Przygotowania do kryzysu

Nie będzie żadnego umorzenia długów tak jak triady nie przebaczaja. Będzie po staremu czyli prole spłacać będą długi . Biurwa dopilnuje.

2 Likes

Wszyscy moi znajomi wojskowi gdy za długo leczyli PTSD wódka dostawali objawień.

To nie jest złe gdy człowiek rozmawia z bogami ale kiedy zaczyna ich lub go słyszeć to znaczy to tylko tyle ze musi iść na kozetkę

1 Like

Rysiu trochę racji mieć może. Część długów zniknie - tym, którym zniknąć ma. Bo wiadomo, że nie prolom.

1 Like

W niczyjej obronie nie stanę prócz własnych krewnych i to też nie wszystkich.
A w kaźni Niemców (obojętnie w jakim kolorze skóry) sam chętnie udział wezmę :slight_smile:

1 Like

Ptsd mialem dwa lata i dzieki Bogu mi minęlo jak ręką odjął. Za to jak po 10 latach widze ludzi z tamtych zdarzen do dzisiaj czujny sen, bezsenność, rozbiegany wzrok, oczami wywijają w kazdą strone, przykurcze, mimika taka że nje wiadomo czy się bedzie smial czy sie rozplacze. Juz wiecej nie bede pisal w tym temacie i psul wam dzień. Sami się przekonamy kto z czym się bedzie musial jeszcze zmierzyć

1 Like

dlatego ja nie napisałem, że prolom, zadłużenie osób fizycznych pozostanie bez zmian

ale doceńmy to, że odpisanie zadłużenia państw i samorządów - też miałby pozytywny wpływ na życie prola, wszak o wysokości obciążeń publicznoprawnych decyduje m.in. zadłużenie państw i samorządów

ja wiem, ze to się wszystko w pale nie mieści ale jak sobie zestawicie to ze zmianami które zachodzą a które można streścić w słowach “zabieramy małpie możliwość kreacji pieniądza opartego o dług i odpisujemy długi państwa i samorządów a jak małpa będzie uparta to się małpę zabije wraz z członkami całego małpiego stada”

to sprawa ukaże Wam się w innym świetle - to się może jak najbardziej stać!

1 Like

Ale małpa FED zamiast brzytwy bawi się drukarka i nikt jej nic nie zrobi bo inaczej przypłyną lotniskowce zawierajace duże ilości skondensowanej demokracji .

Małpy małpom nierówne.

no właśnie bawi się w ramach planu, który opisałem… “zadrukować”, zbankrutować przeciwnika, znacjonalizować

jakkolwiek trudno w to uwierzyć: FED - odzyszczen został :wink:

już nie ajwaje tam decydują - Amen!

Rysio.

Tam decydują decydowali i decydować będą Ci, którzy już zadbają aby takim właścicielom jak Bezsos czy Zuckerberger krzywda się nie stała . Nuklearne jednostki pływające zawierajace kondensatu demokracji czekają tylko na tych co tonę wątpliwość próbują poddać

Oj, wesoło

1 Like

Co do innych rzeczy ktore waeto kupic poza tym co bylo pisane to w metalowcu jest sporo przydatnych gratow na pewno pianki niskoprezne, kolanka i rury do podlaczania piecyka plus sznur kominiarski i zaprawa szamotowa, mozna w razie czego ro,ejrzec sie za kozą albo kuchnią metalową na drewno/węgiel. Mysle ze to jest dobry moment na dokupienie jedzenia i jak inni sie rzuca na zarcie to my juz mamy zapasy i jedziemy wtedy nie do spozywczego a na zakupy do metalowca po wiecej takich rzeczy jak rozne wkrety do drewna, sznhrki, ostrza do brzeszczotu, wyrzynarki, narzedzia spalinowe np pila, glebogryzarka, i potem atakujemy sklad wegla i skupujemy zapas na nastepna zime kazdy juz wie ile wegla na sezon potrzebuje.

1 Like

Rur miedzianych tez sie troche przyda, pakul, pasty, podstawowe zawory, rury kanalizacyjne, moze 3r3 by w wolnej chwili opracowal jakis schemat jak wykonac instalcje co grawitacyjną, jakie tam przekroje rur i doprowadzenje do kaloryderow ??? Ktos umi? W czwartek rozkminie cos o przygotowaniu sloikow, peklowaniu, wedzeniu i suszeniu w suszrni slonecznej. To tu wrzuce.

1 Like


Warto przekrzec domowe graciarnie, moze ktos ma i nawet nke wie co ma a tam mogą być i takie skarby

1 Like

jakże aktualne, prawda? :slight_smile:

Wadza igra z ogniem - jak się lock out przedłuży to będzie dym!

1 Like

Kto ma zrobić dym?
Dym będzie jak w Biedronce zabraknie parówek

3 Likes

Albo tych Frankfurterek bo je mega lubie.
image

Plus maja byc cukierki Jamajki, bo nie recze za siebie.

1 Like

Niedorzecze dowodzi, że zawsze może tu być śmieszniej. Zakaz wychodzenia z domu, no chyba że w ważnych sprawach, np. na spacer. Nie “na spacer z psem” - po prostu na spacer.

Słyszałem, że lakier do paznokci działa. Nie testowałem.

Skoro Amisze pytają o radę, to radzę w zakresie dostępnych Amiszom rozwiązań. Podanie do pana waadzy które sam noszę ma więcej załączników niż 1911 i .44 razem wzięte, ale papier na takie podania robi się trzy miesiące w spokojnych czasach.

Te inne powyżej już się kończą na rynku, run jest.

Tutaj realizowane jest bankrutowanie najdrobniejszej drobnicy, ale zaczynają ujawniać się zdrowe odruchy. Dzisiaj jadłem obiad w restauracji, do restauratora dotarło, że nie minister mu płaci.

3 Likes

gdzie pejsy rąbią, tam wióry drobnicy polecą…

2 Likes

Dzis rano drożdżówki nie dojechaly, chiba brakuje drożdży do pieczenia, chcialem kupic w 8 sklepach byly tylko w jwdnym miejscu wiec zabralem wszystkie, dr oetker. Czyzby niemiaszki mialy monopol na drodze w polsce? Bez tego nie ma chleba. Moze to tylko przypadek. Sztandarowe towary dojechaly ale drugiego runu na sklepy mogą nje przetrzymać. W rolnictwie tez problemy ale z nawozami. Zaklady zwalniają obroty bo nie ma zamowień. 3r3 co o tym myslisz? Da się z tego wyjść czy bedzie kalops? Bo nie wiem na ile dolupic zywnoaci i czy poczynic dalsze kroki w zakupie nasion pod uprawe w duzym ogrodzie, tunel foliowy, i palete krowiego granulowanego obornika oraz weckow, peklosoli i beczek do kiszenia. Bo jak tak to wolalbym miec zrobione zakupy w spozywce a stac w kolejce poziom dalej za nasionami, srodkami ochrony roslin i sloikami.

1 Like

Ile razy pisałem “uciekać z kraju”?

2 Likes