Co sądzicie o szczepionce?

Chodzą słuchy, że tam rebelia leci do tego stopnia, że nie wiadomo czy całe prowincje są jeszcze w kontakcie z Pekinem.

2 Likes

Minus 2137 punktów za takie bezeceństwa!
wierny sługa Jego Cesarskiej Jasności

2 Likes

W zgonach na Covid i choroby towatzyszące to ile to będzie ?

2 Likes

Ponoć na całych obszarach władze lokalne nie wprowadziły żadnej dystopii i wszystko tam działa normalnie, a wezwania z Pekinu trafiają do okrągłego segregatora pod stołem. Najwidoczniej sitwy poziome uznały, że nie ma się co kopać z koniem i przeczekać na stanowiskach, raportując imposybilizm oraz dokładanie starań z rezultatami statystycznymi.
Wszak po co ma taki szef policji, administrator obszaru i banda przedsiębiorców psuć sobie dzień oglądając z okien jak biją policję, palą budynki i porzucają robotę?
Chaos na górze ma swoje zalety dla partyjnych dołów.
A jakby ktoś był zbyt wyrywny to się go zawinie do obozu dla kaszlących i wykaże w statystykach, że wreditiel usidlon.

To nie jest pierwszy przypadek ustroju centralnego, który ma taki problem z aparatem.
Bo z ludem to jeszcze aparat jakoś sobie przez jakiś czas poradzi. Ale aparat z aparatem to tylko w nocy przy długich nożach.

3 Likes

A to na terenach Hanów, czy innych mniejszości?

1 Like

Hanów, ale tych dalej od brzegu. Najwidoczniej pacyfikacja dotyczy wyłącznie eksportu - zamknęli supermarket. Obrazili się na klienta - niech sobie idzie do innego mięsnego. Teraz sprzedaż jest od zaplecza.
Na kartki się skończyło^^

3 Likes

Od zaplecza dostępu do supermarketu pilnije bad Władimir.

na obce kartki. Bo za yuany sprzedają.

5 Likes

Naturalnie pisząc to wcale nie miałem tego na myśli^^

Które można nabyć na SGE^^
https://en.sge.com.cn/

2 Likes

Chiny: dla osób powyżej 80 roku życia skrócony został odstęp pomiedzy kolejnymi szczepieniami do 3 miesiecy.

Info bez własnego zdania co sądze o chińskiej szczepionce.

3 Likes

Japonski premier zapytal kiedys emerytow japonskich ile maja zamiar jeszcze zyc. Ta druga Japonia Lecha W. To chyba blizej w realizacji niz dalej.

3 Likes

Grubo.

Tam tak na poważnie?

Depopulacja turbo.

3 Likes

Tak dobrze jak w JP to nie będzie. Stawiam, że japońscy emeryci mają mnożnikiem więcej oszczędności niż polscy i są w stanie przetrwać dużo dłużej bez państwowej jałmużny.

2 Likes

odpaliłem sobie zasznurkowaną przez Ciebie stronę zauważając istotne opóźnienie pomiędzy wysłaniem zapytania a otrzymaniem zezwolenia na pobranie strony. Grafiki na tej stronie ładują mi się z prędkością niespotykaną od czasów modemów.

Konkretnie jeśli o wydajność chińskiego narodowego firewalla chodzi to chwilowo wygląda ona tak:

Dwie i pół sekundy kosztowało wysłanie zapytania, wydanie koncesji dla gua laowai oraz rozpoczęcie udostępniania mu treści.

Nie że w dwie i pół sekundy dostałem stronę - po dwóch i pół sekundy rozpoczęła się operacja jej ładowania która trwała około 150 sekund jeśli wierzyć logom przeglądarki.

4 Likes

Jako laik zapytam- czy jedt to spowodowane filteowaniem i analiza pakietow tcp/ip pod wzgledem ich zgodnosci z wytycznymi KPCh?

1 Like

to jedna z możliwości. Druga jest taka że systemy zajęte są inną robotą czyli na przykład filtrowaniem połączeń wychodzących i brakuje im mocy obliczeniowych na obsługiwanie ruchu przychodzącego który efektem tego został zdławiony. Trzecia możliwość to zapchane łącza do Chin z powodu niepolitycznego (video streamy z Kataru ?) a czwarta to awaria jednego z niewielu w końcu szlabanu tam u nich. Piąta możliwość: zapad tłumi transfer danych z i do Chin.

Kaszle Chińczykom intranet najwyraźniej ale diagnozy możemy nigdy nie poznać.

4 Likes

jeszcze jedno:

wysłanie pakietu z Frankfurtu do Szanghaju i odebranie odpowiedzi to kwestia 159 milisekund.
RTT na trasie Frankfurt - Hong Kong i z powrotem to kwestia 147 milisekund jeśli wierzyć temu artykułowi:

No ale to propaganda. Rzeczywistość wygląda tak:

--- www.en.gw.sge.com.cn ping statistics ---
85 packets transmitted, 85 received, 0% packet loss, time 99843ms
rtt min/avg/max/mdev = 218.461/278.153/328.157/29.800 ms

Propagacja sygnału nie jest powodem dwuipółsekundowego opóźnienia: pingi wysłane do serwera 124.28.196.60 wracają do mnie po średnio 278 milisekundach.

Coś jest wpięte pomiędzy kabelki i to coś konsumuje 2,2 sekundy z każdej 2,5 sekundy.

3 Likes

Komputer kwqntowy analizujacy wszystkie mozliwe myslozbrodnie w czasie rzeczywistym i algorytmy decydujace czy ten ruch przepuscic czy killowac?

4 Likes

Gua laowai próbował dobrać się do strony en.sge.com.cn. To mniej więcej tak jakby jeden system temu klient z USA spróbował załadować angielskojęzyczną wersję gazety “Prawda” z serwera KC KPZR.

No nie ma lewara żeby taki ruch killować: strona znajduje się na osobnej, wydzielonej domenie dla innostrańców a system jest przodujący bo chińska tiechnika jest przodująca.

2 Likes

Wyrównywanie piramidy - geronty za długo dokazują.
Coś jak Koń w folwarku zwierzęcym.

Mi się otworzyła od strzała - jestem zaufaną białą małpą^^

Bracia Jankesi.

4 Likes

Może nie tyle per se, co raczej murarz poprawia kształt piramidy

A te “osczędności”, to przypadkiem nie waluta powołana do życia jak włoski samochód? I do tego trzymana na kontach w systemie? A do tego będąca kwitem na pracę młodych, co się nie porodzili?

9 Likes