lecę, bo nie chcę się spóźnić na poranne pogromy :wink:

3 Likes

Rysio, nie wiem co bierzesz. Bierz albo polowe albo skontaktuj się z prawnikiem aby Twojemu doktorowi wytłumaczył żeby dawkowanie zmniejszył.

Przypominam Ci zes pislamskim nierządem był zachwycony. Tymczasem konfederacja czy inna sracja ma
To wspólnego z polityka, ze widza tam frukta. Widza stada baranów do strzyżenia .

Równie dobrze mogliby nazwać się ruch religijny ungabunga sam escobar.

Po owocach ich poznacie. Toruński Tadek mówi wiec słusznie : siać siać siać . A powinni rozumni słyszeć : strzyc strzyc strzyc. Zasoby grabić, dobra gromadzić . Litości pokonanym nie okazywać. Mizerykordia zardzewiała a sztandary wyprowadzone.

1 Like

Ile macie dywizji?

Albo może inaczej Rysiu - ile sztuk broni od naszego spotkania kupiłeś i ile kulek wystrzelałeś?
A ile ja, dziedzice i pieczeniarze moi?^^

Nada ich przekonywać mudro,
że wojna — mir, że chlew to źródło,
że okupacja — wyzwolenie,
a będą cieszyć się szalenie!

1 Like

Płacicie premierowi jak nieprzymierzając kierownikowi szychty w sklepie z używanymi gaciami a potem się dziwicie że nie ma komu o porządek zadbać ?

Zastanów się: ile powinien zarabiać minister wojny zamawiający flotę myśliwców za 10 mld FEDów żeby nie dać się skorumpować i wybrać maszyny najlepsze dla zamawiającego a nie te z najwyższą łapówką ?

Albo podpisując koncesję na 5G: dlaczego minister od braku łączności ma wymagać największego możliwego zasięgu nadajników od stających do przetargu ? Co on z tego będzie miał ?

I proszę nie wyjeżdżaj z patriotyzmem. Zupy na patriotyzmie nie ugotujesz.

1 Like

Ależ odpowiedź jest banalna - powinien być to oligarcha który te myśliwce za swoje na swój użytek kupuje bo mu silne państwo jest potrzebne, a potem obciąża podatników do spółki z pokonanymi kosztami swoich zbrojeń co motywuje podatników do wysiłku aby pokonanych było dużo i mieli czym płacić^^

Ale żabę można ugotować powoli.

Aleście na mnie Koledzy z krajów na Sz. naskoczyli… no przecież to z tym “gettem ławkowym” to był żart! :slight_smile:

Na ten moment w Polin nie potrzebujemy dodatkowych dywizji, potrzebni są ehemaligen WSI-Angehörigen, z jednostki “saperów”, wiedzący co to OSŻP, którzy raz jeden wzniosą się ponad swoje merkantylne interesy…

Zresztą oni ślepi i głusi nie są. Widzą co się dzieje. I przypuszczam, że będą działać niezależnie od tego czy tu sobie będziemy o tym dywagować czy nie…

2 Likes

Rysio
Na konflikty asymetryczne potrzebujesz know how.

A niedługo w PL nie będzie firmy ubezpieczeniowej zdolnej zaoferować autocasco pierwszym osobom w państwie bez odpowiedniej motywacji.

Jeśli w warunkach pokoju służby państwowe nie potrafią jeździć bez stłuczki czy kraksy to co będzie w hard times?

Tzw. Polski nierząd to przypomina gang olsena choć tamci mniej mówili a więcej robili

1 Like