Białe papiery inicjatywy kumotrów

Jak wszędzie indziej. Gotowaniem żaby i siłą.
Po wojnie secesyjnej przyjmują sukcesywnie to niby prawo federalne. Przy wprowadzeniu podatku od nieruchomości i 2008 nie strzelali. Niby nastroje secesyjne się zwiększają tylko opór jakiś taki słaby. Masowo przyjeżdzających z Kalifornii kijem nie prostują kiedy domagają się socjalizmu.

2 Likes

Ale tę siłę to trzeba skądś czerpać. Tego się nie wytwarza postanowieniem o byciu silnym.
A siłę czerpią właśnie z tych rednecków z BBelt więc tak jakbyś wysłał zomo do plądrowania własnych koszar.

1 Like

W takim razie dlaczego w US na uniwersytetach nie ma kapłanów wolnego rynku i standardu złota? Nie promuje się zakazu lgbtrtvagd i wszystkiego co z Bible Belt pochodzi tylko idzie w drugą stronę. Fort Knox w Teksasie nie stoi. W mediach nie linczują demokratów.

1 Like

Rozpoznaj strukturę ludności w USA i wszystko stanie się jasne. To społeczeństwo kastowe, silnie podzielone, segregowane rasowo z apartheidem jako ustrojem ekonomicznym.
Przyjrzyj się kto służy w armii, kto we flocie, ile pokoleń, dlaczego występuje konflikt flota-banki tak silny że aresztują JPM statki z koką. Konfliktów politycznych nie rozstrzyga się w mediach.
Widziałeś kiedy żeby deep state ogłaszał w mediach która to frakcja obecnie rządzi?

Opisał, a jakże! Tylko nie rozwiązał^^.

Po prostu słabo radzimy sobie z rozwiązywaniem nieliniowych cząstkowych równań różniczkowych, a w równaniu N-S występuje człon który nam takie atrakcje generuje (prędkość pomnożona przez gradient samej siebie).
Być może jest to fundamentalna cecha przyrody i analityczny opis pewnych zjawisk nie będzie możliwy nigdy.

Bywa to frustrujące dla matematyków i fizyków, zwłaszcza jeśli mają zadatki na aspich (a często mają), ale tu jesteśmy w świecie, w którym sinusy poprawia się młotkiem (żeby tak poza jedynkę nie wystawały :wink: ).

W tym świecie rozwiązania numeryczne są całkiem satysfakcjonujące.

O to by dopiero jaja były jakby się okazało, że błąd jest w założeniach! Np. że zasady zachowania nie działają.

Czerwoni w Stanach występują w dużych miastach, głównie wybrzeży.

Możliwości mają więc dwie. Albo na karsnoarmiejców wezmą studentów (a raczej studentki…) dziennikarstwa i gender studies, albo przepiorą mózgi wystarczającej liczbie młodych mężczyzn przy pomocy kultury.

Z oczywistych względów wybrali tę drugą opcję, ale, że tak powiem, projekcję siły informacyjnej na Midwest, Appalachy i Południe mają bardzo słabą.
Stąd biorą się znane i u nas lamentacje “elity”, że ciemny motłoch nie chce czytać ich książek, gazet, nie chodzi do teatrów na ich sztuki itd.

A Ty byś wytrzymał z tą bandą komuchów jaka tam przymaszerowała?
Pouciekali i siedzą np. tu w Alabamie . Kapłani jak się patrzy, uczeni w pismach, mają nawet własnego rebbego :wink:

W Austin właśnie skończyli budowę stanowego skarbca, będą repatriować swoje teksańskie złoto z NY.

3 Likes

Czyli ośrodek (medium) wytworzony z cząstek składowych.
W symulacjach jest problem z podziałem na fazy, więc się robi symulację kilka razy, nakłada na siebie i pokazuje inwestorom opowiadając bajki. Z oczywistego powodu występują w takich układach wymiany ciepła miejsca gdzie prędkość przy ciśnieniu i temperaturze potrafi zorganizować kawitację i demolować maszyny.

Natura jakoś sobie z tym radzi - zjawiska występują.

Bez młota to nie jest robota.

Czerwoni wszędzie występują z dobrobytu, to taki rodzaj otyłości.

A jak chodzi to bije artystów, pali książki & teatry.

3 Likes

O właśnie miałem pytać, jakie tam w między tymi blaszkami co je młotkiem poprawiałeś występowały przepływy, czy one zawsze były grzecznie laminarne? I oczywiście kolejne pytanie miało być o kawitację…

I nawet doskonale wie jak dokładnie mają wyglądać te wszystkie wiry i jak ma się poruszać N ciał w polu grawitacyjnym. “Rzeczywistość jako Wielki Kalkulator”.

3 Likes

My też wiemy z empirii i jako takich symulacji. Z ciekawości zerknąłem w 1845 zostało to równanie sformułowane. Więc dość sporo czasu minęło, a tu tylko nowe smartfony co rok.

1 mln dolcow plus drugi zapewne za nagrodę Nobla to już dwa. Jest to jakiś sposób na biznes :yum:

1 Like

Te blaszki wycinałem kątówką i na imadle fasonowałem młotkiem, a później wspawywałem wewnątrz przyłącza tak aby jak bagnet szły prosto przez rozprowadzenie wymiennika z odpowiedniej strony całkiem prosto w każdej kolejnej warstwie coraz mniej redukując przepływ aby był on możliwie równoległy dla warstw.

Trzeba sobie uświadomić poziom desperacji ekonomicznej jajogłowych wobec inwestorów, kiedy muszą wrzucić na testy rozwiązanie, do którego nie ma żadnej dokumetnacji i wyliczeń, a działa i do tego wyniki wychodzą zgodnie z oczekiwaniami. Cały kłopot z blackbox ai polega na tym że nie potrafimy uzasadnić przeprowadzania procesów, ale niektóre instancje dają bardzo dobry rezultat - człowiek też tak potrafi tylko i jeszcze ma większy aparat, a nie musi uzasadniać co sobie wyobraził. Działa - dobrze sobie wyobraził.
Jak takie coś umieścić w porządku korporacyjnym?

A przepływ oczywiście był sknocony nie w wewnątrz, a turbulencjami na długo przed wejściem, bo urządzenie miało być kompaktowe i trochę za dużo fantazji hydraulicznej tam było redukującej kilkukrotnie prędkość bez ujścia w objętości, a ciecze tego nie biorą do siebie jak gazy tylko eksternalizują i potem już niczego z siebie nie wydobędą aby zagościć równomiernie w całej objętości.

Podejrzewam że mikro kawitacja, też trudna do wyobrażenia dla jajogłowych co mają aparat zewnętrzny do liczenia i teoretyzowania, ale nie przyswoili tego wewnętrznym - ta mikrokawitacja demoluje zakrzywienia zbiorników i podejrzewam że jest to zjawisko którego rozkład na algebrę będzie karkołomny, a rzeczywistość sobie z nim radzi więc i wyobrazić to sobie można.

I nawet się nie myli ta rzeczywistość - zawsze ma dobry, spójny wynik.
Za każdym razem jak szukamy fenomenu który by ją okpił okazuje się że nie działa i wcale nie była potrzebna obsługa wyjątków.

Jeśli miałbym nad tym siedzieć dłużej niż prowadzę zse to już by to nie było konkurencyjne do mojej normalnej działalności, więc równania na razie pozostaną nierozwiązane gdyż incitamenta nie są dość wzbudzające. Tak samo jest z lekami na malarię^^

Korporacja to sposób na pacyfikację rynku a nie sposób na robienie biznesu. Korporacje redukują wydatki administracyjne systemu.

1 Like

Wszystko się zgadza tylko jedna rzecz mi nie pasuje w tej układance. Żeby mieć co łupić i ekspandować to trzeba mieć kim. BBelt daje się penetrować wirusami informacyjnymi. Austin to najlepszy przykład gdzie zjeżdzają “młodzi i wykształceni” z Kalifornii. Wcześniej pisałem też o bierności południa przy innych czerwonych pomysłach. Skoro w razie W deepstate postawi na swoim i przejmie władzę nad bankami to bez trupów się nie obejdzie. Z tych 330*0.72 mln białych zostanie… no właśnie ile? Wtedy nie ma co myśleć o startowaniu do Chin. Coś nie wyszła ta inżynieria społeczna ze strony BBelt.

Ja z kolei słyszałem, że poczyniono ogromne postępy w Midwest. Ale dobra, może ludzie którzy mi to opowiadali mają skrzywiony obraz rzeczywistości. Cud gospodarczy związków zawodowych z Detroit i inne programy masowej kradzieży wskazują na duże postępy czerwonych mimo wszystko.

Nakręcić propagandę pod tytułem “mamy terrorystów w naszym kraju”. Nie znam większych terrorystów od komuchów. Turbany z bliskiego wschodu to baranki przy nich. Terroryzm w US jest chyba zakazany dalej? Ten kto ma siłę dyktuje warunki czyż nie?

Czyli jednak mądrzeją. Może jednak jeszcze będą miejsca na świecie gdzie biali nie będą musieli chować się w gettach technologicznych.

3 Likes

Właśnie dlatego mi płacili żebym się po mieście z pomysłami nie szwendał.

Orzechem o orzech. Szwedzi do wojowania używali Finów, Polanie Kozaków, Lipków.

Bo bierzesz pod uwagę okres ekspansji, a nie recesje.
Rzuć okiem na Ajnów - tak wygląda człowiek paleoazjatycki, przypomina Ci kogo z mordy?
Na pewno Azjatę?
A przetrwał.

Siła służy dyskryminacji faktycznej, nie trzeba nic komunikować. Wszyscy się orientują z jakiego kierunku nikt nie wraca^^

1 Like

Przy takiej skali i takiej długotrwałości imigracji niejeden kebab jest lojalnym burgerem. A jeszcze można zagrać na podziałach wewnątrz grupy, większe odloty widzieliśmy niż kemalista penetrujący hawalę w imię walki z ciemnogrodem.

Do niedawna poważnie je zwalczali.

3 Likes

… a potem zostali zaatakowani telewizją i smartfonami po czym rozpoznali zagrożenie, jego potęgę oraz kierunek natarcia. Jak tak dalej pójdzie to w Chinach zaczną sprzedawać wyłącznie przekłute gumki a zakaz robienia dzieci przekują na nakaz. Równie dobrze mogą również ponownie zalegalizować konkubinat wraz z jego skutkami, już Zhang Zongchang (“dogmeat general”) mawiał że ma w swoim życiu trzy niewiadome: nie wie ile ma pieniędzy, wojska oraz konkubin.

2 Likes

Uwielbiam taką grę słów :slight_smile:

1 Like

Kobiety jęczały na patriarchalizm i uprzedmiotowienie - jak braknie rąk do pracy przypiętych do korelatora odpowiedniej mocy to jeszcze mogą zostać znacjonalizowane i skoszarowane do tego rodzenia^^

2 Likes

Interesuje się głagolicą. Można w tym notować. Do języków słowiańskich, jak znalazł.0)

1 Like

@hansklos

I co może jeszcze jesteś z Warszawy i masz galila co? ^^

For the record, srodki wybielajace sa dostepne w Gruzji bez recepty i zbędnego legitymowania więc jeszcze w kolejnej okazji naganiam na uspolkowienie cygana w Batumi, dziękuję za uwagę

1 Like