Podróże w czasie niedokochania umysłowego dekretarzy ministerstwa prawdy

Ostatnio tyle widziałem w porcie w eilacie :wink:

2 Likes

sprzedał ?

Wpada pluton do salonu i grzecznie to znaczy przeładowując Kałachy pyta o kluczyki do samochodów na placu.

Pełna kultura.

Zważ na to że samochody na placu nie należą do dilera tylko do banku smarującego jego działalność. Ponieważ CoCe, rejestracje i inne pierdoły ISISowi nie były potrzebne więc bank został z papierami, handlarz z wyczyszczonym placem a ISIS z samochodami. Każdemu wedle potrzeb, jak mawiał Lenin.

2 Likes

jasne! z pełna gwarancją i należnym serwisem…chyba nie posądzasz lokalnych dystrybutorów o ignorancje faktów^^ skoro ma to 4 koła i sprawny silnik mogło odjechać z tego terenu zanim komukolwiek przyszedł by taki pomysł do głowy…
tam był robiony wielki biznes …i jak w każdym poważnym biznesie logistyka to podstawa…

1 Like

@gruby https://www.bluewin.ch/de/news/schweiz/jetzt-ist-schluss-mit-dem-einkauf-in-deutschland-509289.amp.html

1 Like

dzięki, medyku.

Niemcy z B-W są wobec tego głupsi niż ustawa przewiduje. No ale czego na Szwajcarach nie zarobią to pewnie sobie wydrukują.

1 Like

I kupili Hiluxy - znaczy myślą.

Czyli Swiss zbankrutował. Przedrukowali.
Dania chyba też.

1 Like

Przyjąłem o 8 rano taksówkarza z zawałem serca. Covid pozytywny.

No i 2 pomiędzy 40 i 50’rz.
Tez pozytywni. Młodszy raczej nie wyjdzie do domu.

1 Like

Wigilia. Mam pacjenta 90 lat wijącego się z bólu. Ma piękne zapalenie pęcherzyka i kurwa nikogo oprócz mnie to nie obchodzi.

Bo paliatywny znaczy na umarcie przeznaczony .

Zadzwonili do mnie Polacy. Polska rodzina ciężko chorej. I panie doktorze panie doktorze…

Nienawidzę polskiego środowiska lekarskiego za tłamszenie ludzi.
Kurwa z podatków tych ludzi pensje mamy. To klienci.
To my się powinnismy uprzejmie zachowywać a nie oni

2 Likes

Ja musiałem odetkać klopa.

Pozwolenie na chorowanie ma?

I wszyscy zadowoleni.

Nie - to poddani. Taki rodzaj niewolnika.

Jakbyś miał rację to by tak było, a jak widzisz jest odwrotnie.

2 Likes

A kto będzie je akceptować w ogóle, kiedy przestaną?

W Niedorzeczu obecnie darzeni są taką miłością, że kto ich usunie, zostanie zbawcą narodu. Tylko na co komu taki naród?

3 Likes

Kto się nie rozśrodkował z piekielnej niziny środkowoeuropejskiej sam sobie winien.

2 Likes