Drugi międzynarodowy zjazd kumotrów

Good day,

Thank you for your mail and request.

We have no conference room available and no possibility to
make a reservation during summertime for a group at this size.

2 Likes

A na ile mogą?

1 Like

no przeciez od razu zapytalem i czekam na odpowiedz ^^

2 Likes

Późno trochę bo pewnie będzie 4 fala dodruku covid dolców i mogą być problemy z przekroczeniem ogrodzenia

2 Likes

nie wiadomo czy beda mogli kim zablokowac granice. Jednak w przypadku SE moze byc problem -to nie CH/DE gdzie na 5km masz 8 malych lokalnych wiejskich drozek nie obsadzonych przez nikogo, ewentualnie czujka laserowa z platforma i dronem. Ale zanim zareaguja to…

2 Likes

kolega zapewne szuka takich:

4 Likes

No szukam takich co już mam, tylko na przyszłą falę wincyj.
Bo przecież biurwą nic nie wyprodukuję, a do mnie przyjdą żebym takich naru…
No swoje już zrobiłem, ale biurwie nie pasuje wiek pracownika. Więc na ten wieloletni etap przejściowy potrzebuję dużych.

2 Likes

Czyzby podobnie jak w Szwajcarii skladki rosly z wiekiem? No i wypierdalac mi z tym starym usländerstwem, nowych przywiezc a reszte starych zutylizowac ?

2 Likes

Ten się jeszcze od dołu widełek nie mieści.

1 Like

Aktywowana przez każdą sarnę?

2 Likes

wbuduje się logikę rodem z “Folwarku zwierzęcego”:

“cztery nogi dobrze, dwie nogi źle”

U Orwella nawet owce załapały więc elektronika też powinna ogarnąć różnice pomiędzy Polakiem trzeźwym a urżniętym. Kto wytrzeźwieje i wstanie tego w potylicę.

3 Likes

katywowana przez przejechanie samochodem w okreslonym kierunku

3 Likes

Jak nie bedzie problemu z wjazdem ze wzgledu na brak szczepienia, to pewnie bede plus paru chlopakow z FA 3-5 osob, czy bede czy nie wespre finansowo organizacje, jak bede to moge prelekcje jakas zrobic i moze ktos od nas gdyby chcial jeszcze.

2 Likes

Czy lokalizacja spotkania w tam gdzie rok temu, nie jest czasem optymalniejsza dla wszystkich?
Z polski bylo blisko, z szwajcari.

2 Likes

W maskach nie. Za dużo faszyzmu.

1 Like

Szwecja jawi sie troszke problematycznie. Swoja droga preferuje auto i… przez Danie?

3 Likes

tak w ogóle. Da się dieslem do Szwecji ? Czy Greta T. przegryzie opony?

2 Likes

Da, ale nie wiem jak z przejazdem przez dk. Tam mają cyrk.
Promem z Reichu?
Diesla mamy ile chcesz.

1 Like

co jest lepsze - Sośnica Ystad czy Rostock Trelleborg?

2 Likes

Sośnica Trelleborg też jest.

1 Like