Logistyka XXI wieku

Ale miałem wrażenie, że bankstera wywodziła się z przemysłu? Czy to było dawno i nieprawda?

3 Likes

To w sumie mogłoby wskazywać, że kuniec już tuż tuż - 2 mies? 6 mies.? 1 rok ?
Możnaby poobstawiać :wink:

2 Likes

Twoje dzieci nie są Tobą.

Już koniec.
Teraz W.

2 Likes

Chodziło mi bardziej o inercję układu, ile jeszcze tak poudajemy, że król ma gacie, choć to już stringi z nawoskowaną struną :wink:

2 Likes

Polskie orły- sokoły już nawet zaczeły. Narazie od ostrzelania samych siebie. No ale ważne są chęci i detetminacja.
https://www.defence24.pl/polski-mig-29-ostrzelany-dowodztwo-generalne-dementuje

2 Likes

Pocieszające jest, że strzelają celnie. Prawda?

2 Likes

Raczej że maja czym.

2 Likes

Zwroc tez uwage na to jaki wtedy w prl stosowali lakier do tych mebli a jaki teraz. Obecne materialy są g warte. Wlasnie mi sie odkrecają srubki w nowych drzwiach wejsciowych za 7k pln, klamka w tych drzwiach rowniez zrobiona z g. Sama sie odkreca bo ma taką maŁĄ srubke na imbus do kontrowania ale po kilku miesiacach wlasnje zrywa się w niej gwint, reszta wyposazenia tez bardziej do oglądania jak używania :confused:

2 Likes

Jak zareagowaliby wyborcy gdyby utrzymać jakość wyrobów z lat 70tych ubiegłego wieku dopasowując tylko ceny wyrobów do aktualnej struktury kosztów ?

Mogłoby się wtedy okazać że Twoje drzwi wyprodukowane w znanym naszym ojcom standardzie jakości kosztowałyby w sklepie 14k zł.

Ten downgrade na jakości uchronił system przed rewolucją.

5 Likes

Bo masz tanie śrubki 6.9. Wymień na maszynowe 12.9
https://www.kristal.net.pl/blog/co-oznacza-klasa-sruby

Musieliby pracować.

Rzecz w tym że nie. Tylko mniej bezrobotnych by było.
No i zniknęłyby prace biurowe - 100k biurwy na 40mln mieszkańców to byłaby maksymalna wydolność ustroju.

Raczej przed pracą, dlatego mamy g prace.
Na suku rewolucje nie występują.
Matematyka nie ma styku ze zbiorem buntów.

5 Likes

właśnie.

Downgrade na jakości pozwala ukryć koszty utrzymania systemu przy życiu.

4 Likes

Pocieszajace, ze moga strzelac - nie jak F16 (zeby otworzyly ogien to pewnie ktos w Pentagonie musi kliknac approve).

5 Likes

High tech, speed of light

Jeden breloczek za każdy kwartał opóźnienia ^^

(To akurat inne zamówienie z tego okresu, ale chyba wszystko mi spłynie na dniach już…)

4 Likes

Jestem pełen podziwu @impeer za twoją frywolność jeśli chodzi o opisy na stronie elementów…
NICE!

3 Likes

A to takie teraz chińczycy wrzucaja, ja nie wiem, takie dostałem ^^

Może z wdzięczności za walute fiducjarna

2 Likes

Wow! Mega. Miłego lutowania :slight_smile:

2 Likes

Nie no, to akurat sa male pierdółki, jakies tam zestawy po 4 tranzystory, cos do ledow lgbt, takie bzdury co czesto lutuje a w sumie po co jak moge natrzaskac tego x 150 za kilka dolcow

2 Likes

W Australii na czesci do Mitsubisishi w serwisie sie czeka teraz co najmniej 5-6 miesiecy.
Na czesci typu zderzak czy reflektor.

Na nowe auto tak samo, 5-6 miesiecy z tym ze raczej tutaj jest 8-9, ceny poszly miesiac temu na model ktory sledzilem o 5k AUD w gore. Jest blisko tego ze ludzie beda sie licytowac w salonach i przebijac cenami, zeby tylko dostac auto szybciej.

2 Likes

Ale w EU było tak samo przed covidem. Dla glupiego VW czy Renault produkowanego 600km dalej.

Czekanie albo 6 do 9 miesięcy albo bierzesz to co gdzieś w Europie na magazynie niesprzedane jest.

Zapłaciłem za auto to zaczęli je produkować .

Renault Grand Scenic a nie Bugatti. Choć tu idea jest inna. Jak se klient poczeka to ekskluzywność se doceni. A ponadto tak jest taniej…

3 Likes

Delorian rządzi^^
Każdy ma swoją produkcję^^

A jak tanio jeśli wcale nie kupi^^

1 Like