Na it21 tęsknią za @3r3

@3r3 drugim Hugo Stinnes? Co bardziej ogarnięci w produkcji chapną więcej lukru niż reszta, ale Tobie jeszcze zostaje druga wartość dodana w postaci białych, zamiennych, plastycznych blach ^^ nie stając się równocześnie zjawą w godzinie h.

@abo w płaszczyźnie wzajemnych połączeń anglosaskiej finansjery.

@Freeman, doskonale Cię rozumie i również się cieszę, że odnaleźliśmy się na ów Ciemnej stronie :slight_smile:

Pewnie większość spadochroniarzy czuć będzie dowartościowanie merytoryczną dyskusją.

I agregaty prądotwórcze, Oh wait! Zacznijmy od razu uczyć się nadawania/odbierania znaków dymnych bo kabel będzie przeciekał.

Taki @gruby Kot Schrödingera :joy:

3 Likes

Szachujemy kilkoma figurami na raz.
Każdym możliwym sposobem.

I zaczynamy się w niej urządzać?^^

Tylko nazywajcie wątki niepodpadająco dla algorytmów. Że o kosmitach, energii bankowej czy jakoś tak.

4 Likes

“To trzeba do shrinka i piguły”

Trafiłeś z tymi pigułami, ludziskom nieźle już zaczyna odpalać. Sporo z moich znajomych dołączyło do tego nowego narodowego hobby :wink:

“Normalka. Przypomnę, że jak tu dwa lata temu pisałem iż weźmiemy się za żywność to był polew.”

Z tym polewem to jakaś martyrologia jest z Twojej strony. Ja wtedy budowałem kurnik. I nadmienię jeszcze, że miałes się brać za to żarcie za około 20 lat, ale może i dobrze , że Ci falstart wyszedł.:wink:

2 Likes

Oby tylko, ale nawet jeśli to i tak spory to bedzie procent “globu”, o oddziaływaniu na pozostałą część też warto wspomnieć.

2 Likes

Widzę nowe twarze.

Jako jedyny chyba tutaj nigdy nie przeczytałem ani jednego artykułu na IT21, komentarzy też nie czytałem. To się nie znamy.

To ilu mamy nowych wichrzycieli w ciągu ostatniego tygodnia?

6 Likes

Ciekawe jak się zachowują nieruchy przy tak wielkim agregacie pustego pieniądza w otoczeniu hiperinflacyjnym? Na przykładzie Argentyny to wartość nieruchów z uwzględnieniem inflacji niestety spada.

A teraz informacje z Ameryki Południowej - społeczeństwo Milionerów!

https://www.dw.com/en/venezuela-to-introduce-1-million-bolivar-bill/a-56791252

3 Likes

Wytapetowałem kiedys 50-kami bolivarami pannie mieszkanie i wywiozłem do Kolumbii ale na miejscu dopiero sie przyznala ze oprocz bycia nimfomanka jest jeszcze alkoholiczka i musialem szukac spotkan AA w Bogocie bo angielsku.

Jeszcze gdzieś mam walizke tego na strychu u rodziców, 20-latka z Przemyśla mi to wiozła z Bogoty przez Bruksele. 3 godziny tłumaczyła celnikom, że to co ma to jest 30 USD.

4 Likes

Za moich czasów to był największy banknot.

Mam gdzieś banknot 2bolivarowy, ale niestety jest ubrudzony krwią i koksem to może nie będę prezentował ^^

4 Likes

Stimulus będzie tylko dla biedaków

  • Osoby zarabiające mniej niż 75 000 dolarów i pary poniżej 150 000 dolarów nadal otrzymają pełne 1400 dolarów. Następnie płatności zaczęłyby się stopniowo wycofywać.
  • Nie byłoby pieniędzy dla pojedynczych podatników zarabiających więcej niż 80 000 dolarów lub składających wspólnie składki o dochodach powyżej 160 000 dolarów.

Wcześniej punktami odcięcia były dochody w wysokości 100 000 USD dla osób fizycznych i 200 000 USD dla par

4 Likes

To żeby dostali tylko ci co nie wiedzą jak robinhooda używać ^^

4 Likes

a co tam w tej ustawie mundrego i komu nakazali ? Że nakazują Audi powrót z produkcją z Węgier z powrotem do Bawarii ? Że VW ma zamknąć fabrykę silników w Polkowicach a BMW ma rozmontować taśmy produkcyjne do Mini w Wlk. Brytanii i złożyć je z powrotem w Dingolfingu ?

2 Likes

Link do nowych nominalow:
http://www.bcv.org.ve/notas-de-prensa/bcv-amplia-cono-monetario-vigente-con-incorporacion-de-tres-nuevos-billetes

Moja pierwsza wypłata w RP wynosiła 2mln, 600tys.
Przez pewien czas bylem i ja milionerem.

Ide sprawdzic jak jest z gotowka, dwie osoby spoza mojego miasta mowia, ze ponownie bankomaty nie wydają.

2 Likes

w CH kupuja na pniu wszystko powoli co jest. Na zadupiach Badeniiu-Württembergii moi znajomi pukali sioe w glowy, jak deweloper postawil mieszkania i ogloszenie - taras za 200.000 EUR… okazalo sie ze poszlo w dwa dni.

Lud chce uciekac z gotowki i miec fizyczne, Angela M. zapewne sie cieszy, bo za chwile nowelizacja Katastersteuer i … nie schowaja tego jak Krugerranda do kieszeni.

korekta - w EUR,nie CH

4 Likes

Istotne jest, że ktoś otworzył dzioba (choć pisemnie) i reszta mu nie wyjaśniła że robi dokładnie to samo.
Bo to nie wystarczy budować, trzeba jeszcze wrzucić focie i komentarze.

Za 20 lat zamierzam mieć już przemysłową produkcję.
Na razie projekt penetrująco badawczy. Pojęcia nie mam o uprawach przecież. W pierwszych kilka miesięcy dowiedziałem się więcej niż nie wiedziałem że nie wiem.

Nie piszmy publicznie, że to zawiedziony sieroty po IT21. Część oczywiście kwalifikuje się do b-mena na forum, ale pewnie tam już trafili i tacy tu by nie wytrzymali. Szczególnie że nam się ostro profil zmienia, a niezależnie od profilu kontent w tym nowym znowu ma @gruby.
@gruby wiecznie żywy niezależnie od zmian ustroju na ZSE.

Pozostaną na swoich pozycjach?

Zastanów się względem czego takiego istotnego spada, że wszystko traci siłę nabywczą, a to coś i tak ciągnie gospodarkę do góry.
Jest to oczywista oczywistość i o tym od lat były teksty.
TW Wielbłąd postanowił zdobyć tego Riemanna, ale czoło peletonu postanowiły mu uciec i przetrzeć szlak. Zaprosimy go już na gotowe łańcuchy i wciągniemy wyżej, bo on akurat ma łeb do szybkiej wspinaczki tylko drogi nie umie odnaleźć, ale tę już odnalezioną opanowuje w każdym szczególe.

Wtedy jej jeszcze nie wierzyli. Niebawem sami z takim niezrozumieniem spojrzą na własne konta.

Koks zawsze mile widziany, a banknotem się nie przejmiemy?^^

Już kombinujemy ile będą te dulary warte w elonach bokaczikskich.

A pracowników w Bawarii znajdą?

4 Likes

Może trzeba razem z fabryką przenieść?

1 Like

To może jednak tradycyjnie poszerzyć granice Reichu?

6 Likes

po węgierskich stawkach płacąc to raczej nie.

3 Likes

Mini w UK już pozbywa się starszego balastu oferując odprawy. Nikogo nowego już nie przyjmują, a ci co mieli kontrakty terminowe mogą liczyć na skrócenie.

3 Likes

Jeśli tęsknota dalej Ci towarzyszy, to może dosyp co łaska, będzie motywacja do restartu. ; )

No jednak czyta w myślach.


Lata temu chciałem odpalić forumniezalezny…, bo komentarze były niezłe, ale reszta była taka sobie. W gratisie webscrapowanie niezaleznego, żeby zaden wpis już nie przepadł. ; ) Ale przyszła refleksja – po co to komu, kto by na to wchodził. A może by tak …

3 Likes

Jakieś oberwanie chmury tu jest.
Człowiek zakopał się na parę tygodni w niesamowicie zmiennych i chwiejnych nadwiślańskich procedurach szczepionkowych i w chwili oddechu wchodzi na forum…
A tu tłum! @gruby nie wiedziałem, że aż tylu przyprowadzisz jako przy wódce.

2 Likes