Czy leci z nami drobny handlowiec z pomysłami?

Zaczęło nam powstawać nieco produktów/pomysłów designersku ubocznych na uboczy produkcji. Wieszaki, widelce, lampy, nitowane meble (wygląd industrialny celowo) - takie rzeczy co to człowiek sobie w fabryce dorabia bo mu w domu brakło, a przecież nie pójdzie do sklepu kupić.
Jakby się komu chciało poprowadzić sprzedaż, to z naszymi inżynierami najłatwiej się spotkać na Ślunsku. Wydajemisię (kompletnie bez pojęcia), żeby zrobić jaką stronę że to szwedzki design i dalej to już po kupiecku (foty, teksty, no takie rzeczy co tam się robi dla lansu).

Gdyby ktoś coś to niebawem zaczniemy tu wrzucać słit focie.

Długo szukałem metalowego leżaka na taras, na własne nieskromnych wymiarów cielsko. Plastikowe leżaki łamałem seriami. W końcu znalazłem ale łatwo nie było. Nie wiem jaki byłby na to zbyt ale po sklepach przeważnie znaleźć można tylko chińskie plastiki, wyprodukowane dla chińczyków i przez chińczyków. Trzycyfrowy europejczyk rozciągnięty na plastiku to proszenie się o kłopoty.

2 Likes

Możemy zrobić z jakiej grubej blachy, planujemy robić meble o wyglądzie industrialnym na nitach - jak poszycie samolotu.
Na razie zrobiliśmy takie zamknięte pudełko -sześcian.

Kiedy dobry brandowany logiem zarobimy.se sprzęt do spawania wiercenia dłubania cięcia ?

1 Like

Jak tylko wdrożymy tych kilka deregulacji:

Ja chętnie obejrzę dobra, posłucham ile może zostać wyprodukowane, sprawdze co można na tym zarobić.se.

Problem może być z czasem, czy będzie możliwość załatwienia wszystkiego przez mail?

W zasadzie potrzebuje tylko nazw produktów i zdjęcia.

1 Like

Z drugiej beczki - trochę mi uwiera moja praca, już tu się przymierzałem z paroma osobami nawiązać współpracę, czy to z gallahadem czy kilkoma innymi,

generalnie potrzebuję ludzi co mają konta na allegro, ja opłacę grafików i dam listę produktów jakie będziemy importować, potrzeba ludzi odważnych którzy mogą mi zaufać -

1 konto allegro, na którym jest powiedzmy 50 berebeci typu, nowe odkurzacze Xiaomi, szczoteczki elektryczne - takie pierdy, potrafi zarobić 2-4 kapcie na czysto w miesiącu. Chodzi o to żeby zostać małym na jednym koncie i mieć dużo takich kont,

Sam już grafiki nie będę robił z braku czasu, tylko będe podawał ludziom którzy będą tę aukcje (na waszym koncie) robić co mają zrobić i będe im płacił, zobaczymy jaki uciąg.

2 Likes

@ 3r3 napisał:

Możemy zrobić z jakiej grubej blachy, planujemy robić meble o wyglądzie industrialnym na nitach - jak poszycie samolotu.

To się może sprzedawać, pracowałem przy drzwiach industrialnych - jest na to moda wśród niewąskich warszawiaków.

Taki marketing do sklepu,

Chodzi o to żeby pokazywać klientom kilka patentów, kilka mebli jakie można wykonać z jakimiś wymiennymi, żeby sobie np. mogli sami coś złożyć na stronie z tego co Wy możecie wyprodukować.

Np. na pokazanej przeze mnie stronie portfolio zawiara zaledwie 17 rodzajów drzwi z tego co pamiętam, czyli to portfolio mebli - może być małe na poczatek, strona jaką pokazałem to Babka dla której pracowałem zarabiała 15-20 kafli na czysto.

2 Likes

Zgłaszam się. Jak to ma wyglądać od strony technicznej?

2 Likes

masz pewnie robic za slupa w razie czego dla biurwy ze skarbowki. :slight_smile:

2 Likes

Dla polszy to cena będzie zaporowa. Lepiej na zachód uderzyć. Rozumiem, że jeśli przyjdzie indywidualne zlecenie na wymiar to cena x3?

1 Like

Rejestrujesz konto na allegro i nowy rachunek bankowy,

Ja kupuje grafike i czlowieka który nam wystawi, ja kontroluje jakie produkty ma wystawiac - poprostu robiłem to 5 lat i znam to od podszewki.

na 50 aukcji ja opłacam 10 które sam wybiore, i sprawdzamy ile po miesiącu zarobiliśmy.

Jeżeli chcesz być tylko słupem, to proponuje Ci 23% od zysku netto, jeżeli chcesz się opiekować klientami, tzn. rozmawiać z nimi na maila i odbierać telefony to proponuje Ci 35%,

Możesz podać swoją propozycję, ale chodzi o to że ja zapewniam robotę i płacę ludziom co to nam zbudują, w moim odczuciu to całkiem fair układ.

Możemy się umówić 50-50, ale wtedy oznacza to że będziesz aktywny w tym biznesie -

2 Likes

Czy są jakieś próbki twórczości?

1 Like

Gallahadowi wysłałem swój statement bankowy w USD za 2014 rok, Gallahad jeśli możesz to skomentuj czy było grubo,

Jeżeli zaś chodzi Cio grafikę, poziom marketingu to chętnie podeśle zdjęcia poprzednich sklepów na mail do oceny -

1 Like

Bardziej chodziło mi o ten towar, który miałby być sprzedawany.

1 Like

Marlo, przecież Ci nie podam gotowej listy produktów z Chin, to są bardzo drogie rzeczy, takie badanie rynku, za które się płaci srogie siano jak ktoś takie listy organizuje -

głupotą byłoby sobie za free robić konkurencję, nieprawdaż ?

1 Like

Są, jak się ogarnę to jutro powrzucam zdjęcia.

Potwierdzam ładne parę ziko zarobił kolega. Także doświadczenie ma.

Zobaczymy te zdjęcia. Trzeba by do jakiś architektow wysłać z nju jorku czy cus

2 Likes

Z takich rzeczy cywilnych to koledzy uskutecznili produkcję widelca:

Wieszaków:

Wspólnymi siłami wydziergaliśmy lampki:

A teraz tworzymy kompozycję “martwa natura”, tutaj jest sześcian (tetraedr też już mamy,a le jeszcze nieuwieczniony):

To tak przy okazji dłubania rzeczy poważniejszych:

2 Likes

Te wyroby wydają się na pierwszy rzut oka nieporęczne, nieeleganckie, zbyt proste. Nie wiem czy jakaś kobieta będzie mocno zainteresowana, przydałyby się jakieś zdobienia itp. Chyba że będą mega tanie to może ceną się wyróżnią?

Polnischer_Wohlstand

Jest jakiś kontakt do Ciebie na priv.?

2 Likes