Na it21 tęsknią za @3r3

Jeśli tęsknota dalej Ci towarzyszy, to może dosyp co łaska, będzie motywacja do restartu. ; )

No jednak czyta w myślach.


Lata temu chciałem odpalić forumniezalezny…, bo komentarze były niezłe, ale reszta była taka sobie. W gratisie webscrapowanie niezaleznego, żeby zaden wpis już nie przepadł. ; ) Ale przyszła refleksja – po co to komu, kto by na to wchodził. A może by tak …

3 Likes

Jakieś oberwanie chmury tu jest.
Człowiek zakopał się na parę tygodni w niesamowicie zmiennych i chwiejnych nadwiślańskich procedurach szczepionkowych i w chwili oddechu wchodzi na forum…
A tu tłum! @gruby nie wiedziałem, że aż tylu przyprowadzisz jako przy wódce.

2 Likes

jasne^^ przecież ostatnio sprowadzili kilkaset tysięcy inżynierów i techników…^^

3 Likes

Tu nie chodzi o piniondze.
Nagle mi wyszło hopsztylion zadań prywatnych. Młody zaczął transfer wiedzy i wzorców wnioskowania z mojego łba do swojego i zajmuje czas cały. Odpaliło mu się kilka miesięcy temu i poszło zrywem.

Komentatorzy sami postanowili się przeprowadzić. Samo się zrobiło.
Tylko im jeszcze nie powiedzieliśmy, że tu teraz będzie produkcja, elektronika, programowanie i edukacja kolejnego miotu, bo finanse już przerobiliśmy i nie doskwierają na priorytetach.

Na IT21 chyba mieli przekroczenie masy bezkrytycznej. Ale nie zaglądałem od przed wyborami na POTUSa.

O ci to im wyinżynierują w try miga.

2 Likes

nie siej defetyzmu^^ Angela i reszta jest zachwycona ich możliwościami^^

3 Likes

Too late. Lata temu, to były już tylko ASIC-i na polu bitwy, a teraz, to musiałbyś mieć własny magazyn wypełniony regałami takich maszynek, podpięty do nieodległej elektrowni wodnej.

Cholernie długie te dwa tygodnie, co się zaczęły rok temu.

A myślisz, że dlaczego w tych okolicznościach przyrody Bill Depopulator postanowił zostać największym właścicielem ziemskim na swoim podwórku i w okolicy?

Zrozumiałem trzykrotnie powiedziane “Han”. Już wiem czyim szpionem jesteś. :wink:

Bierę wszystko! Ile za abonament premium? ^^

3 Likes

Taaak. W toku są przygotowania do nauki konstruowania sprzętu hm… ciężkiego.


Na pudełku 8+ ale pięciolatek ogarnął.

5 Likes

]

Aktualnie jest niezła jazda cenowa. Przykład - mieszkanko 2 pokoje z kuchnią (stolica dzielnica mokotów) w roku 2019 wyceniane na ok. 360000 , wycena na 2021 ok. 550 000. Mieszkanko nic nadzwyczajnego, raczej do remontu. Wariactwo.

2 Likes

i dlatego potem malenki kataster i tym co nic nie maja dawac zrec, igrzyska kurwizyjne i chleb od biurwy. Da sie zyc, Rzad sie wyzywi jak Urban mawial.

5 Likes

Kurde, Twój sprzęt lepszy. Muszę jeszcze dopracować. o_O

1 Like

pacyfka? Corke ucz drapieznictwa

4 Likes

Nic się samo nie dzieje podobno, a co do uprzedzania o zmianach to może nie tylko Ty czytasz w myślach “zmiany i algorytmy” :wink: Pomysł z edukacją kolejnych fal bardzo dobry, może uda się z nas jeszcze wykrzesać coś “konstruktywnego” i przydatnego :wink:

1 Like

Kierownica trójramienna. Żeby się kręciła, kosztowało mnie to poświęcenie ołówka.
No, a potem dopiero się zorientowałem, jak było za późno.

1 Like

A może coś takiego

Jak patrze co on z tym robi to sądzę że za trzy lata mogę go posadzić za fajere do mojego zabytkowego Adolfa i nie bać się że przerysuje.
Za trzy lata bo musi sięgnąć do pedałów (no w sensie do przyciskow nożnych)

@MedicusHellveticus się nie zna. Bez gwiazdy nie ma jazdy. On auta z lewarkiem na masce kupuje. :wink:
Żeby nie było moje ma na masce czetry zera a piąte jest ponoć w środku.

2 Likes

Mam tę większą, zdalnie sterowaną w piwnicy (i szafę innych). Z dekadę temu się tym z młodym bawiłem.

Były przy tym śmieszne historie:
-Zabierasz kochankę na weekend i wracasz ze zbudowanym zestawem klocków, poza tym wszyscy zdrowi?

Wyobraźmy sobie hipotetyczną krainę smukłych elfów:
https://samequizy.pl/wp-content/uploads/2016/05/filing_images_f72476f0a2df.jpg
Gdzie małym elfom nie wolno pracować bo to i tamto, i lewo i CoC.
No więc pracują tam krasnoludy. A nawet krasnoludki, które lepiej od dorosłych elfów ogarniają co i jak z tymi maszynami, produkcją etc. Naturalnie [wyssana z ojcowskiego topora] za darmo tego nie robią, a na akord.
Nie kontynuujmy.
Jak to dobrze, że żyjemy w cywilizowanych krajach, w XXI wieku i takie rzeczy się nie dzieją, a dzieci są głupie i na niczym się nie znają. A już na pewno nie na programowaniu, ustawianiu i obsłudze maszyn, organizacji produkcji, księgowości i finansów.

Jeszcze by mnie taki smarkacz z bajek o elfach opier… że źle maszynę ustawiłem. Co się tam gnojek może niby znać jak ją pierwszy raz widzi na oczy. I jeszcze miałby rację.

3 Likes

Może jak zamknę oczy to i tego smukłego elfa zdołam sobie wyobrazić, ale zaraz po oczu otwarciu i spojrzeniu w lustro czar znika i nijak elfa obraz widomy nie przypomina . A rzeczone dzielne młode krasnale to i układów programowalnych tykać nie powinny bo to za uniwersalne i coraz bardziej pożądane się staje :wink:

1 Like

Dobry wieczór
mam nadzieję, że jest tutaj miejsce na pytania, które wywołują wstyd i kapanie potu na klawiaturę podczas ich zadawania

2 Likes

A już szczególnie wywalać delay na końcu, żeby się dowiedzieć czy serwo nadąży za atmegą^^

Zawsze można założyć nowy wątek, ale w tej knajpie temat nie trzyma się stolika.
Konsultujemy tu trapiące ludność kwestie z zakresu lądowania ufo i widoków w szklanej kuli.

Na nadpotliwość proponuję ałun, na wstyd metylofenidat.

Owszem a ja tu jestem od tego żeby te kwestie odpowiednio segregować żeby towarzystwo od UFO nie potykało się o towarzystwo od energetyki jądrowej lub producentów opali.

Spokojnie, ludzie są od tego żeby ich segregować a ja posegreguje.

3 Likes

Żydzi będą musieli się pomęczyć.^^
Będą się musieli podzielić wiedzą, technologią, kapitałem.

Bezpieczeństwo, weekendy w pięknych górach, nad jeziorem, to nie jest za darmo.
To ma swoją cenę.
Polska może to zapewnić ale w zamian oczekuje dobrej pracy.
Tak bym to rozegrał. Po kupiecku.

A jeśli im nie odpowiadają takie zasady to nich zostają na pustyni, w sąsiedztwie Arabów, którzy marzą żeby ich skrócić o głowę.

To innym razem.
To temat na dłuższą rozmowę, która jak podejrzewam na końcu i tak nic nie wniesie.

Jeśli ktoś instynktownie nie widzi zalet globalizacji, migracji ludzi i kapitału to wątpię by udało mi się go przekonać.

A Ty zadając mi takie pytania, też nie zmienisz mojego zdania.
Ja jestem z innego chowu.
Ja nie pamiętam żołnierzy na granicach i nie chcę powrotu do izolacjonizmu.

Jak słusznie zauważyłeś kilkanaście dni temu, mój patriotyzm jest taki pejsiaty.
Chciałbym, żeby Polacy przestali być biedni, szarzy i znerwicowani.

Górny Śląsk to ubóstwo i smutek jak chuj.
Zaprosiłbym tam nawet kosmitów, jeśli potrafiliby to zmienić.

https://www.youtube.com/watch?v=fJvydN16CRc&t=2s

Produkujemy.
Francuzi, Niemcy, Hiszpanie chcą kupić i zapłacić, a anglosascy celnicy dostali kociokwiku.
Cofają z granicy towar pod byle pretekstem.
Byłem ostatnio na magazynie wyjścia.
W życiu nie widziałem tam takiego bajzlu.

To pierwsza fala zwolnień czy druga?
Po co zwalniają, przecież furlough przedłużono do końca września?

3 Likes