JerzyK

:joy: :joy: :joy: :+1:

3 Likes

Kurde daj mi opcje abym mógł robić korektę własnych wpisów jak to dawniej miałem to wylapie takie ortografy minute po opublikowaniu a tak muszę się spalić że wstydu albo sklamac więc sklamie…

Tak naprawdę te moje błędy to nie błędy tylko dawne elementy polskiej mowy, która spokrewnione jest prawie wprost z językiem chaldejskim a w tym języku mówili w raju tak więc wiesz, Polacy mają ten sam język, to jest ta sama grupa języków co Adam i Ewa&sons

2 Likes

Przy takich błędach to wyłącznie ośrodek korekcyjny.

Płoń!

Próbowałem. Nie da się. Musiałbym zmienić wszystkim możliwość edycji postów i by nam tu spamowali 0trust_level.
Ale zobaczę czy mogę zrobić kącik @JerzyKa.

2 Likes

@JerzyK wdepnij tutaj:

Stworzyłem grupę i kategorię (trochę mi to zajęło bo nie ogarniam kuwety) gdzie możesz tworzyć wątki i chyba edytować - przetestuj i zobaczę co można zrobić.

4 Likes

OK dzięki. Jak coś mi przyjdzie do głowy to napiszę. Od drugiej połowy 2023 zacznę się przebranżawiać więc wtedy będę bardziej zainteresowany sprawami jak zarabiać $$$ i waszymi radami co do branży i różnych możliwości. Wtedy zacznę pisywac na inne tematy, bardziej związane z branżą jaką odbierzemy. Zamierzam na drakkar zapakować siebie, swoje szczęście, kuzna inżyniera z wysokim IQ(mam trzech kuzynów inżynierów) i zobaczymy kogo jeszcze.

Moja żona idzie jutro na porodowkę, mam nadzieję, że rodzina się powiększy więc pewnie przez jakiś czas nie będę miał kiedy pisać.

Wczoraj w rodzinie taka sytuacja. Chrzesny żony, który ma 7 lat wystraszył się, bardzo mocno się wystraszył, pobiegł do swojej mamy ale nie chciał mówić, jak się uspokoił to powiedział mamie że była u niego babcia Stasia i siedziała obok na łóżku. Babcia Stasia zmarła rok wcześniej.

3 Likes

Prosił, prosił i wyprosił… najwyraźniej prawdę mówią pradawne słowa cieśli :wink:

2 Likes

Przetestuj co Ci tam wolno, bo nie ogarniam tej kuwety, a uprawnienia administracyjne mam z dobroci serca oficera prowadzącego i to raczej jest wydanie małpie brzytwy. Doszedłem do tego, że aby edytować posty musiałbyś mieć inny trust level, a to oznacza też inne uprawnienia i nie można stworzyć specjalnej grupy uprawnień JerzyK, żebyś jedne miał, a innych nie miał. Przynajmniej nie potrafię, a nie chcę tam grzebać bo oficer ma środki do strzelenia mnie w potylicę gdybym coś napsocił.

Litujemy się nad braćmi mniejszymi^^

3 Likes

Zapraszam na nowy wątek. Prowadzę tam nową opowieść o dzielnym funkcjonariuszu Enbecji(Narodowego Bezpieczeństwa), który rozwiązuje różne trudne sprawy. Będzie ogień, będzie dym, będzie siara, będzie oczyszczenie.

3 Likes

Onet pisze ze swensony oddadzą Ukrainę Archery. 3r3 jak to jest możliwe? Pisałeś że Szwedzi posiadają 48sztuk czyli dwa dywizjonu, jeden do zamykania ruchu na Bałtyku w cieśninach duńskich a drugi do łupania w Petersburg. No to jak oddadzą Archery to z czego będą łupać? Przecież takich rzeczy, się nie oddaje. Coś drogo ta Ukraina sie ceni. Ponoć nawet zwykli Niemcy już się orientują, że ta cała wojna to jakaś forma ustawi po to aby, wybić zwykłych Ukraińców, zużyć zapasy Europy i poddać Unię europejską kacapii.

2 Likes

W 2019 wyprowadzili nową wersję to w zasadzie starą z 2009 mogą już zacząć opychać w miarę jak wyprodukują nową. To kwestia ceny.
Ma to tę zaletę, że na dodruku chcą odkurzyć fabryki, żeby utrzymać zdolności produkcyjne.

SE jest krajem neutralnym i nie dostarcza Ukrainie żadnej broni gdyż ta jest stroną konfliktu.
Kacapom też nie dostarcza od rozpoczęcia konfliktu żadnych środków na cele zbrojeniowe.
Nauczyć się, zapamiętać, deklamować. Zapewniam że wszystko prawda^^

A to Kacapy dowożą do terminali lng?

Co do tego trzeciego rodzaju prawdy…
SE jakaś firma wysyła cokolwiek do Mordoru to dlatego, że miała przed zadymą klepnięte kontrakty i wyłącznie realizuje już zapłacone dostawy bo sprzedali to co schodzi z linii. W miarę potrzeb i stanu środków klienta kronikarze odnajdują różne takie “a jednak sprzedaliśmy no i jesteśmy zmuszeni”. Jeśli zaś jakiekolwiek uzbrojenie produkcji unii nordyckiej trafia w rejon konfliktu to dopuszczają się tego strony trzecie (na przykład jest tam naklejka magazynowa USArmy) bez zgody i porozumienia z dostawcą. Svensony są absolutnie niewinne, naiwne i produkują za frajer na co mają niezbity dowód w postaci najstarszego banku centralnego jaki jeszcze stoi^^

Co do samych arczeruf to jest to środek wymagający takich kwalifikacji, że jedyne krainy zdolne dostarczyć kadrę techniczną w kolorze zielonym, gdyby ich naszły takie zgryzoty zamykają się w se, ch, jap i być może jud. Bo to jest zrobotyzowana linia na kółkach.
Więc sobie pogadali, że dadzą (prezes jak mówi że da - to mówi, a jak że zabierze - to zabierze), ale najpierw trzeba będzie przepchnąć przeszkolenie (no a kraj neutralny, trzeba będzie jakieś białko na to, a do tego Jankesi muszą posmarować). Później się okaże, że kwalifikacji odbiorca nie dostarcza, a jeśli już coś pojedzie to Chachłom nikt tego nie da do ręki żeby nie zepsuli / względnie dadzą, ci popsują i na tym skończy się zabawa. Zauważ że potrafili sposobem użytkowania załatwić Kraba, który jest trzy generacje technologiczne za Arczerem.

Niniejszym deklaruję, że dam Partii dom i krowę. Kury nie dom bo kure mom.

5 Likes

Myślę, że - ponieważ Szwedzi nie za bardzo mieli sukcesy ze sprzedażą swego systemu na świecie - chcą teraz dać potecjalnym kupcom szansę na zobaczenie sukcesów ich systemu w prawdziwej akcji.

1 Like

Obydwie strony tej wojny prowadzą politykę trzymania języka za zębami jeśli o konkrety chodzi. Bo jak nie trzymają języka za zębami to z 13 gierojów robi się podczas wymiany jeńców 81 sztuk albo lekarka papla w Brukseli o ukraińskich stratach rzędu 100k ludzi.

2 Likes

Tak a te maszynkę do mielenia to projektował na lata 80/90 w Polsce ale jakoś się to w czasie przesuneło i wybuliło w innym miejscu trochę dalej i teraz tam się stepy palą. Gdzieś na jakimś oficjalnym portalu pisali se ukry zużywają 90tysbsztuk amunicji artyleryjskiej miesięcznie a USA produkuje 15tys rocznie więc jest deficyt i USA będzie sprowadzać amunicję że specjalnych magazynów obsługujących bliski wschód z Izraela. Dobrze ze nie u nas pali się ziemia. 90tys sztuk amu artyleryjskiej na miesiąc mocno ryje krajobraz. Możliwe że te braki antybiotyków i leków idą na tych rannych.

2 Likes

Poprawka USA produkuje 15yys sztuk miesięcznie a nie rocznie.

1 Like

A placi za to bulandyjski podatnik

2 Likes

Już dawno system finansowy bulandy powinien się wywrocić ale jakoś od 25 lat jest super stabilny. Ale on działa bo jest zasilany bezpośrednio z drukarki z USA. Oni drukują, nam karzą wydawać na konkretne cele społeczne i nas zadluzają czyli na nasze konto zapisują. Oni mogliby drukować bezpośrednio np na Ukrainę ale nie, lepszy interes jest wydrukować na nasze konto i nas zmusić abyśmy przekazali to dalej na wschód. No przecież już dawno się system finansowy nie spina i nikt w min finie nie wie jak to działa ale kasa płynie bezpośrednio z drukarki i podtrzymuje te iluzje.
Gdyby system się już ze dwa razy wyłożył od upadku PRL to znaczy że ze dwa razy by się zrestartował i dwa razy urealnił a tak nie możemy wyjść z tego syfu.

2 Likes

No dobra.
Chwilowo będę tu rzadziej.
Rodzina uległa powiększeniu, urodziła się córka.

7 Likes

Gratulacje i powodzenia!
:confetti_ball::clinking_glasses::rose::baby::rose::clinking_glasses::confetti_ball:

1 Like

Przecież to Jankesi zabronili im sprzedawać małpom brzytwę.

1 Like