Kopanica: prezentacje i referaty

ja zapewne uwine sie w 30 minut ze wszystkim, chyba ze sie jakas dyskusja wieksza rozkreci

1 Like

Ja najprawdopodobniej 15-20 minut. Ileż można narzekać! :wink:
Będzie jakiś rzutnik z laptopem?

1 Like

Rzutnik ponoć jest, laptoki mamy własne?

Kto dotrze w piątek wieczorem do hotelu ten będzie miał okazję się zsocjalizować w knajpie, w sobotę jest konferencja. A co potem to już kolektyw zadecyduje.

1 Like

@impeer: a mógłbyś z łaski swojej dopytać się w hotelu jaki ten rzutnik jest w znaczeniu jak się go do laptopa podpina: hdmi ? dvi ? rgb ? dp ?

1 Like

SCASI?^^

RJ-11. Modemem będziemy przesyłać.

1 Like

W razie czego gdzieś mam przejściówke VGA → HDMI, mogę wziąć na wszelki wypadek, ale jeśli mają rzutnik, który nie ma HDMI to możecie się Panowie Prelegenci nie przejmować kolorami w prezentacjach.

2 Likes
  • wizy panamskie: @impeer
  • wizy kanadyjskie (konkretnie “canada weed farmer visa”): @stefan: 30 minut
  • suk i system rozliczeniowy: @gruby: 30(wykład)+45(laborka) minut
  • prywatna wena: @3r3: 3x30 minut
  • outsourcing w Indiach: @Bartek: 30 minut
  • narzekania na wiejskie korpo: @tadek: 20 minut
  • mucha nie siada: @FlyingAtom: 45 minut

@impeer: zadeklaruj się z wizami i daj znać jak tam z portami w hotelowym rzutniku Prusacy stoją, bitte.

1 Like

Alright, will do

1 Like

Zapytałem o make,model,ports.

Dam znać jak bedzie antwort.

Na pewno nie zaszkodzi.

2 Likes

PKL, kręcić korbką i krzyczeć do słuchawki, aż wyświetli szto nada!

1 Like

W ramach szykowania się do technologicznego downsizingu proponuję zorganizowanie dziurkacza oraz ryzy papieru do drukarki. Będziemy kartki dziurkować tworząc cz-b obrazki, kartki te skleimy w taśmę i puścimy ją przed świeczką z prędkością 24-ech kartek na sekundę.

FullHD to to raczej nie będzie …

1 Like

Z doświadczenia wiem, że nie należy polegać na sprzęt, który jest dostępny więc proforma wezmę mały rzutnik. Problem rozwiązany.

1 Like

Quote : the LCD Projector in the conference room has HDMI or VGA connection.

Yes is. Bardzo dziękujemy. W ogóle, najlepiej faktycznie wziąć swój. Zgoda, że z tym onsite często jest jakiś embaras.

Jak Ty zaczniesz robić pajacyki przy prezentacji nikt nie zauważy, że coś nie jest full ani hd ^^

@Romanienko

A Ty na liste wpisany, porezerwowany? Nie? Na priv, już! Anarchii mówimy stanowcze być może - ale prosze jednak o kontakt.

Also, napisz jaki masz make&model sprzętu który weźmiesz.

@Dzik

Nnnooo, problem jest taki ze zgodnie z regulaminem nie mozna swoich rzeczy pić tam, znaczy, no, może pewnie i można, napisz na priv co i jak ma wyglądać to trzeba pewnie ustalić że coś takiego będzie i pewnie powiedza ze okej i dadza szklo za pińć euro ale dać trzeba im znać.

2 Likes

Czy my wiemy ile może być maksymalnie osób w sali na prezentacji, bo tu (Niemcy) się znowu covidHucpę kręcić zaczyna i wdrażają co i rusz jakieś nowe głupoty-obostrzenia. Czy hotel informował już o czymś? Czy będziemy zdani na przekupstwa?

1 Like

Yep, jakiś czas temu pisałem do wszystkich moderatorów :slight_smile: tylko 3r3 dał znać, że wiadomość przeczytał. Wysyłam ponownie.

Also, napisz jaki masz make&model sprzętu który weźmiesz.

https://www.komputronik.pl/product/217070/benq-gp20.html
mały, ale praktyczny.

1 Like

Łapówki i kickbacki naszym chlebem powszednim.

1 Like

Jakby ktoś chciał mnie (po co - zostawiam to inwencji łapówkarza) przekupować to informuje że przyjmuje wszystkie waluty poza stymulantami, dysocjantami oraz blondynkami - ostatnia już jest i nie znosi konkurencji a od pierwszego psują się zęby ^^

2 Likes

@gruby taki styknie w razie czego? lepiej sejf den sory

1 Like