Granica dzisiaj

Jak dla mnie Gruby to nasi mogliby podstawiac taboru kolejowe i autobusy aby przerzucić tych barbarzyńców od razu do raichu i na zgnily zachod. Należy im się, choćby za głupie pomysły o zamykaniu Turowa czy rozwalenie Polskiego przemysłu. Chcieli dobrobytu kosztem niewolnictwa połowy świata to niech teraz sobie ten trzeci świat przyjmują.

2 Likes

Nie po to przecież UE dokonała Anschlussu Polski żeby teraz stawiać płoty na Odrze. Od tego jest Bug, od bycia strefą buforową Niemców są Polacy.

Polacy się na to zgodzili w referendum akcesyjnym z 7 i 8 czerwca 2003 roku. Pały w dłoń i marsz na granicę. Niemcy za to zapłacili, ewentualnie mogą nowymi polskimi Autobahnami podrzucić na granicę kilka dostaw amunicji jak zużycie ponadplanowo wzrośnie.

3 Likes

Jurek, gdyby nie UE to bys pierworodnego do plebana do zgwalcenia zaprowadzał, by w tym skurwionym zdewocialym ścierwie miec na chleb. Bismarck mial racje.

Co takiego kurwa mial ten zdewocaily grajdolekj ? FSO kurwa chcial VW kupic i rozmodlöone zwiazkowe scierwa nie daly.

Gdyby nie inwestycje UE w ten kurwistan to patrzac na zdolnosci wladze tegoz terytorium szczaw i mirabelki bylyby towarem luksusowym. Nie martw sie o tych ludzi, oni w tym skurwionym scierwioe miedzy Bugiem a Odra nie chca siedziec nawet jakby im placic. Nie nazywaj ich barbarzyncami bo Ty jako emerytowanasy trep nie umiejqacy pisac po polsku to na rozkaz bys plebanowi obciagnal

Tropche samokrytyki. Ja wole na zachodzie byc szmata w gownie niz wegetowac w tym skurwionym dewotystanie. Do Polakow nic nie mam ale mam do zjebow ktorzy dewocja urzadzili chlew w tym miejscu - wasza wina, wasza wina, wasza bardzo wielka wina. Nie szukajcie winnych gdziekolwiek, bowiem powiem - coscie rozmodlone zdewociale skurwysyny uczynili z ta kraina?

2 Likes

Z tym plebanem to mówisz na podstawie Twojego przypadku jak Cię Ojciec zaprowadził czy w najbliższej rodzinie miałeś taki przypadek?
Z góry dzięki za odpowiedź

2 Likes

Nie, ale znam takich co prowadzali. Laski Panskiej doswiadczali. Ja plebanowi to tylko kiedys wyjebalem i sie odpierdolil. Wkurwia mnie to wieczne szukanie czyichs win. Spojrzmy na siebie.

2 Likes

Medyku, od Szawajcarów nauczyłeś się tego gnojenia Polaków ?

3 Likes

Pokoj ludziom dobrej woli i badzcie błogosławieni. Natomiast co do krainy - badz przekleta bialoczerwona kurwo, jakich sobie wychowalas takich masz.

2 Likes

ziemia jak ziemia - lepsza niż pod Berlinem, gorsza niż pod Kijowem. Pretensje można mieć do ludności. Kraj nie jest taki zły.

6 Likes

Do krytyki zawsze się ktoś znajdzie. Nie lepiej patrzeć na pozytywy, choć ich coraz mniej.

2 Likes

Jaki ty jesteś głupek. Odszczekaj to. Po co piszesz i mówisz po polsku? Zapomnij o Polsce i Polakach, nigdy już tu nie wracaj, nas tu przeklinasz a sam siebie przeklinasz. Zmień imię na szwajcarskie, zmień nazwisko na szwajcarskie i zapomnij o swoich krewnych z Polski. Naucz się nowej tożsamości. Żaden Niemiec, Afgańczyk, Turek czy Francuz nigdy nie powie takich słów o swoich krewnych i ojczyźnie jak Polak o sobie i swoich. Nawet by im to do głowy nie przyszło. Dobrze, że wyjechałeś teraz będziesz się męczył sam ze sobą.

4 Likes

A Cyprian Kamil Norwid? A Pilsudski. Narod wspanialy tylko ludzie…

Jak ktos nie rozumie metafor to jego problem. Mam dosyc ciaglegho sluchania jak to spiskuja na wybrany… Kurwa, skonczcie z tym egocentryzmem. Na zachodzie to nie wiem czy 3% populacji w takiej FR to wie gdzie jest PL, ludzie maja PL w dupie. Ot, Bantustan jakich duzo.

Nie zdzierze najzwyczajniej jak ciagle to samo ze spisek tych onych owych . Nie ma zadnego najmneijszego powodu, by Polska nie byla bogatsza od innych krajow zachodu. No moze poza jednym . Ludnosc jest problemem. Zyjaca przeszloscia i zabobonami. Zamiast patrzec do przodu to wstecz, i bajeczki i oni winni.

Kto jest winny polskiej bylejakosci ? A popatrzcie na firmy typu Wielton ? Moze ona nie polska jest ? Kupila francuska i wloska konkurencje.

Kler i jego zabobony to nieszczescie Polski, to jej kontrreformacja. W sumie nic dziwnego, oni wiernosc slubuja innemu bytowi i byt ten, z siedziba w Watykanie ma profitowac, a to w PL to tylko owiecczki do strzyzenia. Plebs do eksploatacji.

Zachod nie jest idealny i jest w zmierzchu swojej potegi,

3 Likes

Na pewno się cieszysz z naszych niepowodzeń.

2 Likes

A jakie masz prawo tak mowic? Jakim prawem kto pozwolil? Ty przeciez nawet bez rozkazu nie otwierales geby?

Kim jestes? Byles najemnikiem, jankeskim psem na posylki. Lezenie pod kruchta tego nie zmieni.

Mam prawo krytykowac kurestwo i nikt mi tego prawa nier moze zabrac.

2 Likes

Płacz sobie płacz. Nasi byli i będą najlepsi a jak się komuś to nie podoba to chu mu w du. Nie jest lekko żyć w galaktyce Qurwix.

2 Likes

Jedyne z czego sie ciesze to to ze zainstalowales wtyczke i poprawia Twoje bledy. Bo po polsku to sie wyslowic nie potrafisz ale to tez pewnie wina tych onych,nie Twoja,

Wkurwia mnie to wywyzszanie i mesjanizacja PL - z punktu widzenia czy uchodzcow czy zachodow PL jest bez znaczenia.

Tak, byli najlepsi. W posylkach dla jankeskich pieskow. Bardzo tania krew i PL nic z tego nie miala. Nawet sprawa Nangar Khel pokazala, ze nawet PL miala swoich najemnikow w dupie. Mow sobie, musisz to wpierac, obraz rzeczywistosci jest zbyt brutalny by ja przyjac na trzezwo.

2 Likes

Trochę zbyt wulgarny jesteś. Gdybyś do mnie tak mówił czy pisał to dostał byś mocno wpierdol przy pierwszej okazji. Podchodzi mi to pod zachowanie dzieciaków troli internetowych.

Staraj się okazywać trochę więcej szacunku innym osobom a swoje problemy zostaw w domu.

5 Likes

Sam bys pewnie dostal wpierdol. Myslisz ze bym sie ot tak dal?

2 Likes

brygada pancerna US Army pilnująca utrzymania poziomu wydobycia srebra i miedzi przeczy Twojemu twierdzeniu. Spróbuj zerwać dostawy obydwu metali do centrali a przekonasz się jak bardzo zachód ich potrzebuje.

Ogólnie: poziom dyskusji spadł. Miarkujcie się waście albo przyjdzie zły admin z miotłą …

4 Likes

Poziom dyskusji celowo i prowokacyjnie obniżyłem. Jest na tym samym poziomie my naród wybrany mesjasz zawsze skrzywdzeni i zawsze Ci oni winni.

2 Likes

Oczywiście że byś się nie dał…

Zjedz snickersa i idź się przejdź. Niepotrzebnie robisz sobie wrogów.

2 Likes