Piniondzory & cytaty

Ostatnio cieszymy się z wyroku SN pod światłym przewdnictwem towarzysza Iwulskiego, który wprowadził odrobinę logiki do tego bezprawia z ustawą emerytalną

Na taki ruch to i Julcia z TK nic nie pomoże… :slight_smile:

1 Like

a humorystyczną z dzisiejszego punktu widzenia standartów realizacji filmów produkcję widziałeś?

humorystyczną, bo to nakrecono przaśnie, po plrowsku, nawet kradnąc muzykę Cohena, motyqy muzyczne z “Życia na gorąco” (recykling :wink: )… ale mechanizm pracy jest uchwycony bo materiał był dla nowego narybku w Kiejkutach :slight_smile:

3 Likes

Tak, widziałem.
Kiedyś, gdy dowiedziałem o tej sprawie to przeczytałem i obejrzałem chyba wszystko co można znaleźć w polskojęzycznym internecie za pomocą Google.
Bardzo ciekawa historia.

Mi najbardziej podobał się ten kilku odcinkowy dokument zrealizowany przez TVN.
Tak jak ja to potrafię ocenić, to on był najbardziej rzetelny i profesjonalny.
Dziennikarz się wysilił i poza wywiadami z Panem Marianem, pojeździł trochę po świecie i porozmawiał też z Sarewiczem, Kriuczkowem, Suworowem i innymi.

1 Like

zgadzam się - ten serial tvn był bardzo dobry… Rymanowski się przyłożył, ciekawe były spotkania z Anatoliuszem Inowolskim - ten baran w Austrii groził Bellowi (jeśli zdradzisz - zajmiemy się twoją rodziną) a w serialu nie miał odwagi się do tego przyznać - scena w Złotych Tarasach zdaje się…

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/79924

2 Likes

Że niby miał tam coś do gadania?

1 Like