Co sądzicie o szczepionce?

Nawet całkowity zanik.

2 Likes

U większości bezobjawowe?^^

6 Likes

Czy przypadkiem nie pomylili przyczyny ze skutkiem?^^

2 Likes

Dochodza fałszywe pogłoski, że służba publiczna nosząca dla niepoznaki kolor nieba, potrafi załomotać do drzwi takiego cwaniaczka co to się igieł boi, żeby go wezwać w charakterze świadka (a więc czekać, aż sam im cokolwiek dobrowolnie potwierdzi o co gą będą pytali…), jeśli danemu doktorkowi, co to ten strach do igieł bardzo dobrze rozumiał (i zapraszał do wesołego oberka z wrodzoną miłością do pieniędzy), nie wszystko poszło zgodnie z planem podczas odprawiania czarów…

Zależeć to też może od różnych czynników, typu czy dany (podkreśłam, że chodzi o zatrzymanego) doktorek trzymał pliki PDF z kwitem (nawet nieświadomie) u siebie na nośniku (Telegram sam je zapisuje na komorce w folderze i nie usuwa nawet jak rozmowa zostaje skasowana u obu stron), oraz czy ktoś płacił posiadającą wiele innych zalet niż anonimowość metodą, typu przelew z własnego konta bankowego (a takich nie brakowało…).

Jednemu z takich doktorków, jak by mało było zgryzot na tym świecie pełnym złosci, to podobno nawet słup poszedł (chwiejnym jak codziennie krokiem…) do banku wypłacić ile się dało (około 5k co do złotówki) ze swojego słupiastego konta, ku zaskoczeniu tego, który mu je założył i obracał. Poszukiwania powyższego nicponia trwały, ale jak się skończyły i czy powyższe bliższe spotkanie trzeciego stopnia z paragrafami ich nie przerwało, to nie wiem…

5 Likes

Wystarczy milczeć potwierdzając pamięć złotej rybki^^
Na każde pytanie odpowiada “Putin”?

3 Likes

Beng! Koronka to był stress test przed wzięciem ludzi za mordę krachem i zielona polityka.

Btw. Podobno Na jesień idzie kolejny wariant. Turbo super hiper giga zabójczy. Będą większe lokdauny niż były ale to tylko przykrywką dla walącego się sistiema. ( 3 ogniska zapalne ale wirus nie będzie się jakoś mocno rozprzestrzeniał )

4 Likes

Przymus wymaga zasilania. Zasilanie zdrożało^^

3 Likes

Rząd ma zasilanie z centrali, wyboru nie mają. Ludzie mają ale za dużo dopaminy fejsbokowej

1 Like

Mhm - radiowozy na to zasilanie jeżdżą.
https://www.youtube.com/watch?v=F3maDwjMBQc

Japończycy sprzedawali w Mandżurii papierosy z opium - ćpunami łatwiej administrować.

//=================
Miałem dzisiaj akcję… samica uczy się do czegoś tam pedagogicznego. No i ma tam do zaliczenia pytania jakieś takie ustrojowe. Akurat młody był obok. No i pyta samica jakie są zalety demokratury przedstawicielskiej panującej w se… no czy na przykład wolność słowa, pluralizm i inne takie głodne bajki z trójpodziałem władzy włącznie. Młody podrapał się po głowie i pyta co to za brednie, przecież panujący ustrój to monarchia konstytucyjna.
https://sv.wikipedia.org/wiki/Sverige
Warto zwrócić uwagę, że wśród języków uznawanych (czyli możliwych do stosowania w urzędach) pośród wielu jest jidisz, ale nie hebrajski^^
Po czym wspomniał, że istnieje zarówno cenzura prewencyjna jak i istotne ograniczenia w tworzeniu partii politycznych (mogą mieć wyłącznie wybrane cele, a nie dowolne). Ma to na zajęciach i coś się orientuje bo lubi stawiać głupie pytania, a przedmiot prowadzi socjalista (partyjny) i młody uwielbia mu wbijać szpilki, jak to jest z tym tworzenie kraju-raju, co tam niby ma być za frajer po czym wyjeżdża z Libią za Kadafiego i zwraca uwagę że jak już taki kraj jest, to nawet se wysyła samoloty żeby raj bombardować^^

8 Likes

Czekamy na te zmiany w polin ^^

1 Like

tfu tfu na psa urok^^

3 Likes

@3r3 ma racje. Przecież nawet sami specjalisci od komisji trójstronnej się wygadali, że po lockdownach spadła chęć poświęcania się dla ideali (np “klimatu”) i to zwłaszcza w segmencie młodym który w te idee wierzy.

Ten w Waszyngtonie ma. Ale ten w Berline, Paryżu, Warszawie i Londynie już niebardzo. Już nawet ten w Moskwie ma problemy z potykaniem się o własne nogi w jakiś Turkiestanach czy Arameniach, o Wielkiej Wojnie Widlackiej nie wspomnę.

3 Likes

Tymczasem u mnie w domku…

dzisiaj na OIOMie w nocy o 03:30 mnie telepalo, 39,1 C dzis bole miesniowe i czujue sie fatalnie z bolami oplucnowymi.

Sie zobaczy.

1 Like

lekki przebieg katarku znaczy się.
Bo żyjesz i bo nie leżysz w szpitalu z rurką w tchawicy.

Dwa-trzy dni i będzie lepiej czego Ci życzę.

2 Likes

zdrówka szybkiego :+1:

ps. coś te szczypawki słabo działają^^

4 Likes

bardzo slabo, choc byc moze epitopy zmienily sie bardzo…ale…pojawiaja sie glosy ze szczepionka mrna dziala bardzo slabo w porownaniu do tradycyjnej.

1 Like

Jeśli założymy że “ilość jest jakością samą w sobie” że J.W. Stalina zacytuję to w Twoim przypadku katarek właściwie nie miał szans w starciu z 2x moderną i 2x BionTechem ? Jak zakażenie po przyjęciu 200% dawki w ogóle jest możliwe ?

Aha: zrób sobie RT-PCR tak szybko jak możesz. Bo może mieć to znaczenie procesowe w późniejszym terminie. Dwie podwójne szczepionki i zakażenie to brzmi jak gotowy pozew przeciwko rządom RFN oraz CH. Zbieraj kwity na biurwę tak jak biurwa zbiera na Ciebie.

5 Likes

u mnie bylo przeciez… 3x w DE, 3x w CH plus ostatnia potrojna to 10 dawek. Test.
Nic nie damy rady na biurwe. Oni zabezpieczeni. To jakbys poszedl do siedziby Los Zetas i im tlumaczyl ze maja sie rozbroic.

2 Likes

Mój lekarz rodzinny ostatnio mi powiedział, że nawet po przechorowaniu, już po 4 tyg można kolejnego koronavirusa zebrać. Jak się go zapytałem, to po co te szczepionki, próbował coś o słabszym przechodzniu mówić. Na moje kolejne pytanie, to czemu jako jedyny zaszepiony z rodziny przeszedłem najciężej, a nawet dwie osoby z rodziny po chemioterapii rok wcześniej (jedna po raku, druga po białaczce) przeszły lżej ode mnie, to jakoś na to nie znalazł zasadnej odpowiedzi… tak, że tak to.

2 Likes

To im się tylko tak wydaje. Na razie zbieraj kwity - a czy się przydadzą później to się później zadecyduje.
Widziałem na przykład rezydencję niemieckiego ambasadora w Bernie - ładna jest. Ładny budynek, klasyczny. Duży ogród, w ładnej, starej i cichej dzielnicy. Willa urządzona ze smakiem, bez liczenia się z kosztami.

Średnio co dziesięć minut cichą osiedlową uliczką przejeżdża radiowóz szwajcarskiej policji. No miodzio po prostu. Jedyny minus: dwa budynki dalej przy tej samej ulicy znajduje się ambasada Federacji Rosyjskiej.

3 Likes