Drugi międzynarodowy zjazd kumotrów

tak, ale gdzie mniej problemow i praktyczniej

2 Likes

Jedna trasa promowa jest tańsza bo krótsza, na drugim promie więcej się wyśpisz bo dłużej płynie.
A jak chcesz skrócić drogę lądową do minimum to najkrótszą trasą od nas do portu jest trasa do Travemünde. Z Travemünde prom potrzebuje zdaje się jakichś 10 godzin do Trelleborga więc po trasie za kółkiem przez Niemcy można się porządnie wyspać.

3 Likes

a jak Ty jedziesz?

2 Likes

jeszcze nie wiem kiedy i którędy jadę. Ani kiedy wracam. Szczegóły dogrywam jeszcze.

2 Likes

ja akurat bede w sobote promem lub samolotem. W piatek mam dyzur, ktory koncze w sobote rano o 09:00. Wobec powyzszego racjonalniej samolot, bo okolo 12 godzin jazdy do Rostocku wychodzi… 1050km… no i ryzyko korka. Jak w sobote mam miec prom o 22:30 z Rostocku…

tak w ogole spotkanie w Sztokholmie czy Malmoe? Edycja numer 2 - wracalbym w poniedzialek

2 Likes

Malmo.

2 Likes

czyli juz widze ze lece do kopenhagi, a z kopenhagi pocioagiem do malmoe. Bo inaczej to niewykonalne.

Zastanawiam sie czy rezerwowac teraz lot z Zurychu do Kopenhagi o 17:40

2 Likes

@3r3 ja nie podrozuje, alkoholu tez nie pije ale moge sie dolozyc na napoje dla Was.Wypijcie za madrosc populacji i aby sie obudzila ze snu. Podaj prosze nr Konta, albo podaj na Priv Bart Art a on da mi.

1 Like

Możesz, ale z opcją anulowania, bo melina po naszej stronie wciąż nie jest potwierdzona.

1 Like

Ale jesli jestescie w Malmö to jaki problem mi sie spotkac? Wiecej informacji bede mial w ciagu 30 godzin, gdzyz jutro @gruby

1 Like

No wiec ja sobie w sobote ruszam do Rostocku i promem wale do Trelleborga gdzie bylbym, w niedziele rano 0 06:30. Do Rostocku mam 1090km a dyzur koncze rano, wiec mam wszystko na duyzy styk…

Czy istnieje alternatywa, by ruszyc sobie przez Danie i Most ? Bo to wychodzi jakies 16 godzin (licze po 15 minutowe przerwy na tankowanie)

Jak myslicie? Bo promem to jestem niedziela rano i lipka…

2 Likes

Jest. Kolega właśnie jechał i nieczepliwi są.

1 Like

czyli jak im wydrukowana rezerwacje pokazuje to powinno byc ok ?

2 Likes

Tak, jest powód przyjazdu.

1 Like

przegapisz zatem sobotnie atrakcje.

2 Likes

jak konczy m i sie dyzur o 09:30 to nic na to nie poradze. Jeszcze moze byc nieciekawie podczas tegoz dyzuru, jesli na przyklad bede do 09:30 zasuwal bo wtedy musze ze 3 godziny spac, inaczej to nie dojade tylko sie gdzies po drodze rozwale.

Samo zycie.

2 Likes

no chyba że samolotem przylecisz. Patrzyłem na wyloty w sobotę, 28 sierpnia.
11:45 z BSL, o 16:45 w CPH, z przesiadką w Amsterdamie.
Stuttgart - Kopenhaga ? Bezpośredni samolot SAS, startuje o 16:20 z STR, ląduje o 17:50 w CPH
Nie wiem które lotnisko Cię jeśli o wylot idzie urządza. Założyłem że Bazylea i Stuttgart są w Twoim zasięgu.

A to też jest w zasięgu ?
MUC 16:20 —> CPH 17:50, też bezpośredni, też SAS.

3 Likes

A mają w zwyczaju przeglądać bagażnik?

2 Likes

Ale kto? Na granicach jest pusto poza weekendami.

1 Like

Czy ludzie IT są reprezentowani na takich zjazdach? Ktoś się wybiera z branży IT? Jaka jest średnia wieku kumotrów?

Pytam się, bo się okaże, że jestem na tyle młody, że okaże się, że wspólnych płaszczyzn rozmów będzie bardzo mało :stuck_out_tongue: Mam 34 lata. To mało czy wystarczająco?

2 Likes