Na it21 tęsknią za @3r3

Mój miot jeszcze nie ogarnia, dopiero co z raczkowania wyszło, a istoty cienkowarstwowej jeszcze długo nie załapie :upside_down_face: Jeszcze jest za wcześnie.

2 Likes

17 posts were split to a new topic: Krzem, tlen, zwolenienia w kontekście rozsądnego użytkowania reaktora na nieboskłonie

Możesz się z szympansem dzielić wiedzą ile wlezie.
Pies ma wiele wspólnego ze studentem - jak do niego mówisz to się tak mądrze patrzy.

Cena podboju.

Polska to abstrakt.
Zbychu, Zdzichu i Rychu są beneficjentami rzeczywistymi.

Takich na szczęście wysłali z kraju wcześniej^^

Ciekawe czy ktoś to proponował Niemcom na koniec sierpnia roku pamiętnego.
Oni już chyba nie planowali pytać o zdanie.

Takie fantastyki to u Wojczała.

Ktoś w swoim skarbcu korzyści widzi, albo nie widzi. Do wyniku na magazynie przekonywać nie trzeba.
A magazyny po tym eksperymencie puste tu, a pełne tam.

Z tego zgadzającego się na obniżki płac.

Twoje opinie nie są wiążące dla zbrojnych.

I jeszcze żeby skoczkom skrzydła wyrosły.

To by dopiero dziurę w ziemi zostawili^^

To się chyba Niemcy z Francuzami będą musieli tam wybrać i celnikom kilka kwestii wytłumaczyć dawnym sposobem.

Bo zabierają linie.

To historyczny przypominacz o tym jak działa waluta.

Z radością przygarniam te konie^^

Ja mam taki i taki. Na każdym etapie produkcji. Wszak to taśmowo idzie.

Filtr polaryzacyjski?

Błądzisz. Ta waluta jest stratą netto. Bo towary, które tam wchodzą nie są w niej rozliczane.

Na tym polega cofka, że trzeba się dostosować do rzeczywistych możliwości psychofizycznych pracowników.
Kto nieprzytomny won z rynku.
Młodych i tak nie ma. Jest to więc gdakanie o oczekiwaniach bez alternatywy na substytucję.

Miejsce robią, tam poważniejsza i bardziej zaawansowana produkcja wjedzie.
Ale do niej trzeba poważniejszych ludzi i pod nich trzeba tam posprzątać.

1 Like

Tlenek metalu przejściowego, charakteryzujący się właściwościami ECD (ElectroChromic Device).

1 Like

Znaczy lusterko.
Do puszczania zajączków specyficznego przeznaczenia na żądanie.

Że tak staro?

W bilansie ma.

Tylko jeszcze trzeba wyegzekwować. Pały byle czego nie jedzą kiedy pałują

Mogą sobie wprowadzić nawet maseczki. Nic ich już nie uratuje.

Mnie nie braknie^^

Si.

W widmie widzialnym przezierny, tłumienie na poziomie max 30% (g), charakterystyczny do fali odbitej błękitu pruskiego (na żądanie), natomiast w bliskiej i dalekiej podczerwieni kładzie transmisję.

1 Like

Ciekawe czy pałowani w końcu się policzą

Na wsi problem maseczki jeszcze nie istnieje a jak się pojawi to mamy 1300000tys x4 niezadowolonych

Jak mi się pojawia taki optymizm to sobie myślę u kogo będą szukać ci którym braknie :slight_smile:

1 Like

Czyli lustro w którym odbijają się czerwoni, a fioletowi nie bardzo.

Przecie nie po to pałuje się po głowie, żeby tam jeszcze jakie rozmyślania pozostały.

Kiedy zaistnieje to nie będzie to problem wsi.

Przecież nie u nędzarzy bezdomnych wymagających pomocy i opieki społeczeństwa.

1 Like

10 posts were split to a new topic: Magiczne ozdrowienia po śmiertelnych infekcjach oraz środki dobrowolnego przymusu przymus

Dokonałem magicznej dywergencji tematów coby nie dyskutować metodą “na suwak” bo to się kojarzy z feminizmem.

1 Like

Przepraszam, wymknęło mi się :slight_smile:

Obawiam się że te szalejące dzisiaj ceny to z łeską w oku będą za parę miesięcy wspominać,ale masz rację …uwaga skutecznie została odwrócona.

2 Likes

A tymczasem część produktów spożywczyć pojechała od grudnia zeszłego roku o około 15 %.
W niecałe 3 miesiące, kto da więcej ?

1 Like

Nie widze problemu

1 Like

Aktualnie jedząc tatara(nigdy nie uda mi się zrobić tak dobrego jak mojej mamy) rozmyślam czy rzeczy finansowe, które wymyśliłem trzymają się kupy i jak bardzo uzależnić moje ruchy odnośnie wielkiego resetu/krachu/strzyżenia owiec zwał jak zwał w najbliższym czasie(chociaż nie wiem co to znaczy najbliższy czas). Także na razie będę czytał i łapał klimat nowego miejsca z racji, że z natury na początku jestem jestem nieśmiały, ale bardzo podoba mi się zakres tematów, choć jak napisałeś, że tematy giełdowe itp są już za Wami, więc będę musiał trochę nadrobić :smiley:

2 Likes

Tematy giełdowe w przemyśle to jest taki sam wyskok na szaber jak incitamenta podatkowe.
Jak akurat jest tam sos i chwila czasu to się bierze.
Ale to nie w finansach robi się stan posiadania. No przecież do czegoś tej waluty używamy, a nie że nam kazali. Jakbyśmy nie używali to cała reszta mogłaby nią tapetować mieszkania.

2 Likes

It21 zdechlo.

Spalona serwerownia.
Ciekawi mnie czy it21 tam mial serwery.

3 Likes

super. Tyle podobno maja redundancji…a tu nagle…przyszło sprawdzam…

2 Likes

Prosta redundancja czyli dublowanie pcha dostępność z 95% na 99% przy czym kosztuje razy trzy (sky is the limit) w porównaniu do pojedynczej serwerowni. Każdy co najmniej półprzytomny księgowy zada pytanie czy dla czterech procent dostępności opłaca się pompować koszty mnożnikiem trzy.

Kilka lat temu z tego co pamiętam jego adres IP wskazywał na północną Francję.

3 Likes

Cięcia na utrzymaniu ruchu i pożar gwarantowany.
Przechodziłem to w zeszłym tygodniu.

Zależy od kar umownych.

Kolejna w chmurze^^

2 Likes

To musi być ciekawe doświadczenie dla ludzi wierzących w bezpieczeństwo czegokolwiek znajdującego się poza zasiegiem ich łap.

Prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia.
https://thehustle.co/wp-content/uploads/2020/11/meme_20201109014803-768x377.png

4 Likes