About the Say hello category

Nowi użytkownicy proszeni są o przywitanie się i napisanie 250 słów o sobie.

Wszystkie posty umieszczone w kategorii Say Hello wymagają ręcznego zatwierdzenia przez moderatora.

Pozostałych użytkowników prosimy o powstrzymanie się z odpowiadaniem w tematach.

1 Like

Poprawną polszczyzną.
W razie wątpliwości odpytamy z przedsiębiorczości. A @Koncereyra ze statystki.

1 Like

Dobrze, że mam już konto.

5 Likes

Niektórzy mogą też podać stopień i ilość lat na służbie, oraz które nicki mają być rozpracowane operacyjnie jako pierwsze.

1 Like

Ty to tam jeszcze, ale Jureczek to by miał dopiero przewalone ^^.

Co tu się stało. Taka weryfikacja na 250 słów, nie ma co gadać. Akolita 3r3 od indypendent tradera speca od inwestycji w tanie akcje gazpromu. Chciałbym, żeby mnie codziennie rano witano prawdą jak z artykułów zarobmy.se. Ale to niestety i do tej wiedzy trzeba wieku i dojrzałości. Zarejestrowałem się, bo chciałem wyrazić pod ostatnim artykułem wyrazy uznania.
Za ile? Użyteczny/Nieużyteczny? Z takimi pytaniami świat byłby spokojniejszy. :smiley:

1 Like

Chętnie poddam się weryfikacji. Będzie krótka. Automotive po sąsiedzku w Nowym Sztadzie. Przypadek nie rokujący. Marzenia rozminęły się z żeczywistością. :slight_smile: Czasem i tak bywa. Mój szacunek dla poważnie wyglądajacych Panów, którzy już nie odwiedzają handlarza.

Serwus. Gdzieś na międzysieci pozyskałem odsyłacz do “…wykonywać coś pożytecznego, za co kto inny zechce zapłacić”. Na wierzchu forum był akurat temat “Spekulacja na SSD & HDD” - nie specjalnie mi to współgrało, ale przypomniały mi się “Sekscesy” dr Ozdy i zacząłem tutaj przyłazić. Tak więc znamy się mało, ale witam wszystkich bardzo serdecznie i mile.