Agonia tabelkozy

Link do artykułu: https://zarobmy.se/agonia-tabelkozy/

Nie tylko u @MedicusHellveticus chorują na tabelkozę – to rozpowszechniona fake edukacją niepełnosprytność. Propagandziści naopowiadali jak to będzie dobrze i jakie to wszystko po dobrej stronie kurtyny stronk. Gdy jednak przychodzi do pobrania z magazynu półki puste. Ale za to mamy informacje, że w tabelkach jest dobrze, a innym stronom…

9 Likes

Brak odczytu też jest wynikiem. O ile “złe wyniki” powodują parowanie łbów kierownictwa o tyle “brak wyników” wywołuje u kierownictwa panikę.

Próba wyciągnięcia wniosków z tego faktu prowadzi zaś poza domenę dostępnych rozwiązań. Ukraińcy nadal uważają że Ługanda i Donbabwe należą do Ukrainy, razem zresztą z Krymem. W takiej przestrzeni rozwiązań opalikowanej ideologią pokój jest haram a wojna jest halal. Tu rodzi się następne ciekawe pytanie: czy po wyczerpaniu zasobu naturalnego p.n. “Ukraińcy” uwaga korelatora zarządzającego wojną od zapadniej strony nie zostanie aby skierowana na zasób naturalny p.n. “Polacy”. Bo czy w obliczu wyczerpania lokalnego zasobu populacji ideolo zostanie dopasowane do konstatacji “trudno, Tryzuba trzeba jednak podzielić” wątpię.

W sumie to jest okazja żeby zapytać naród czy chce iść w kamasze aby następie zwartymi szeregami przy dźwiękach orkiestry polowej obrać kierunek na Kijów. Referendum będzie.

taka byłaby reakcja przytomnego franczyzobiorcy. Stawiam w wątpliwość że PeeLem rządzą przytomni. Reakcja miejscowych franczyzobiorców z POPiSu może zostać zbudowana według narracji “trzeba było zapłacić więcej” oklejonej nową warstwą zawodzenia po kościołach pod tematem przewodnim “znowu nas wydymali”.

Sauron korzysta z proxy w postaci Pana Hindusa. Teraz UE nie importuje ruskiej ropy, teraz UE importuje benzynę i olej napędowy z Indii. Indyjskie paliwa są koszerne, rosyjska ropa koszerna nie jest.

Sytuacja jest taka że rafinerie wschodnich baraków UE zostały podpięte do wiaderek płynących od Arabów (drogo) a rafinerie Hindusów zostały podpięte do wiaderek płynących od ruskich (tanio). Kto zatem więcej zarabia na arbitrażu ropy napędzanym ideologią i dlaczego nie są to wschodnie baraki UE ? Tę odpowiedź zna wyłącznie Bruksela oraz właściciele firmy Standard Oil.

Firma leasingowa to jedna spółka akcyjna a bank to druga spółka akcyjna. Na styku tych dwóch oficjalnie niezależnych od siebie podmiotów prawa handlowego można za pomocą kompletu podpisów Wysokich a Umawiających się Stron postawić pole minowe które wybuchnie w twarz syndykowi masy upadłościowej po tym jak w asyście pał i palnikiem otworzy on kasy pancerne. Szukać będzie majątku a znajdzie zobowiązania.
Ale nie wybiegajmy z narracją przed szereg …

melduję że brzdęki w miejscowych kantorkach prowadzonych przez miejscowych górali jeszcze są. Papierki ciągle wymieniane są na brzdęki. Ostatnio nawet kurs wymiany papieru na metal nieznacznie spadł.

4 Likes

Jeśli nie ma kontynuacji to dopiero wesoła “funkcja” :slight_smile:
Bo trzeba wyznaczyć granicę. A to zazwyczaj jest poza zbiorem liczb, na jakich funkcja jest rozpisana.

Room left :slight_smile:

Już się odbyło - kolejki w urzędach paszportowych.

Tam to już kompletnie odlecieli na Księżyc^^

Czyli prikaz jest, że Hindusi mają się umocnić przeciwko…

Na okaziciela^^

Twoje tak, ostatnio Wikingowie mieli jednak zgryzoty - chwilowo załagodzone, ale zaufanie do ich rozliczeń padło zupełnie i to jedyny przymus jaki zadziałał, żeby jednak skupowali.

2 Likes

Twój cyrk i Twoje małpy ? Jak się w limesowaniu rąbniesz będzie na Ciebie z paragrafu “takie przychody odpuścilim”. A jak bez limesu to wystarczy popcorn i wygodny fotel. I tak wywalą odpowiedzialnych którzy sygnowali powerpointy. Znowu, jak zawsze.

nie zauważyłem. Nie byłem ostatnio więc nie zauważyłem. Byłem przed plandemią a po tym jak na farmie rozrysowaliśmy nowy system rozliczeniowy. Tak coś mnie tknęło … chyba winny jestem Ci flaszkę w sumie.

znalazcę :slight_smile:

Lemingom przelewy zaczęły się odbijać od granicy. Na przelewach szły cyferki wytworzone przez miejscowy system bankowy. Sytuacja jest dynamiczna to znaczy dla nich, z mojego fotela w górach obserwując.

co za niespodzianka …

2 Likes

Ja też, w listopadzie. Konsul się pytał dlaczego wymieniam paszport, skoro jeszcze ma kilka lat do przodu. Zapytałem czy za pół roku będą jeszcze wydawać, panika wypisana na dziobie.

3 Likes

I do tego taniej niż Hegemon kręci filmy o lotach w Kosmos^^

2 Likes

Z interpolacją klatek^^

2 Likes

2 miesiące temu robiłem nowy ( złożyłem wniosek w piątek o 13 a odebrałem we wtorek o 10^^) i na złożenie wniosku czekałem ok 30 min …lud był ale raczej wakacyjny…

4 Likes

Złożyłbyś pod koniec lutego 2022^^

2 Likes

wtedy to faktycznie panika^^

3 Likes

Na Bałutach kolejki były o wizę do Zgierza :slight_smile:

2 Likes

A takie pytania nie podpadają pod jakiś § o wzniecanie niepokoju? :wink:

5 Likes

Każde odwiedziny w urzędzie to dewastacja spokoju biurwy.
Robota byłaby spoko gdyby nie petenci^^

2 Likes

w temacie: Człowiek technologia podwójnego przeznaczenia

przy czym ja się przychylam do tezy, że tak naprawdę to ekwilibrum jest do osiągnięcia nawet w obecnym modelu, bo jeszcze dochodzi kwestia tego, że napadający musi mieć co grabić. Wtedy mamy trójką: lud - elity - grabarze i wystarczy byśmy jako lud mieli na tyle niewielki zasób by opłacało nam sie go bronić bardziej niż grabarzom grabić.

3 Likes

oraz jakąś podstawę lewną. “Grab zagrabione” to też jest podstawa, też jest lewna. I też działa.

Mając taką a nie inną podstawę lewną napadający naraża się na symetryczną reakcję napadanych. Skoro a priori majątek = majątek pochodzący z przestępstwa to napadający = bandyta i nie ma zmiłuj że on ma orzełka na czapce albo nakaz sekwestrowy podpisany przez rzekomo normalnego osobnika który jednak “pracuje” w sukience.

Skoro akcja = reakcja (plus często premia z paragrafu “żeby sk… popamiętał”) to blado widzę napadających.

3 Likes

Dobre. Smacznie napisane.

Zgubiłeś puentę :slight_smile:
Granice to tylko kreski na mapie.

Karabin dekretuje trofiejne jako nabyte w dobrej wierze.
Odwołanie jest krótkie i nieodwołalne^^

3 Likes

postuluję rozpoczęcie malowania granic na mapach ołówkiem. Łatwiej zmazać, taniej zmienić. Bo na razie komplet map jest do wymiany kiedy zmienia się przebieg granic a nowy komplet map to kosztowna inwestycja jest. Każdy kto wgrywał nową wersję map do nawigacji w samochodzie wie że to nie jest tani interes.

przekształcone własnościowo. Wiara też nie musi być dobra, wystarczy pożądanie oraz pożądania tego zaspokojenie.

4 Likes

GPSUnderground padło dawno ale jednak pod tym hasłem u wujka googla wciąż jest mnóstwo odnośników, które kierują do miejsc z nowymi apkami i mapkami do wszystkiego za czas pogrzebania chwilę, by odnaleźć właściwe .iso czy inny format pod dowolną markę.

Interfejs OBD lub kolejne jego generacje + serwisówka marki połączona z laptopem to teraz nie tylko dowolne mapy ale też choćby zmiana mocy świecenia postojówek czy sygnału otwarcia drzwi. W końcu na końcu to tylko .wav, .mp3, .flac czy cokolwiek. Tam nawet nie ma sumy kontrolnej.

4 Likes

Najpierw wbija się flagi, kreski dorysujemy później:
https://www.google.com/moon/

2 Likes

:slight_smile: przekażę zespołowi redakcyjnemu:)

Puenta jest zawsze taka sama “Wszystko ma drugie trzecie czwarte piąte dno”, bo ja bardzo tęsknię za Unią Wolności:)

PS Sorry, dla pewnej puli czytelników puenta jest następująca “To się musi zawalić”:slight_smile:

2 Likes