Influencerka wzięła się za łby?

Chcąc posłuchać radia nowoczesny człowiek włącza telewizor ?
Dobra: odebrałem wiadomość pomiędzy wierszami.

2 Likes
2 Likes

Rok temu podawał, że jego portfel miał 100% zysku w ciagu 12 miesięcy, ostatnio publicznie w jednym z wywiadów powiedział, że 70% za 2021.

Jeśli tak, jak twierdzi, jego kopiowanie ruchów zakupiło (już nie pamiętam dokładnej liczby) około tysiąca osób, to moim zdaniem byśmy się o tym dowiedzieli, jeśli coś nie tak by było z tymi cyferkami.

4 Likes

2 750 zł x 1000 = 2 750 000

Czyli MiŚ wygrywa z kasynem. Lepiej handlować tanimi samochodami niż tanimi akcjami.

4 Likes

Ja chyba tylko z komentarzy, dopóki ktoś tam coś wartościowego pisał.

7 Likes

15 grudnia kupilem uzywane Daihatsu -dzis sie silnik rozlecial. Nie wiem z czyjej perspektywy lepiej.

5 Likes

Cena samochodu używanego składa się z dwóch komponentów:

  • płacisz za samochód,
  • płacisz za jego utrzymanie poprzedniemu właścicielowi,

Handlarze samochodów używanych zarabiają na różnicy w cenie kupna i sprzedaży tego drugiego komponentu.

5 Likes

W Polsce najważniejsze jest aby kupujący podpisał że
Kupujący dokładnie zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu i nie będzie wnosił roszczeń wobec sprzedającego.
Takie miałem umowy i nigdy potem problemu nie było, nawet jak klient do domu nie dojechał…

3 Likes

widziały gały co brały^^ po odejściu od kasy… :joy:

2 Likes

ale zawsze lepiej że rozleciał się silnik sam z siebie niż że rozkawałkowany by został cały daihatsu z Tob w środku i by Cię pozbierali do tych czterech wiaderek, o których mi opowiadałeś…

kup od krewnego jakieś leciwe subaru i dociągniesz do odbioru nowego outbacka

2 Likes

Opierając się nadal na mojej zawodnej pamięci i tym, co sam Czarek wspominał w wywiadach, to z 2-3 lata temu mówił, że obraca portfelem o wartości kilkudziesięciu mln. Czy chodziło o PLN czy EUR i ile z tego było jego a ile osób, które powierzyły mu pieniądze, nie wiadomo.

4 Likes

Że powtórzę jak zdarta płyta

Gdzie są niby te firmy na których sie jaśniepan Cezary dorobił? Goebbelsowska metoda z tego co mi wiadomo jest uwiarygodniana jego przedsiębiorczość.

Detali nigdy nikt nic ale na oko to @MedicusHellveticus -owi moglby on buty czyscic

Przy okazji dodam, że nie znam nikogo kto by zajechał więcej samochodów per annum niz nasz medyk.

3 Likes

A może nie kłapie o tym dziobem z paragrafu ‘understatement’ ?

Medyk potrafi wkręcić na szafę wynik rzędu 100k km rocznie więc optymalizacja jakości wozidełek uderza w niego w pierwszej kolejności. Ujmując rzecz inaczej: normalsi powinni kupować samochody których nie udało się zarżnąć naszemu medykowi.

3 Likes

No kłapie że były i tylko tyle. Doradza finansowo. Gdyby nie doradzał gówno by mnie to obchodziło. Ale tutaj jest typowy agency problem więc chyba nic dziwnego, żem ciut ciut podejrzliwy cygan?

2 Likes

T21 pierwszą kasę zrobił na sprzedaży działek po przekształceniu ich z rolnych na budowlane. Pamiętam jak pokazywał jakieś zdjęcia czy coś z mapą, z tablicą informacyjną oraz wykupionym billboardem (z wielkim walniętym numerem telefonu). Rzucił etat i pojechał w tropiki na miesiąc z rodziną. Za chwilę się znudził leżeniem na plaży więc szybko wrócił by bawić się w inwestowanie. Założył bloga, potem inne rzeczy no i tak to leci…

3 Likes

Pan Cezary łaskawie wspomina o nich w swoich książkach - obrót nieruchomościami.

To się ożeń - poznasz.

Robiłem kiedyś takie przebiegi. Zużyłem zero pojazdów.

To może ja też pójdę do telewizji śniadaniowej?
Zagrzewałbym od rana aby coś podpalić, przy kawie zgwałcić i ruszyć w plener rabować^^

3 Likes

kiedys byly inne pojazdy, teraz sa inne.

2 Likes

Excuse mois, sprzedać działkę też potrafię. Nawet miliony działek. Trochę tak jak Lasy Państwowe się chwalą, że strat nie przynoszą. Żeby nie było - nie czepiam sie. Po prostu widze konflikt interesow. Wolę Velesse niż każdego doradce finansowego. Nawet panne mi wybrała i jestem bardzo zadowolony.

https://www.youtube.com/watch?v=Yo1ChFrje4c

Tak jakbyś wiedział z praktyki ^^

Hmm, a Ty żeś przypadkiem tej książki trochę też nie napisał? Nie wiem bo Ty więcej mnie czytasz niż ja Ciebie ^^

Such as?

4 Likes

a na video mowil wiele razy, ze to byla firma marketingowa.

Tylko jakos nigdy nie padla jej nazwa, a w tamtym czasie, zeby jakas firma marketingowa miala wejsc w ogole na gielde to byloby glosno, bo branza w tamtym czasie raczkowalo w Polsce.

No coz, nie dowiemy sie nigdy :slight_smile:

2 Likes

a kto gapa ten zapomnial o klynyce leczenia MS droga plstyki vena iugularis interna (ktora to mu wrogow zrobila) i nawet niejeden shitstorm byl…

Ja traderowi zycze i 10x wiecej niz ma.

3 Likes