Prawdziwy problem prawdziwego Polaka, nie jakiestam wybory

Dywizjonem “Krabów” bym tego borsuka potraktował. Takie ‘kraby’ mam na myśli:

1 Like

Jeśli trafi ci się samiczka, to ewentualne młode możesz nakłonić do wyjścia do rękawów poprzez kurację tym wariatem

1 Like

Strasznie to wszystko wydumane i skomplikowane się u was robi…
Ja preferuję proste, łatwo aplikowane domowe sposoby:

3 Likes

Ale przemnożyłeś wymaganą ilość substancji burzącej na areał widoczny w poprzednich zdjęciach załadowanych tutaj przez @impeer’a ?

Z tego co @impeer wkleił wynika że u niego ogródek przed domem przez borsuka nawiedzony mierzy się w hektarach. Daje to tony materiału potrzebne do wywołania skutecznej eksplozji no i wymaga złożenia wniosku na założenie stawu który w tym leju powstanie.

3 Likes

Trzeba npla ograniczać terytorialnie, skierować go tam, gdzie chcemy, żeby się to nam opłacało…

1 Like

no przecież widziałeś że kotka zeżarł ale zanęty w klatce nie ruszył. To jak zamierzasz ograniczyć npla terytorialnie skoro ani tablic z zakazami nie czyta (dyslektyk jeden) ani na zanętę się nie skusił ?

Mam pomysł żeby użyć następnych kotków na zanętę ale to może się okazać awykonalne jeśli o populację dostępnej zanęty chodzi. Jeszcze sąsiedzi oskarżą @impeer’a że na chińską kuchnię przeszedł …

1 Like

Wykorzystać wrodzone lenistwo każdej bardziej skomplikowanej istoty i zrobić zawady przestrzenne, co by ukierunkować drania?

1 Like

można spróbować złapać drania za rozporek ale to wymaga zakupienia zapachu pani borsukowej w rui i ewentualnie może przynieść większy sukces niż ten planowany przez @impeer’a.

1 Like

Wyjedzone! Czekamy na błąd.

Jest z tym drobny problem zaopatrzeniowy, istotnie.

Borsuka tanio sprzedam, hurtem taniej ^^

1 Like

Sprzedając futra z borsuków osiągniesz prawdopodobnie największe przebicie.

1 Like

Z młodych jest droższe???

Wsiadam na rower sprawdzić czy juz jest!!!

1 Like

… a nie zamontowałeś w pułapce czujnika ruchu nadającego po wifi ?

1 Like

Wpuścił tam gaz?

Zawsze można powiedzieć że to meteoryt - samo się tak zrobiło.

Drut tnący - tak jest!

Może trzeba mu instrukcję obrazkową jak z ikei narysować jak powinien wpaść w pułapkę?
Egzamin z certyfikowanego ładowania się we wnyki.

Wspierasz npla! Za to grozi sąd wojenny! Zdrajco!

Jeszcze mu tam borsukową zorganizuj i będzie inwazja^^
Może w ramach żartu podrzucimy?^^

Tak, ale akumulator starcza na 36 godzin. Nastąpił timeout. A i tak tam bywam prawie codziennie. Spodziewałem się większej dramaturgii i dynamiki.

1 Like

Darmowe rusałki i borsukowe pozdro dla kumatych - dziury 70cm od deborsukatora.

Jam cierpliwy ^^

1 Like

pierwsza rzecz -te uschle rosliny… tu nie gra od razu. On ma DEFCON1 Alert jak tam chodzi. Wszystko wyglada ianczej niz zwykle.

1 Like

Leżą tam od paru lat? To miejsce składania gałęzi z przycinania.

Żarcie z łapki znika. Wchodzi. Po prostu ostrożnie stapa.

3 Likes

Wiertnicę sprowadziłeś?
Rozumiem że będziesz wpuszczał gaz, choć zazwyczaj robi się odwrotnie, a gaz sprzedaje.

Po prostu xxx Cię na żarciu. Dokarmiasz go.

1 Like

Pewnie żeby potem się chwalić, jakiego tłustego złapał.

1 Like

Zapasie go na śmierć jak WASPy czarnych!