Granica dzisiaj

Kupiłem w końcu nowy telefon bo mnie stać z pracy w Pl.

Na szczęście istnieje równowaga w kosmosie i ty tam się upodlisz więc wyrównasz te górkę.

Bierzemy wszystko na klatce, były Sybiry i barki na Białym Morzu, obozy i krematoria, szlaki bojowe i poniewierka, pogromy i spalone wsie. Bierzemy wszystko na klate jak leci ale wciąż dychamy.

Kopa w jaja nikt nie zdierży.

Chciałeś mieć dobrobyt to go masz w Szwajcarii, to o co ci chodzi? Spełniłeś swój sen, my tu mamy inne marzenia i to jeszcze niespełnione!

3 Likes

Jesienna deprecha jak nic.

2 Likes

To nie chodzi o robienie sobie wrogow . Mi chodzi o sarkazm i metafore.
Czy jest jakis obiektywny powod, by w PL nie bylo lepiej?
Czy PL jest gorsza? Nie.
PL poszla droga zachodu zamiast swoja, na dodatek bedac skolonizowana gospodarczo bo po realnym socjalizmie bylo jak bylo. Ale PL idzie droga brytyjskich benefitow i … nie bedac bogata jak zachod zyje od lat na modo zachodu. To nie moze skonczyc sie dobrze.

PL obecnie chce domiarem ekspoatowac tych zaradniejszych na rzecz tych mniej zaradnych i glosujacych. To nie ma sie prawa udac.

Pisanie o tym ze winni sa oni, inni etc… to zbytnie uproszczenie.

Wielton a z forum @FlyingAtom czy @tadek dzialaja w PL i odnosza sukcesy i niech maja i dziesiec razy wiecej, niech im blogoslawi.

Na pohybel systemowi redystrybucji i temu, co sie dzieje i co jest wspierane, bo realny socjalizm wraca z przytupem.

5 Likes

ale spróbować i tak warto a tłuszcza temu przyklaśnie. Tam rządzi kolejne pokolenie pracą nieskażone. To nie ta mentalność. Poczytaj sobie z jakich domów ci zarządzający nad Wisła pochodzą: to humaniści, dzieci humanistów. Gen wenflonu cyca publicznego mają wrośnięty w DNA.

ludność.

Taka była demokratyczna decyzja większości.

3 Likes

dlatego szkoda Polski, bo bedzie to dla niej hekatomba (lub hakatumba jakiego) - straty emigracyjne przewyzszaja te z 2 WS i nikogo to nie obchodzi.

Patrzmy na Citronex - 99% owocow w poludniowych Niemchecz jest od nich - ale co z tego?

Panstwo to obywatele, nie obszar.

3 Likes

Zaznaczę że będąc Sarmatą mam o Polakach zbliżoną opinię i nie chcę z nimi mieszkać.

Mam.

Zdaje się jesteś moderatorem. To zadzwoń do @MedicusHellveticus i go obsobacz za wulgarność - musiał mieć ciężki dyżur.

2 Likes

Nigdy nie będzie szła tą samą drogą, każdy naród w Europie ma swoją inną drogę dlatego właśnie były osobne narody. Chyba nie jesteś na bieżąco z marksizmem kulturowym i globalizacją to ci wyjaśnię. W latach 80 ątych silnik materialny cywilizacji białego człowieka uległ tzw deindustrializacji czyli to co wytwarza bazę materialną czyli przemysł wydobywczy oraz produkcja przemysłowa została przeniesiona do Chin. Oni tam zaczęli być nowym niewolnikiem który produkował podstawy dobrobytu materialnego cywilizacji białych ludzi. A w zamian ta cywilizacja dostała Manto ideologiczne(dobrobyt za prawie darmo plus niewyobrażalne poziom rozrywki) w wyniku czego uległa deformacji i degrangoladzie. Wtedy, to pierwszy świat to było USA i Europa Zachodnia(NATO) drugi świat to ZSRR i układ Warszawski a trzecim światem była cała reszta. Z racji tego że Polska przeszła z drugiego świata do pierwszego dopiero po zwiniwciu się Sowietów czyli początek lat 90atyvh to pierwszy świat był już po deindustrializacji a myśmy zaczęli ulegać dość szybko deindustrializacji aby nadgonic zachód. Czy ty myślisz że Polacy mieli cokolwiek do gadania? A czy inne narody Europy miały cokolwiek do gadania jak ich fabryki migrowaly do Chin a w drugą stronę super tanio wracał dobrobyt? Te ogromne ilości dobrobytu płynące z Chin do pierwszego świata to był inny sposób podboju niż klasyczny oparty na siłę militarnej. I my tutaj jesteśmy zapóznieni względem zachodu i dlatego mamy lepszą sytuację niż oni tzn oni są bliżej przepaści niż my. Bo ich juz ideologia marksistowska oraz liberalna rozwaliła a nas prawie rozwaliła. Polecam Ci zapoznać się z skrócony opisem wojny ideologicznej jaki przedstawił Aleksander Dugin o którym tu pisałem jako o czwartej teorii politycznej(na pewno czytałeś mój wpis) w jeszcze większym skrócie to ideologia liberalna, faszystowska, marksistowska a także coś co możemy określić jako czwarta teoria polityczna toczą wojnę na wuniszczenie z katolicyzm w Europie i już prawie wygrały, zostały niedobitki w Polsce, Słowacji trochę Portugalii i małe wysepki w Europie. I pytanie czy nas dobiją czy nie. Jak nas dobiją to jaka będzie przyszłość? A jak nas nie dobiją to jaka? To już szczyt i kulminacja. Ale to są zupełnie większe potencjału niż ci się wydaje że coś Polacy mogli, niewiele mogli ale cała zabawa na czym innym polega.

4 Likes

Citronex nie żyje z bananów, banany to tylko dodatek, tam żyją z kawioru dlatego banany takie tanie.

Siedzisz sobie w górach Szwajcarii i myślisz że się zawali pół Europy bo widzisz coraz więcej powiązań negatywnych i myślisz że ciebie to nie dotyczy. Wszyscy tu widzą że się wali Europa i myśli że to ich nie dotyczy, innych tak ale mnie nie. Nie czaicie że to jest złudzenie??

2 Likes

nie trzeba: para została spuszczona, wracamy do argumentów.

3 Likes

O, konsylium okazało się samoregulujące

Na przyszłość

7 Likes

Stoperan jest bardzo niebezpiecznym lekiem.
Wielu wysłał na drugą stronę tęczy

3 Likes

Mówimy o żarciu tego hurtem jako substytut dla majki? Czy jakaś alergiczna ruletka?

3 Likes

Nie. Wystarczy ze masz krwotoczne zapalenie jelita i się wchłania. To lek opioidowy nieresorbowalny w normalnych warunkach w jelicie

3 Likes

Całe szczęście, że nie mam ani krwotocznego zapalenia jelit ani biegunki. Dodged another bullet ^^

4 Likes

Jeśli do gry nie przystąpi Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, to któraś ze stron straci twarz.

Jeśli życie szeregowych sowieckich trepów odpowiedzialnych za ten cyrk, nie legnie w gruzach ku przestrodze tzn., że NATO, EU i RP to kabaret.

Dyplomacja Zachodu niech się bierze do roboty i znajdzie nową równowagę, bo to nie Chińczycy, Rosjanie czy Turcy są naszym problemem, tylko miliony należymisiów na Zachodzie, na których nie da się zarobić i na których nie macie siły już kraść.

No, to sobie napisałem. :slight_smile:

3 Likes

Duly noted ^^

Cygański fundusz zdrowia psychicznego zaleca uczestnikom dyskusji (i każdemu innemu) zapoznanie sie lub przypomnienie sobie nastepujacych zagadnień.

  1. https://yourlogicalfallacyis.com/ przegląd warto zerknąć i zobaczyć w co akurat TY najczęściej popadasz

Przyznaje w dyskusji 10 cygańskich punktów Jerzemu który pomimo niezbyt popularnych tutaj (również “wśród mnie”) poglądów na sprawy transcendente i społeczne potrafi zachować do siebie dystans, cieszyć się tym co ma i wykazać się jakimś poczuciem humoru.

12 Likes

Są tu jeszcze jacyś ludzie na tym forum? Czy tylko Polacy, Sarmaci i inni reptilianie, tudzież boty?

Dobre podsumowanie i też mam jeszcze nadzieję. ALE…

Mam wątpliwości. Nie słyszałem, zeby na granicę francusko-hiszpańską relokowały się wojska amerykańskie, brytyjskie, niemieckie, rosyjskie, białoruskie (zapomniałem o kimś?).

Z racji położenia (i wielu innych) ludzie mieszkający nad Wisłą zostali zaorani w XVIIw. i urządzili sobie powtórkę w latach 1939-45 koronując to podpaleniem własnej stolicy.

Raz wząłem i nie działa. Na szczęście byłem w domu hahaha

2 Likes

cyganie so.

3 Likes

To som ludzie czy inna grupa?

2 Likes

nastroje wzgledem homo sapiens sa separatystyczne.

4 Likes