Edukacyjny kolaps boomerstwa

Ale zamożność per capita przez deficyt nowych^^

Ale zmieni zanim się obecni zestarzeją.
A obecnych starych do zsypu - sami sobie zgotowali ten los.

Raczej marzeń o konsumpcji bo bez podaży nie bardzo jest co konsumować.
Jak pisałem artykuł wcześniej - oddawać aparat i wypie…

Myślę że wątpię aby to się utrzymało dłużej niż do śniadania.
Na razie szukamy tych pracujących, jakoś za bezdurno nie ma żadnych. Są wyłącznie niepracujący.

Tak - cała ta giełda wyleci na zawężenie przy pierwszym braku dostaw. To się rozsypie w całości.

@nomad może opowiedzieć czego obecnie uczą na uniwerku dla kolorowych w se. Kabaret = technikum?

Już jest?
Właśnie opróżniliśmy magazyny na pierwsze uzupełnienie Ukr. Na półkach pusto, zamówienia niemożliwe do zrealizowania, na drugą razę nie mamy, a ru dopiero wpuściła tam drugi i trzeci rzut - jeszcze żaden biały Iwan tam nie zagościł z czymkolwiek młodszym ode mnie. Ja bym nie liczył, że oni nie mają nowoczesnego sprzętu wcale, ale nawet na walkę z gratami, których mają dużo braknie amunicji najpóźniej za kwartał, a są obawy że ciągłość dostaw leży na tyle, że jankeskie pustynie sprzętu będą puste do końca wakacji jak to tak dalej pójdzie.
Pierwszy raz braknie sprzętu zanim ludzie się wkurzą.

6 Likes

… śmy ? Moje pestki leżą tam gdzie je złożyłem. Wszystkie klamki są nasmarowane i popakowane a szturmgiwera będzie wyciągana ze snu zimowego już za chwileczkę, już za momencik.

6 Likes

A ile masz plot i ppanc?

Miałem na myśli kilomm pancerza w górę.

1 Like

Nie lzia worować ponad stan.

A ten pancerz to on przypadkiem nie wyjeżdża z koszar dopiero po zalaniu go Putinem do pełna ?

5 Likes

Na chwilę obecną popchnięto wszystko z całej naty co było w stanie wyjechać, a to z jankeskich tyłów przerzucane jest do darczyńców.
Padła kwestia wyprodukowania nowych i okazało się… lepiej tego nie puszczać publicznie.

2 Likes

… tak jakby to jakaś tajemnica była:

  • nie ma czym,
  • nie ma kim,
  • nie ma z czego,
  • a te papierki oferowane w ramach odszkodowania za zginanie karku przestały być wymienialne na to co misie lubią najbardziej więc misie przebranżowiły się w stronę “dolce far niente”.
6 Likes

Jest jeszcze śmieszniej.

1 Like

Jutro idę na dywanik do Bardzo Ważnego Klienta. Wyniki zsynchronizujemy w Czechach. Pod warunkiem że końcem czerwca stacje benzynowe na naszym kontynencie będą jeszcze działać.

3 Likes

kto jak kto ale Ty masz napewno mały zapasik^^

1 Like

O co to to nie.
Ja dwa baniaczki na wyjazd już mam odłożone - choćby stacje puste były - dojadę!
Ale fakt - wczoraj zjechałem na autostradzie zatankować to 10 minut stałem w kolejce, żeby dopchać się do pompy…

3 Likes

Sugerujesz że do czerwca to już nie będzie nasz kontynent?

U mnie kolejek nie ma, ale musiałem sam stawić się z taborem na pompie i liczby wyjaśniają jak kolejkę rozładowano.

4 Likes

pamiętam czasy w których na CPNach wywieszano kartki “paliw brak” żeby namolni klienci nie przeszkadzali sprzedawcom w tym czym się oni akurat na zapleczu zajmowali. Nie trzeba było wysiadać z pojazdów nawet - tak sprzedawcy dbali wtedy o klientów. Albo wywieszka na CPN albo kolejka przed nim - jaki ten świat był wtedy prosty …

2 Likes

Kolejka była też od zaplecza. Tylko tam była wywieszka w innej walucie.

2 Likes

kolejek od zaplecza nie było - od zaplecza wpuszczali od razu do środka żeby nie robić zbiegowiska.

Najsampierw to na zapleczu panowała stara dobra segregacja rasowa. Od zaplecza strony patrząc sprzedawcy dzielili klientów na rasę wypłacalnych i resztę. Czyści i rasowi wchodzili na stację niczym za imperializmu czy innego kapitalizmu jakiegoś, reszta była przekierowywana do wywieszki od frontu.

2 Likes

Zawsze można było zamanifestować kwity o pochodzeniu i wpuszczali. Rodzina Franklina wchodzi^^

5 Likes

te też przyjmowali
20
50
100
bez problemów. No ale tego państwa już nie ma …

2 Likes

No no, pracujący niepraktykujący. Proszę mi tutaj nie insynuowac.

2 Likes

Pan szanowny jest poza nawiasem społecznym za pochodzenie i zdolność do kołowrotkowania - nie wiem za co bardziej.

3 Likes

na autostradzie to stoisz do pompy bo lepsza marża jak na razie jest na kawie i hotdogu^^

Ja mały zapas tez posiadam^^

2 Likes

Jakos podobnie to dziala w CH, mozna isc do zawodowki, popracowac i potem nie dbajac o jakies formalne matury zaczac studia (pod warunkiem 10 lat doswiadczenia w mniej wiecej tym co sie chce studiowac).

2 Likes