Co sądzicie o szczepionce?

Plus minus błędy wykonawcze^^

2 Likes

Wojskowi określają ten parametr mianem “rozrzutu”, a rakietowcy “kręgiem równego prawdopodobieństwa”.

@MedicusHellveticus : nie podoba Ci się własny genom że przy nim grzebiesz ?

6 Likes

Znałem kiedyś typa, co zjadał kufle od piwa. Zostawiał tylko denko, za twarde do gryzienia ^^
Tak, nic mu nie było, poza drobnymi skaleczeniami.

@gruby, Medyka ciało, jego sprawa. He’s a Doctor^^
spies-like-us-doctor

4 Likes

Bawić się trzeba umieć!

4 Likes
2 Likes

Wróci szczypawa na jesień? fajny temat do ogarnięcia, ale na rządowych obiektach a tam trzeba będzie koszerność wykazać, póki co odpuścili, bo lato, ale zakładam, że jak cyrk wróci to na całego

1 Like

Nie wiem czy cokolwiek wróci bo komitet kc ma inne palace
Problemy

2 Likes

Cyrk, kabaret, tragikomedia, rewia na lodzie - wszystko razem.

1 Like

Znajomy sprzedawca z lokalnego tutejszego Tankstelle radzi mi kupić sobie kilka m3 diesla. Produkcji nie ma bo nie ma skąd surowca. No dzwiedz ma ale to niekoszerny produkt, haram.

Kto będzie jeździł do pracy jak paliwo do niej będzie kosztowało wincyj niż praca?

KC zmieni to ukazem?

2 Likes

W DE miesięczny bilet teraz 8EUR… nagle 2/3 parkingu stoi puste… da się? :wink:

3 Likes

Nie wiem jak szczypawka, ale ausweissy wrócą na pewno. Niezależnie od lokacji właściwi funkcjonariusze dostosowują po cichu lewo, i leją kasę w projekty infrastruktury. Przecież nie dla samego lania, bo od tego jest dym na wschodzie.

1 Like

Ktotkotrwale.sie da uchwalic 3 soboty pod rzad.

Kiedy wytrzyma.to infrastruktura? Przeciez obciazone pociagi to wiecek wymiany obrecY kol zwrotnic rozjazdow etc. Wincyj pradu .

Transport.pasazerski jest nonszalanckim abstraktem.dotowanym biurwa. Koleje sa od cargo.

2 Likes

Jak masz te m³ diesla gdzie trzymać to melduję się na wspólnika.

1 Like

Diesel jest przyjemny, nawet pod domem, wymaga odparowania do zapłonu. Może jestem dziki ale widzę wielką przyszłość w wiertarkach akumulatorowych i takowych pompach oraz doskonałych zasobach za płotem. Etylina to hardcore mam to też pod domem w szklarni ale utrzymuje przewiew i tak się zastanawiam czy nie j…nie.

2 Likes

Mam^^

Bez przesady - trzymałem w pip ton w beczkach w kontenerze i się nie zapaliło.

3 Likes

Nie. Nie dowiozą z powodu cen paliwa.

Na coś trzeba zwrócić uwagę przy wyborze pojemników? Kanistry, beczki?

1 Like

Wanny, słoiki.

1 Like

Transport również pasażerski (również miejski) powstawał kiedy nie dość że nie było dotacji to jeszcze po wygaśnięciu koncesji (zazwyczaj dość długiej 30-50 lat) oddawało się majątek we władanie miasta. Wtedy to generowało wystarczający przychód żeby biznes się finansowo domknął. Zaznaczam że alternatywa to była pięta-palec ostatecznie rower ale to był kosztowny środek transportu (w zakupie) Zamożniejsi się tym nie wozili (w mieście bo na kolei jak najbardziej https://motyw-kolejowy.blogspot.com/2017/10/ziemia-obiecana-1974.html?m=0) ale i nie dla nich to powstawało.

Ostrożnie wnioskuję że to nie jest kwestia czy się da tylko czy będzie alternatywa. Jak alternatywa będzie to wypasiony zbiórkom będzie aberracją i kwiatkiem do kożucha.

4 Likes

Dokładnie! Znajomy ma łajbę, tam diesel pływa swobodnie w komorze silnika i tak patrzę od kilku lat i się zastanawiam po co kurek jak to pływa a nie płonie:) Za tą myślą diesel leje do używanych pojemników 35l w ilości mnogiej(po spożywce najtaniej odkupić) i stawiam gdzie miejsce. etylinę daję w stalowe szczelne kanistry - tu tylko do generatora prądu, używać planuję w razie W, profilaktycznie do pilarki łańcuchowej daje kupując nową co jakiś czas w pusty już kanister. Ten sam znajomy etylinę leje nawet do pojemników po płynie do szyb - trzyma to w drewutni 20m od domu, cuchnie ale drewutnia nie ma ścian tylko dach.

1 Like

I podsumowanie z Twittera dotyczace Niemiec:
For the years 2011-2021 the average number of births is 63,911 for the Jan-Mar quarter, with a standard deviation of 1015
The drop to 54871 for 2022 is approx 9 SD.

9 Sigma. Unicorn events.

The money people understand this.

3 Likes