Rozwód

Panowie, teraz wrzucam granat w szambo.

Rozwodzę się z żoną. Jakie są wasze rady?

5 Likes

Nie oddawaj nic z majątku a jak nie będzie po dobroci to nabierz na nią kredytów i zawin kasę. ( Ja bym tak zrobił ) ^^

2 Likes

Panie, jak to zrobić? Nie chcę przed sądem się spowiadać, a po dobroci się nie da :frowning: Już nie mogę z nią nawet na spokojnie porozmawiać :frowning:

Jeszcze jest dziecko. Chciałbym utrzymać kontakt z dzieckiem.

2 Likes

zmień jurysdykcję.

5 Likes

Winszuję sukcesu!
Rozumiem że tylko z jedną, a nie ze wszystkimi?
Znaczy tej już licznik nabił i spadł komfort jazdy oraz jakość pracy silnika?

No to trzeba zaopatrzyć się w nowe krasnoludki, bo przecież ktoś czaj musi podawać.

No to bez dobroci.

Z samicami się rozmawia? Ma to jakieś zastosowania?
Płaco za to?

To utrzymuj. Broni Ci kto?

3 Likes

To był taki toksyczny związek, że ja nie mogę. Jak mgła opadła mi z mózgu to zrobiłem rekonesans mózgu i stwierdziłem mocne upodlenie moje i że nie szanowałem siebie, kurka wodna!

Patrząc z perspektywy, to jakości żadnej nie było. Cały czas dokładałem, a nic z tego nie miałem.

Będę utrzymywał dziecko.

Największy żart, że ona mi powiedziała, że widzi we mnie przyjaciela i chciałaby żebyśmy utrzymywali przyjacielskie stosunki. Chce mieć i rybki i akwarium :smiley:

4 Likes

Od tego są samce.
Kupujesz sobie do domu kociaka to wypada go karmić, do weterynarza prowadzać etc - ważne żeby ogarnął gdzie kuweta i za dużo nie szalał po platerach.

Po co?
Przestań to robić i w razie pytań skonstatuj “a co ja będę z tego miał?” i czekaj oferty.

Utrzymuję bardzo dobre kontakty z matkami moich dzieci, czasem lepsze niż z dziećmi bo młoda samica to stan umysłu nie na moje stare nerwy.

Przecież z kotem nie musisz mieszkać, wystarczy że przyjdzie kiedy Cię nie ma i ogarnie chałupę, zorganizuje michę, wypożyczy dziecko kiedy masz czas i chęci etc.
Cieszę się rybkami i nie muszę się martwić o akwarium^^

3 Likes

Pod względem cech osobowości - mój kot miał wysoki poziom neurotyzmu (wysoki poziom negatywnych emocji) i to promieniowało na mnie. Dopuściłem do tego, szkoda.

Gdzie się teraz rekrutuje nowego kota? przecież nie dam ogłoszenia, że “dobrze zarabiający Pan pozna Panią”.

Te wszystkie Tindery i Facebooki pozwolą zrekrutować kota?

2 Likes

Obawiam się, że z punktu widzenia skutecznego kodoklepcy cała populacja ma wysokim poziom neurotyzmu. Nadmieńmy że każdy kto otwiera dzioba to patologiczny ekstrawertyk^^

Tak jest skonstruowana sieć neuronowa samicy, przystosowanie ewolucyjne. Działa i nie trzeba zadawać prozacu.

W tej kwestii zdaje się że nie będzie jakiś rewolucji - upubliczniasz wizerunek ogona i pawice zaczynają konkurować. Znaczy wrzucasz że jesteś nerdem, zarabiasz tyle a tyle i szukasz opiekunki do dziecka, dziecko się zrobi.

Nie wiem, nigdy nie używałem, w moich czasach był irc.
Na ile się orientuję to raczej nie. Tam panowie szukają pań. Musisz znaleźć się w miejscu gdzie panie szukają panów po wstępnej selekcji, w której jesteś wysoki stojąc na portfelu.
To po prostu biznes. Pomyśl - jakaś bidna kobita będzie się musiała użerać z nerdem-kodoklepcą, którym trzeba zajmować się jak dzieckiem, żeby mu bankomat dobrze funkcjonował. No to chociaż żeby ten bankomat był perspektywiczny!

Poszukaj sobie jakiejś pedagog specjalnej z happy teamu i do przodu. One doskonale wiedzą gdzie się ładują i mają starsze koleżanki, dla których udokumentowana specyfikacja zakupów przy wysłaniu chłopa do sklepu nie jest wcale dowcipem.
Z tego co wiem są takie dowcipy o mnie krążące tu i tam^^

6 Likes

mów to samo a co ci szkodzi^^

2 Likes

Mam dziwne przeczucie, ze kolejny moze byc podobny.

Moze lepiej patrzec w czasie rzeczywistym?

Jesli jest Twoje to nie widze innej mozliwosci.

Czyli to ona zdecydowala sie na rozwod?

Ja bym sie troszeczke wstrzymal bo kociak moze juz zbierac na Ciebie kwity i wtedy pozostanie tylko opcja zaproponowana przez grubego.

Facebook to chyba nie jest portal randkowy? Na tinderze jest duzo masturbantow wiec trzeba sie czyms wyrozniac.

4 Likes

z orzeczeniem o winie czy bez? W Szwajcarii kobiety nie wychodza za maz aby byc boigate -rozwodza sie po to by byc bogate.

Nie eskalowalbym wojhny z obecna ale juz ex. Jak przeprogramuja dziecko to masz jak w ruskim tanku - bedzie mialo brainwashing zes skurwiel i zacznie nienawidzic, zanim obczai ze cos tu w tej bajeczce nie gra. Pamiwetaj ze w razie wojny masz 2 przeciwnikow - ez zone i jej mamusie.

5 Likes

To ona zaczęła gadać o rozwodzie. Teraz to ja chce rozwodu.

Za porozumieniem stron, nie chcę udawadniac winy.

Panowie, jak można scharakteryzować psychopatę? Bo mi się to zarzuca.

W biznesie jak można nie być psychopatą??

Ale czy to się mapuje na życie prywatne?

2 Likes

W stanie w jakim obecnie jestes proponuje Ci zasubskrybowac jutubowy kanal : OcalSiebie. Nie lubie goscia, ale moja partnerka czesto go slucha w zwiazku z czym wiem, ze kilku takich jak Ty i Twoja przyszla ex juz zdiagnozowal.

Wiedziala co robi. Teraz Ty sie pilnuj.

2 Likes

Nic nie szkodzi - najczęściej zapisaną w genach komendą jest “repeat me please”.

Przecież zrealizowała swoje cele - spłodziła potomstwo z inteligentnym nerdem. To po kiego ma się bidna kobita dalej z nim użerać? Murzyn swoje zrobił i może odejść.

Jeśli nie jest dość sprytny by okpić w cyferki samicę, którą zbajerował do rozrodu to słusznie iż ona będzie dysponować zasobami. W naszym interesie, wszak to niedopuszczalne aby niezaradni trwonili.

Moje też tak myślały, teraz zarzucają że mają w domu mojego klona.

Moje uważa że jestem skurwiel i z dumą też takim zostanie.

Rozpoznaje emocje i decyduje o ich recepcji.
Załatw sobie badanie, że masz spektrum autyzmu jak każdy szanujący się kodoklepca i się nie będzie dodawać.

W kierunkach technicznych to nawet przeszkadza - psychopaci odbijają się tam od rzeczywistości.

Nie.

2 Likes

smierdzi mi to na odleglosc. Niby bez winy, ale o psychopatii.
Jestes w psychologicznej fazie samooskarzania sie (czy slusznie czy nie nie ma znaczenia)- stres rozwodowy porowywany jest ze stresem zwiazanym ze zgonem bliskiej osoby.

Nie jestes jedynym, ktoremu malzenstwo nie wyszlo i nie ostatnim.

Radze po tym co widze jako lekarz karetkowy i jezdzacy do intewrwencji psychiatrycznych rodzinnych - rob notatki, dowody zbieraj, wszystko. Miec i nie potrzebowac a potrzebowac a nie miec…

Skad wiadomo zes winny rozkladu pozycia skoro ona wnosi o rozwod? Wiem ze to moze trywialne i trudne ale sprobuj zachowac spokoj. Spokoj bo byc moze przed Toba czasy niespokojne a dziecko jest zawsze mocna karta przetargowa.

7 Likes

Życie. Statystyki są takie, że no…

Na jakim etapie jesteś? Ustaliliście, że to już rozwód czy po prostu masz dość?

Ogólnie to polecam znaleźć dobrego prawnika od rozwodów. Pójść na terapie, przynajmniej parę wizyt (samemu, chyba że żona chce mimo wszystko). My ludzie to jesteśmy ogólnie emocjonalnie skrzywdzeni, więc ciężko się normalnie dogadać…

Nie znamy się, ale brzmi to znajomo trochę i gdybyś był psycho, i ona miała do czynienia z psycho to nie prowadzilibyśmy tej rozmowy tutaj. Ja słysze różne rzeczy. Moje ulubione to ‘pan i władca’. Także tym bym się nie przejmował co ona sobie tam wygaduje. Chce Ci dogryźć pewnie.

2 Likes

moja^^ na szczęście bez papierów^^ powtarza " wszystko wiem lepiej i tu moje imię imię i nazwisko" oraz “skromność aż przemawia twoimi ustami”^^ :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

wracając do meritum^^ na hu…j Ci być z kobieta która nie chce być z tobą? idź po cichości w bankruty i na pytanie jak podzielimy majątek? padnie odpowiedz ty myśl jak spłacimy długi…^

7 Likes

Jeśli twierdzi że chce zostać przyjaciółką to dobrze. Smutno się uśmiechnij, obejmij, pocałuj w czoło i poczochraj po głowie. Wyraź zrozumienie że, formuła się wyczerpała, że kiedyś się kochaliście ale tak to w życiu bywa i że dla dobra dziecka powinniśmy rozstać się bez prawników. Bez walki i stresu. Że te pieniądze lepiej wydać na jego edukację. I roztocz jej jakąś piękną wizję że masz nadzieję w zgodzie uczestniczyć w najpiękniejszych momentach życia Waszego potomka.
Zostaw ją z tymi myślami, wyprowadź się i czekaj aż się odezwie. Wtedy albo kontynuuj z tą smutną koniecznością, albo ją dobrze wyr… i się pogodzicie.
Zarzucają Ci psychopatię to sobie nie żałuj :stuck_out_tongue:

Ale najwazniejsze to żebyś sobie w głowie poukładał czego chcesz, co dalej. Polecam sesję z psylocybiną gdzieś na wiosennym świezym powietrzu z dala od innych.

6 Likes