Core meltdown A.D. 2022

https://en.mehrnews.com/news/202545/Saudi-Arabia-set-to-cut-oil-supply-to-US-Bloomberg

3 Likes

Barbarzyńcy!

4 Likes

Moze troche demokracji tam dostarczyc z powietrza?

3 Likes

Dawno dawno temu, jeszcze przed erą covida, Imperium Wolność z pełnym zaangażowaniem broniło ropo-dajnych pół naftowych bez wprowadzania na obce terytorium demokracji. Czemu nagle się z tego miejsca zwinęli to pisałem tu na forum również dawno dawno temu. Więc reasumując, można rzec iż tam demokracja się zakończyła.

8 Likes

Mam wrażenie, że kordła jest za krótka i nie starcza demokracji dla każdego… Ale być może tylko przesunięcie czasowe, i znowu zawita wszędzie, gdzie będzie potrzeba.

5 Likes

https://twitter.com/russembkenya/status/1673916634489311233

Mina makarona bezcenna! ^^

3 Likes

Czarny antysemita?!

3 Likes

I w dodatku dosadnie prawdomówny barbarzyńca ^^ Ilu jest takich obecnie na świecie? - Wielu!

4 Likes

Właśnie cały czas nie wiem. Czy popsuła się obijaczka do ryjów, bo dawniej za głośne powiedzenie takich rzeczy groziła demokracja?

5 Likes

Żeby tylko demokracja, palili na stosie, żywcem! ^^

4 Likes

Żeby tylko demokracja, palili na stosie, żywcem! ^^

A teraz pada “pochodnię wyprowadzić”^^

4 Likes

Może i nam braknie?
Obierzmy sobie nowego tyrana?^^

Rokosz?

Melduję posłusznie iż zapas demokracji w magazynach obecnie pracuje na rzecz demokratyzacji Chersonia!
Zapas nienaruszalny na demokratyzację Chin jest jak sama nazwa wskazuje w magazynach na osi chińskiej i z definicji naruszyć go mogą jedynie Chińczycy swoimi bezeceństwami.

A nawet wieszali czy ubijali w rowie.

Jak nie WEF i IMF to kto będzie batiuszką?^^

2 Likes

Moze tak bez? W koncu ma być cofka^^ Ale chyba nie o tyle wieków, zostaje pokajać się, katarsis i Car przyjmie na nowo, albo Cysorzowi pusci za bibeloty.

3 Likes

Serio?^^

Anarchia czy tylko despotyzm?^^

Lecimy do wody, wiemy że jest głęboka, a Ty liczysz że nie sprawdzimy gdzie jest ostatnie dno? A jaką mamy gęstość? Nabraliśmy masy, a objętość populacji do jej obsługi się kurczy. Lekkie elementy odpadną przy kontakcie z powierzchnią wody, a niżej będzie schodzić core o dużej gęstości. Możemy się takim impetem dokopać do praktyk przodków^^
Z wysokiego klifu spadamy. Taleb narysował.

6 Likes

A żeberka na weekendzie smakowały? Bedzie co skubać! Rybki bedo^^

3 Likes

Na takie “Worst Case Scenario” wzgl. WSHTF to może trzeba sobie zorganizować papierową wersję tego ^^

3 Likes

Wyglada na “niezłą” lekturkę na nowe czasy :slight_smile:

2 Likes

Link - ratowania świata dla dobra ludzkości cd.

2 Likes

Thames water

2 Likes

Ja też chcę! Mnie też dajcie!

1 Like