Czyściec

13 VII w godz. 20-21 oglądałem amerykański film dokumentalny LATAJĄCE TALERZE, które pojawiły się nad USA w I. połowie lat 50. Dowództwo Air Force zidentyfikowało je jako sowieckie samoloty szpiegowskie, przybywające przez Ocean Lodowaty i Kanadę, ale by NIE WYWOŁYWAĆ PANIKI zaprzeczało temu a potem kazało znanemu pisarzowi science fiction ogłosić, że JESTEŚMY ŚLEDZENI PRZEZ KOSMICZNĄ CYWILIZACJĘ, która przygotowuje się do inwazji na Ziemię w stylu Wojny Światów – co podjął Hollywood z tryumfem kasowym.

W latach 60. pokazywano Czeszką Matkę, która straciła dzieci podczas amerykańskich bombardowań Pragi. Amerykanie bombardowali zakłady Skody, gdzie przygotowywano do produkcji „talerzowy” bombowiec, który miał PIONOWY start i był nieosiągalny dla myśliwców z powodu szybkości i zwrotności. Za inspiratora latających talerzy uważa się Rumuna, który w r. 1939 wykonał taki model zdalnie sterowany, który prawdopodobnie sprzedał Niemcom. Niemieckim wnioskodawcą BOMBOWCA TALERZOWEGO był inżynier-lotnik Andreas Epp, który za odmowę wstąpienia do NSDAP został przez Goeringa wyłączony.

We Wrocławiu było zeznanie polskich robotników, którzy mówili, że na polu pod Sobótką wylądował samolot w kształcie talerza, z którego wyszło 2 mężczyzn, z których jeden był gaulajterem Hanke. Hanke był dyrektorem szkół technicznych i prezesem śląskich wynalazców. Samolot, którym przyleciał do żniwiarzy był mały, bo to u Hankego znalazł schronienie awanturujący się Epp. Główne atuty latającego talerza: pionowy start i szybkość większa od samolotów myśliwskich II wojny światowej, ma też mój Aerobus, który byłby sto razy łatwiejszy w produkcji.

Produkcja bombowców TALERZOWYCH w Skodzie nie została uruchomiona, gdyż wytwórnia została zniszczona przez Amerykanów a załoga wysadziła przed frontem urządzenia i prototyp. Również Epp wyjechał do rodzinnego Rostoka, gdzie oddał się do dyspozycji Marszałka Żukowa, ale odmówił wyjazdu do ZSRS więc urządzono mu pracownię w NRD. To właśnie dzięki Eppowi pojawiły się w r. 1953 nad USA sowieckie samoloty szpiegowskie – nieosiągalne dla AF.

Gdy Epp zorientował się, że Sowieci zamierzają dokonać przy pomocy jego techniki ataku nuklearnego na USA to uciekł do Amerykanów, którzy dzięki niemu przyśpieszyli prace nad techniką „talerzy”, które były w dalszym ciągu całkowicie TAJNE. W czasie Kryzysu Kubańskiego sowieckich latających talerzy już na niebie amerykańskim nie było a kilka z nich zostało strąconych.

Jako dzieciak słyszałem, jak znajomy powiedział ojcu, że Sowieci mają bombę atomową, na co ojciec odpowiedział, że „teraz zaminują porty amerykańskie”. To okazało się proroctwem w postaci Wojennej Doktryny Breżniewa, gdyż WALIZKOWE bomby atomowe z zapalnikami radiowymi są bronią PREWENCYJNĄ. Gdy zacząłem o tym pisać, to Gwardii Narodowej wydano nowe detektory do badania fundamentów. Prasa pisała nawet KTÓRE miasta zostały zaminowane przez bliźniaków żydoarabskich na tajnych kontach szwajcarskich.

Ojciec zapewniał mnie, że GDYBY STALIN MIAŁ MOŻNOŚĆ TO DOKONAŁBY ATAKU NUKLEARNEGO NA USA. Stalin został jednak znokautowany wojną ukraińską w r. 1946, kiedy ukraińskim dywizjom NKWD przeciwstawiła się zbrojnie palatynacka armia Nikity Chruszczowa Istrebitielnyje Bataliony i Armia Krajowa. Wtedy w Waszyngtonie były uczeń ze szkoły IRA powiadomił mego dziadka, że Stalin i Beria wydali akt aresztowania komendanta Armii Czerwonej w Niemczech Żukowa. Dziadek zawiadomił o tym zaraz ambasadę Jugosławii a Żukow wezwał Rokossowsiego i Malinowskiego, którym dał Referat Bermana mówiący o judeizacji Polski. Ci pojechali z tym do Moczara w Łodzi, gdzie uzgodniono powołanie III NSZ dla przeprowadzenia eszelonów Żukowa z Brandenburgii na Ukrainę w celu zniszczenia państwa żydowskiego, czego manifestacją był Pogrom Kielecki, gdzie ubowcy Moczara zastrzelili 39 Żydów.

Na wieść o tym Stalin uciekł do Norymbergii, przebrał się za holokausta, wszedł na salę i powiedział POLACY ZNOWU MORDUJĄ ŻYDÓW – co było przekwalifikowaniem kapitału stalinowskiego, największego na świecie, w HOLOKAUSTYCZNY. Gdy interpelowano Trumana, czy tym Holokaustem był Stalin, czy też ktoś do niego podobny to odpowiedział: ŻAL MI TEGO FACETA. JEST WIĘŹNIEM BIURA POLITYCZNEGO.

1 Like

A tu wezucam kawalek wpisu z wandaluzji

1 Like

o kurwa. W psychiatrycznych DPSach w Polsce maja slaby nadzor nad lekami. Jurek, nie bierz wszystkich, tabletek i kapsulek, ktore ukradniesz. Bo to srogie tabsy som.

2 Likes

Nie obrazaj mnie medyku. To ostatnie to cytat a nie moje wypociny

3 Likes

Obrażasz mnie. Nie kradne.

3 Likes

a daj spokój, a ja ostatni nic nie żre, zacząłem normalnie jeść jedzenia nawet, regularnie, i co mi z tego dobrego?

kurwa spinałem sie tyle żeby wyrobić się ze wszystkim, postawić, wakacje w grecji se ujebałem, trzy dni, no, może nawet mi sie należałoby

jak wstałem na ten samolot byłem tak wyjebany tym wszystkim zaparzyłęm wywar z imbiru którego nie dopiłem, klepnąłem, obudziłem się 27 godzin później i z całkiem podle się z tym wszystkim czuje

2 Likes

Seminarium polsko–szwedzkie WIKINGOWIE JAKO ZJAWISKO W HISTORII I WSPÓŁCZESNOŚCI; Uniwersytet Wrocławski, DNI KULTURY SZWEDZKIEJ, 22 III 2002; Mój głos;

NA POMORZU ZA DENARA WÓZ ŚLEDZI

Wypada wyjść od wniosków Prof. Tadeusza Sulimirskiego z Londynu, który dopatrywał się ATLANTYCKIEJ EKSPANSJI SŁOWIAN w okresie Brązu. Jeśli TS ma tu rację to Słowianie musieli mieć jakiś atut, bo sam bursztyn nie wystarczał. Tym atutem mogła być odkryta przez Austriaków w I wojnie światowej Wielka Miedź Kielecka, którą wyeksploatowano w renesansie. Problem miedzi w brązach angielskich starali się wykorzystać Uczeni Radzieccy proponując tam miedź URALSKĄ, co Anglicy odrzucili, również z racji, że miedź uralską zaczęto eksploatować dopiero od XVI w. pne, gdy zagadkowa miedź w brązach angielskich jest starsza – co może chciał dyskontować Sulimirski miedzią kielecką?

Według mnie ATUTEM słowiańskim na Atlantyku była metalurgia kaszubska i powiślańska, eksportowana z Pucka i Elbląga. Starożytny port pucki był KILKAKROTNIE większy od średniowiecznego potu gdańskiego, który z racji pszenicy ukraińskiej, drewna szkutniczego i Popiołów czyli węgla koksowego z Sokala i Żelaza Gdańskiego, powinien być największy w Europie.

Badana dendrologiczne Biskupina dały ZIMĘ 738-7 pne – czyli że refugium to było budowane przeciw Kimeriom, którzy ekspandowali z górę Dunaju. W trakcie tych najazdów Pragermanowie kultury nordyjskiej zajęli Zalew Szczeciński, toteż po wypędzeniu Kimeriów ze Śląska w r. 705 pne Jan Liczyrzepa przekonał sejm poznański do wojny z Cymbrami, których rozgromił.

Pokonanie Germanów kultury nordyjskiej nie było łatwe. Zalew Szczeciński był jakby pierwotną Holandią, ze względu na tarliska śledzia ATLANTYCKIEGO, który w r. 1425 – z powodu przełowienia w Sundach przez Duńczyków i Niemców – podszedł na tarło do Holandii, stając się podstawą potęgi holenderskiej, gdyż dawał Holendrom tyle, co Hiszpanom Srebro i Złoto Ameryki. Duńczycy karmili śledziem świnie, silosowali go i nawozili pola.

Były też wojny śledziowe, gdyż Duńczycy używali sieci śledziowych przed Dniem Śledzia, który był po kulminacji tarła. Wcześniej można było łowić tylko sieciami dorszowymi w celu ochrony tarlaków przed drapieżcami. Duńczyków, którzy mieli sieci śledziowe przed Dniem Śledzia, topiono. Droga międzymorska Woliń-Triest była handlową Drogą Śledziową, a przydomek Wespazjana ŚLEDZIARZ pochodził od importu śledzi bałtyckich.

Założycielem Wolinia był wg legendy Juliusz Cezar, który wg naszej historiografii przedjezuickiej był gościem Leszka Chytrego. Udali się oni nad Zalew w celu założenia stoczni do inwazji Brytanii. Poza Wolinem Biskupim była jeszcze Wineta na zachodnim Woliniu, uważana przez niektórych nawet za NAJWIĘKSZE MIASTO EUROPY. Zbudowanie tam miasta wymagała jednak wierceniu studni głębinowych, co umożliwiała technika armeńska, którą mógł zaimportować Leszek Chytry po bitwie pod Carrhae, gdzie wziął do niewoli Krasusa, który został uśmiercony przez Sarmatki za naruszenie babskiego monopolu złota. Szwedzi i Prusacy czerpali z Wolinia kamień do fortyfikowania ujścia Odry i budowy Szczecina.

System ŻELAZA GDAŃSKIEGO polegał na płaceniu przez Swewów surówką żelazną za pszenicę spławianą tratwami, które odstawiano do kuźnic. Surówka była przekuwana młotami poruszanymi siłą wodną. Rzymianie napotykali w Galii KOTWICE ŻELAZNE na łańcuchach, które pochodziły od Wenedów czyli Słowian – gdy sami mieli tylko kotwice z formowanych konarów z okowami żelaznymi na linach konopnych. Rzymskie okręty wojenne były wiosłowe, gdy celtyckie żaglowe, co do manewrowości wymagało żelaznych mieczy, które powinny być też od Słowian.

Rzym został uratowany przed Hanibalem żeglugą MIECZOWĄ, która przy sztormowej pogodzie przechodziła blokadę kartagińską. Ponieważ żegluga mieczowa była dla Kartagińczyków zaskoczeniem, a mieli oni rozeznanie w technice śródziemnomorskiej, więc wielotonowe miecze kilowe powinny być odkuwane w Gdańsku. Herb Gdańska Z MIECZEM RĘKA symbolizował żeglugę mieczową a koga znana jest historycznie z przedkrzyżackiego Elbląga. Spław Odrą był na berlinkach, które na Wiśle nie miały sensu ze względu na system Żelaza Gdańskiego, który wymagał drewna energetycznego i szkutniczego w postaci TRATEW. Wcześniej koga nazywała się KRAKIEM.

Jeśli kogoś to nie przekonuje to mam argument ważniejszy. Otóż Rzymianie nie używali CIĘŻKICH PŁUGÓW, które są znane archeologicznie na północ od Alp od Halsztatu a historycznie we wczesnym średniowieczu. Był to argument szowinistyczny - ale ślady orki ciężkim pługiem znaleziono też w Polsce, a coraz więcej jest danych, że był to import pługów SCYTYJSKICH.

Ostatni król Wandalów Afrykańskich, ojciec Lecha, Rusa i Czecha MOSKWA, podbił Wyspy Brytyjskie, które oddał Wodanowi z Poznania, a potem oblegał Konstantynopol, który został uratowany przez I armię awarską w sile 60 tysięcy wojowników konnych. Wodan urzędował w Lubece w celu podboju Brytanii, gdyż bez tego nie można było ewakuować Ostrogotów włoskich do Westfalii i Skandynawii. Wydaje się, że zapisany przez Galla polski hymn marynistyczny jest pamiątką PODBOJU PRZEZ WODANA BRYTANII.

Początkiem polskiej katastrofy na Zachodzie była II krucjata, w której Henryk Lew poprowadził na Połabie 10 razy więcej krzyżowców niż cesarz na Bliski Wschód. Anglicy zdobyli Szczecin, gdzie Henryk Lew zbudował zamek KLESZCZ. W r. 1157 Fryderyka Barbarossę skapitulował pod Poznania Bolesława IV; w r. 1173 flota duńska obległa Winetę na Wolinie, którą zdobyła w r. 1177 jako TROJEPÓŁNOCY, co szczegółowo przedstawia SAGA O STEŃCE Z WISEŁKI: Po otruciu psów Saksończyk podniósł kratę forteczną, pod którą wpłynęły w ciemności okręty duńskie. Odnośnie Szczecina i Poznania decydującą siłą byli CZESI, którzy w r. 1173 zapłacili za to straszną cenę.

1 Like

I jak tam panowie i panie? Jak się wam czyta te teksty? Zabawne prawda?

1 Like

przecież nikt tego nie czyta

6 Likes

Stare izraelskie przysłowie - nie ten głupi co wymyślił, lecz ten idiota co powtarza.

3 Likes

Medyk czytał(przynajmniej zaczął) i myslał, że sam to wymyśliłem.

3 Likes

na oiomie widze sezon ogórkowy

2 Likes

Jest lato wiec dam sobie te 2 miesiące luzu na złapanie oddechu i swieze pomysly, poczutam troche wandaluzji i pogadam ze starymi ludzmi, ktorzy jeszcze cos pamietają i ten niemiec Alzhaimer nie ukradl im wspomnień. A potem(na jezien) trzeba bedzie się przebranzawiac w jakiegos hydraulika/elektryka/gazownik czy co tam bedzie do wzięcia i ugrania.
A ty medyku wez mnie nie najezdzaj. Żyj sobie spokojnie w szwajcarskim heaven, ciesz sie czym tam chcesz, miej w lodowce smaczne rzeczy do jedzenia a nie mnie przeganiasz.

3 Likes

Moje? Moje? Moje?
Mewa z Nemo.

1 Like

Wybudowałem w tym tygodniu wielki pomnik swojej bezużytecznosci.

To jest ten moment, w którym powinienem się trochę załamać ale mi się nawet tego już nie chce.

Powinienem byl pójść do korpo, tam bezużytecznosc jest wysoko premiowana słyszałem niekiedy.

5 Likes

To smutne jak premiowanie tworzy bez użyteczne istoty.

https://www.youtube.com/watch?v=VU80BYR4p-M

2 Likes

Ja tam znam tylko dwie teorie polityczne, indywidualizm i kolektywizm, reszta to tylko mutacje i próby skalowania tychże na większe zbiory.

3 Likes

O ile “wysoko” to 0.01 czy tam 0.05 Twoich normalnych wpływów poza korpo, przy czym dla Ciebie osiągnięcie koniecznego poziomu bezużyteczności będzie wyzwaniem, a nie relaksem.

Wysoko to jest premiowana względem normalnych wpływów belfra państwowej szkoły i w tym przypadku poziom bezużyteczności oceniam na podobny, ale korpo jest dużo wygodniejsze.

2 Likes

Moje normalne wpływy poza korpo aktualnie nie istnieją praktycznie, za co się nie wezmę, to nie wychodzi a w ogóle to mam organizm downtime 48h takze…

… Tylko jak już w końcu zaaplikuje do tego korpo, to już może ono nie istnieć :smiley:

2 Likes

część Jerzy
ja też jestem niezłym "szurem/foliarzem ale staram się filtrować informacje :wink: co radziłbym i tobie :+1: wtedy pewnie w naszym gronie znajda się tacy co cię z przyjemnością poczytają…

3 Likes