Influencerka wzięła się za łby?

Ile ty już tam razy dzwoniłeś?:wink:
Velessą przynajmniej tańsza niż zestaw książek czy kursów “inwestycyjnych” na rynku! Od razu ci mówi co i jak więc nie trzeba siedzieć na 12-u zamkniętych webinarach premium i robić notatek

2 Likes

Za każdym razem jak była potrzeba ^^

image

Zesrałem sie ze śmiechu jak zobaczyłem Cezarego na bulwarze Lecha i Marii koło ławeczki na której siedziałem z @3r3 ^^

5 Likes

Dekadę temu wcale tak mocno inne nie były. A to było flotowe badziewie.
Wykonywany przez Ciebie zawód rzuca mroki podejrzeń na stan czapki bo że coś jest nie halo w tym zawodzie obserwujemy powszechnie i leci to live we wszystkich mediach^^
Czyli - używasz samochodu ŹLE. Patrz jak robisz i rób odwrotnie, nie jeździj po barierkach, nie ciśnij pedała na zimnym etc.

Miałem dzisiaj rano akcję błoto bo rolasy urządziły sobie z mojej dróżki parking do załadunku buraków (chociaż na mapie to droga publiczna, na mapie to ona nawet ma asfalt, nie żeby była klepiskiem spod traktorów) i spróbowałem wyminąć je polem, ale pole rozjeździli kombajnem do załadunku buraków. Uratowała mnie blokada dyferencjału i jakoś dałem radę zawrócić po wycieczce tyłem. Szerokość tej autobany oczywiście jest mniejsza od długości samochodu, a jeszcze rowy, drzewka, sarenki.

Czepiasz się że ktoś cygani^^

O dewastacji pojazdów dowiedziałem się bez tak drastycznych kroków.

Jestem niewinny!

Są istotne powody dla których nie pamięta się nazw prowadzonych spółek, a prowadzi się ich tyle, żeby nie było łatwo znaleźć tę co na tym lody kręciła.
Bo w tym systemie podatkowym działalność prowadzi się dla formy, a księgowość dla treści.

A jak ma ujemną sumę netto?

Śledzi nas?

5 Likes

Ja wsio znaju. Prosta znajesz, jak godosz, żeś tokarz, to ja chcę zobaczyć walcowane. Jak architekt to wieżowce. Jak wybitny przedsiębiorca sprzedajacy kursy… Oh wait.

I tutaj np jak Przemek na Czarka pokurwil to ma z urzędu (fuj) wyższe moral ground i wiarygodność bo Przemka biznes każdy widzi, zna i lubi. A pan Dyzma… No spoko, fajnie, czary mary.

Margin call na reputacji?

2 Likes

niby tak, ale większość to krypto, na które kiedyś psioczył

chyba mówił, że milion z książek poszło na pajacyka

2 Likes

Agencja reklamowa (tak zgaduję).

https://rejestr.io/krs/167164/glob-media

‘Drugą’ (nie żebym się czepiał). Działki kupił z nadwyżek z firmy, jak to sam określił.

https://independenttrader.pl/o-autorze.html

Ktoś już pisał tutaj. Gdyby oszukał któregoś ze swoich klientów, szybko byśmy się dowiedzieli. Zawsze znajdzie się ktoś ‘niezadowolony’, i tutaj wg mnie tym ktosiem jest ten jutuber (+ słomski).

4 Likes

Niezadowolony czy moze typowa polska zawiść i zazdrość?

2 Likes

zauważam podobieństwo schematu do sytuacji konfederacja vs. mordoksiążka: konferedacja napracowała się nad swoją pozycją w mordoksiążce po czym mordoksiążka dokonała aborcji profilu konfederacji.

Blogerzy budowali traderowi pozycję po czym trader dokonał odcięcia ich od cyca za spadające wyniki sprzedaży.

Różnica pomiędzy traderem a mordoksiążką jest taka że o ile dobrze zrozumiałem trader wycinał za marne wyniki. Mordoksiążka najwyraźniej wycina za odchylenie ideologiczne od jedynie słusznej linii partii-matki.

2 Likes

W tym biznesie też nie zawsze da się wymienić wszystko w czasie cacy o czym wiemy.
Sam Pan rozumie, że w tym ustroju nikt nie ma czystych rąk wobec cara. Ale wystarczy jak ma wobec klientów.

Wystarczy że jest zalewarowany pod assety, które tąpną poniżej zabezpieczenia i wtedy?
Na pstrym koniu biznes jeździ.

1 Like

Trader chyba najzwyczajniej zaczął za bardzo wystawać ponad trawnik. Więc pora była go przyciąć.

3 Likes

Dlaczego żadnemu Niemcowi nie przyszło do głowy przycinać łbów braci Dassler albo braci Albrecht ?

4 Likes

A czy ktoś rozlicza wróżbitów z ich wróżb?

Taki, o, dajmy na to ETF-21 to byłby kryształ. Wróżby to magma.

Za pięć złotych można udowodnić każda teze i wybronić każdego ze wszystkiego. Ale wyniki wyrażone skalarem ciężej byłoby zaczarować.

Każdy doradca finansowy ma wyjebane w Twoje wyniki. Wszak orzeł on wygrywa, reszka Ty przegrywasz.

Nic osobistego względem Czarka - dotyczy to każdego. Chociaż tutaj jest więcej niż jeden Czarek ^^

3 Likes

Hence the cudzysłów

3 Likes

Mają inny zestaw defektów ?

4 Likes

Niemcy maja troche to co i starozakonni. Tendencje do tworzenia diaspor. Zauwazcie jaka maja na przyklad w Argentynie, Chile, Paragwaju. To swoiste China Town tylko - Würststadt. Byly i przed II WS.

3 Likes

W Paragwaju to jest nawet polonia ale jest tam biedniejsza od Libańczyków.

4 Likes

Wszedłem na IT i ciąg dalszy…

2 Likes

Byś zreferował? A nie tak tylko zanęcasz.

2 Likes

IT wypuścili artykuł i pojechali po Zaorskim tym razem z jakiegoś powodu. Nie śledzę ani jednego ani drugiego na tyle, żeby wiedzieć o co im chodzi. Natomiast rzuciłem okiem na twitera i tam Zaorski zapowiedział, że na jakiejś konfie specjalnie przyjedzie i będzie oczerniał Tradera21. Nudzi im się.

2 Likes

Wypuścił taki artykuł, ponieważ Zaorski był w kanale sportowym i mówił o T21, że jest farmazoniarzem21 i że jego sledzenie ruchow to tylko excell itd

5 Likes