Co sądzicie o szczepionce?

Tak a propopo eksperymentów

https://twitter.com/elonmusk/status/1650867378350092292

"Comprehensive study in Sweden shows increased suicide!

Death for sex-reassigned persons was higher than for controls of same birth sex, particularly death from suicide. They also had increased risk for suicide attempts and psychiatric inpatient care."

Komentarze pod tłitem też ciekawe.

4 Likes

Osoby zaburzone mają problemy z zaburzeniami. Trzeba było do tego badań^^

4 Likes

Badacze z instytutu Wahhabizmu -Salafizmu stwierdzili że podlegają takze prawu grawitacji.

2 Likes

A tu badanie na temat szkodliwości namordników. No kto by się spodziewał.
https://www.cell.com/heliyon/pdf/S2405-8440(23)01324-5.pdf

7 Likes

Kto placi za takie badania!! Toż myślozbrodnia!

5 Likes

Coś mnie nie przekonuje skład autorów tych “badań”(?):
image
Tu można popatrzeć, co oni jeszcze publikowali… mi się w każdym bądź razie od razu podwyższony sceptycyzm włącza przy takiej ewidentnej chorągiewce ostrzegawczej :wink:

EDIT: A opublikowane zostało to “badanie” w Heliyon, czyli tam, gdzie nikt tego nawet jakoś naukowo nie weryfikuje, a tym bardziej nie robi peer review/recenzji naukowej… ergo, okrągły segregator :wink:

Tia… skoro koncerny paliwowe wydają kupę milionów rocznie na różne fake-newsy, to nie ma się co dziwić, że znajdą się ludzie, którzy za takie “badania” pod tezę zapłacą… welcome to the post-truth world. Wszyscy kłamią!

5 Likes

Umm, może to rebele jakieś albo wentyle. To podejrzewasz?

5 Likes

Prawda!!! mówi ci to rasowy szur i foliarz^^

4 Likes

Skoro umiejacy liczyc moga derywować pokroć swoje abstrakty to dlaczego poskąpić tym od fałszywej flagi? ^^

3 Likes

Gorzej, to grzech…
https://youtu.be/gSAF9f8_S98

2 Likes

Wszyscy są wrogami.
Jeśli siadasz do stołu i wszyscy wiedzą, że masz wariackie zagrania, to niezależnie jak małym puzzlem byś był trzeba uwzględnić, że nie zrobisz nic głupiego.

Onuce!

Kłamię iż każde kłamstwo jest kłamstwem.

Władza kazała nosić maski bo się na paskudne mordy poddanych już patrzeć nie mogła.

9 Likes

Mówienie o “lekach” sto lat temu to lekka przesada.

Teraz już wolno.

4 Likes

zerżnięte z polskiej wikipedii:

Lek, lekarstwo, produkt leczniczy (nazwa ustawowa w Polsce) – każda substancja, niezależnie od pochodzenia (naturalnego lub syntetycznego), nadająca się do bezpośredniego wprowadzania do organizmu w odpowiedniej postaci farmaceutycznej w celu osiągnięcia pożądanego efektu terapeutycznego, lub w celu zapobiegania chorobie, często podawana w ściśle określonej dawce. Lekiem jest substancja modyfikująca procesy fizjologiczne w taki sposób, że hamuje przyczyny lub objawy choroby lub zapobiega jej rozwojowi.

Wywary z ziółek gotowane przez wiedźmy (zanalizuj przedchrześcijański źródłosłów pojęcia “wiedźma” i zastanów się skąd on się u słowian wziął) były jak najbardziej lekarstwami znaczy się.

8 Likes

Kumotrze @gruby co kumotr tu za gusła i zabobony promuje? ^^ Mamy 21 wiek, świat nauki na wszystko ma już pigułę :slight_smile:

3 Likes

nie na wszystko.
na choroby przewlekle nie ma za bardzo.
na starosc tez.
na choroby z trybu zycia takze,

5 Likes

Morbital?

2 Likes

starość nie jest chorobą lecz późnym efektem narodzin. Się było młodym, się będzie starym. A następnie martwym.

magnum .357 z przyłożenia do kości skroniowej ?

1 Like

Tak, jak się popatrzy na składy wielu współczesnych leków, to jest w zielniku mnóstwo tego samego, o czym wiedzące wiedziały.

No dziś nie bardzo jest coś na te dolegliwości typu starość, a już na pewno nie w budżecie 95% ludzi. :smiley: Jak nie było leków, tak nie ma, ale są zawsze przeszczepy, istotna innowacja.
Tryb życia - prawda, na moją przewlekłą pomogła dość szybko właśnie zmiana trybu życia i chyba przede wszystkim środowiska, a przyjmowane ciągle, latami leki dawały tylko chwilową ulgę. Od roku na wsi nie miałem prawie duszności, a katar sienny także męczy mnie duzo mniej (choć pyłków tu dużo więcej).

1 Like

Bo, jak mi to wytłumaczono, to się właśnie najpierw zabrano za te substancje co o nich wiedźmy wiedziały, i wydestylowano z nich substancje aktywne, które odpowiedzialne były za lecznicze działanie. Dlatego marudzenie, że obecna medycyna stoi w kontrze do tej naturalnej, po prostu wzbudza we mnie śmiech. Gdyż medycyna całymi garściami czerpie z tej naturalnej. :wink:

8 Likes

Wybaczcie, że się wtrącę do dyskusji o tych, które wiedziały więcej dlatego musiały być palone na stosie.

Wszem i wobec
https://www.medonet.pl/koronawirus,who-oglasza-koniec-pandemii-covid-19,artykul,45093058.html

Koniec testów? teraz pora na rezultaty?

4 Likes