Jokes

Czy jak do biura zamierza przyjść biurwa w celu kontroli, to czy można żądać od onej okazania testu na COVID nie starszego niże 48 godzin?

Czy można biurwie zmierzyć temperaturę i w przypadku, gdy termometr wskaże temperaturę ciała wyższą niż [ile-tam-trzeba], to można biurwie odmóić wstępu?

4 Likes

Jak najbardziej. W dodatku termometr należałoby skalibrować aby wskazywał pożądane dla nas wartości oraz przedłożyć biurwie (bo lubi jak się jej przedkłada) świeżutki certyfikat koszerności wprost z Centralnego Rejestru Koszerności Termometrów podbity pieczęcią z kartofla lub ziemniaka, w zależności od regionu^^

4 Likes

Od razu dzwonić po sanepid!

4 Likes

I też ich pomierzyć jak przyjadą!

4 Likes

Ciekawi mnie też inna sprawa.
Otóż okazało się, że PiS od dawna myśłał o likwidacji Izby Dyscyplinarnej SN, a teraz ostro stwierdza, że żadne wyroki TSUE nie powstrzymają ich przez zlikwidowaniem Izby Dyscyplinarnej.

Czy myślicie, że niebawem PiS oświadczy, że z tym TVN-em, to nieporozumienie i pomyłka, bo byli przekonani, że USA jest członkiem EU?

3 Likes

Wzmiankowany obowiązkowo z szarej strefy musi pochodzić^^

3 Likes

Nie rozumiem czemu ktos porusza w ogole temat telwizji- ktos to jeszcze oglada? Dzis mialy sie odbywac w sejmie prace nad przymusowymi szczepieniami wiec jak zwykle trzeba bylo troche szopek porobic przed.

  • przymus szczepien ochronnych w sluzbach mundurowych
  • przymus szczepien ochronnych dzieci i mlodziezy

to sa tematy dla ktorych te smieszne tvnowskie przedstawienia sie odbyly.

5 Likes

Aaaaaby obsługiwać biuro zatrudnię osobę z pozytywnym wynikiem testu, możliwość odbycia kwarantanny na miejscu, stawki atrakcyjne.

Pewnie jakieś rodzinne przepychanki między Lądkiem a koloniami, w których Zulusi robią za proxy.

Równa się wojnie domowej.

2 Likes

Spieszę odpowiedzieć:

  1. Wątek jest zatytułowany “Jokes”, a jest to śmieszne jak PiS sobie nie radzi
  2. Czy telewizja czy szalet publiczny to bez znaczenia. Jeżeli rząd, i wspierający go tlum, nie widzi nic złego w zamknięciu prywatnego biznesu na polecenie rządu, to znaczy, że gładko przechodzimy od socjalizmu do komunizmu.
  3. Tak, telewizję nadal oglądają emeryci. Głosują tak jak im telewizor powie. To właśnie emeryci decydują o wyniku wyborów.

Socjalizm jak socjalizm. Najpierw tworzy problem a potem dzielnie z nim walczy.

3 Likes

Telewizję ogląda mnóstwo ludzi. Jak komuś mówię że nie mam telewizora to robi wielkie oczy. Telewizory mają dziś wiele dodatkowych gadżetów ale podstawowa funkcja (zdalne sterowanie masami) nadal działa.
Te masy pójdą na wybory, będą broniły swoich macic, będą się równały na marszach albo pójdą na pielgrzymkę.

4 Likes

Jak ktos mi mowi, ze oglada telewizje to juz wiem ze nie ma o czym z dana osoba rozmawiac - czesto dochodze do tego wniosku jeszcze zanim sie przyzna.

Nie ma sensu emocjonowac sie tym na co nie mamy wplywu- zasmieca to tylko nasz umysl i wplywa na decyzyjnosc.

3 Likes

A nie pkw?

5 Likes

Tam też emeryci …

5 Likes

Urząd na policję podawać o usiłowanie morderstwa, bo “siewcę śmierci” nasłali, a potem do sądu z nimi za uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Ewentualnie można jeszcze laserem z termometrra biurwie po oczach przejechać i wyzwać, że się poruszyła, i że sama sobie winna!

Eh nie lubię pasożytów :expressionless:

2 Likes

Ja mam w domu telewizor, ale bez funkcji telewizji. :wink:

4 Likes

A masz zaślepkę do HDMI?^^

1 Like

Czuję wstęp do próby wycygnanienia dinksa ^^

“A dasz potrzymać?”

Już mi @3r3 dał potrzymać flamaster. Do tej pory świetnie się nim pisze na obiektach hasła chwalące ustrój.

3 Likes

Myślałem, że “należymiś” to pewne delikatne odchylenie, ale tak naprawdę nikt dosłownie w ten sposób nie myśli.

Tymczasem Jan Duda z Krakowa powiedział: “Jacyż to barbarzyńcy chcą nam zabierać środki, które są po prostu niezbędne do tego, żeby nasze rodziny mogły żyć w dobrostanie.”.

Poważnie! Takie słowa padły z ust przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego, ojca prezydenta RP.

Czy ktoś, kogo ojciec jest w stanie skostruować takie zdanie, a co więcej wypowiedzieć je na głos, może być prezydentem?

4 Likes

Veto!

1 Like

… ale oglądałeś ‘lot nad kukułczym gniazdem’ ? I pamiętasz kto przejął władzę w domu wariatów i w jakim iście afgańskim tempie się to przejmowanie władzy odbyło ?

3 Likes