Rozwód

Ciężar udowodnienia zarzutu spoczywa na powódce. Ale: jeśli zarzuty formułować będą będą jedne jajniki a wyrok wydawać będą inne jajniki to zostaniesz uznany za psychopatę bo dwadzieścia lat temu przeszedłeś przez jezdnię na czerwonym świetle. A jak znajdą dwa Twoje mandaty to zostaniesz mianowany recydywistą.

si vis pacem, para bellum.

Zacznij od dziupli w innej jurysdykcji, zanim dojdzie do eskalacji.

niecałe 200 km na zachód od Poznania:
https://www.lager7.co/lagerung/containerstellplatz.html

49 € za wynajem miejsca pod kontener miesięcznie.
W cenie plac i ochrona. Dostęp w trybie 7x24x365.

4 Likes

Na oprzytomnienie zawsze dobrze dziala mozliwosc:

  • oddania swojej polowy nieruchomosci na kosciol katolicki :slight_smile:
  • stwierdzenia, ze sie ma burnout i zeby przeszlo to trzeba na dlugo do Azji
  • pracy przez firmy znajomych i wykazywanie minimum (no i z czego tu alimenty)
  • generalnie postawienie sprawy: “jak nie bede mial dostepu do dziecka to se zrobie nowe”
4 Likes

Te kontenery, to w jakim rozmiarze ? Wysokiego składowania ? A jeśli nie, to z dostępem do energii ?

2 Likes

to ogrodzony i strzeżony plac pod kontener.

+49 30 87 33 87 33

3 Likes

Popieram. Plus wymeldowanie stąd gdziekolwiek

1 Like

Źle ją zrozumiałeś Natur. Ona nie wie czego chce i nie będzie wiedziała, za to ty powinieneś wiedzieć za nią.
Są dwie opcje, jedna to taka, że zrobisz tak jak wszyscy i przyzwolisz na rozwód wtedy najpewniej tak jak większość rozwodnikow stoczysz się(nie wszyscy ale najczęściej tak jest) w perspektywie 5,10 czy 15 lat.
Druga opcja to taka, że jej nie dasz żadnego rozwodu i powiedz jej to, że nie będzie żadnego rozwodu. Powiedz jej ze jej nie dasz i że wogole nie ma takiej opcji.
To co teraz masz to taka życiowa próba, każde małżeństwo ma takie. Odpękasz swoje i przetrzymasz to zaprocentuje, wasz związek będzie później dojrzalszy i mocniejszy i będzie Ci się nawet bardziej podobał niż dziś. Nie wiem ile rok, dwa, trzy? Jak nie odpuscisz to z czasem zacznie się poprawiać i twój związek przetrwa ale nie możesz nic kombinować na boku.
Psychologów możesz olać. Zrobią ci terapię małżeńska a na końcu orzekną, że macie się rozwiesc bo do siebie nie pasujecie(jakby prawdą było, że ludzie do siebie akurat pasują!) psycholodzy to takie typy od programowania ludzi i społeczenst niby ci pomaga ale i tak ci zaszkodzi.
Zagraj inaczej niż wszyscy grają to będziesz miał lepsze rezultaty.

5 Likes

Pewnie mnie tu zaraz obsmarujecie. Jedna taka moja koleżanka miała też tego typu problem że rozwód. Powiedziałem jej aby wszystko tylko nie rozwód. No i jakoś się im poukladalo no i przybyło im o jednego członka rodziny a o rozwodzie na razie nie ma mowy.

2 Likes

Spokój i po pierwsze spokój. Wyspałem się po moim dyżurze i gadałem z zona.

Te cale slodkopiedzace zostanmy przyjaciolmi to taka infantylna dziecinada - ile masz dziewczynko lat? Ale one to rozumieja wprost. Badz moim przyjacielem - to znaczy badz na moje kazde zawolanie, na kazde pierdniecie - moim beta-bankomatem. Zaryzykuje stwierdzenie, ze najprawdopodobniej Ciebie nie kochala nigdy. Byles rozwiazaniem na jakis czas, Twopj czas minal.

Nie wiemy czy ma kogos innego ale skoro wychodzi z takim stresorem - rozwod - a wie ze bedziesz chcial dobra dziecka - to wcale bym sie nie zdziwil, ze Waszego malzenstwa nie ma od dawna. Ze byc moze jest zdrada od dawna i nie jestes potrzebny do niczego, niz ewentualny backup kiedy z ksieciem na bialym koniu sie spieprzy i… I wcale nie musi to byc Twoja wina ze tak sie stalo.

Moja zona regularnie jako lekarz rodzinny przyjmuje panie, ktore przychodza do lekarza rodzinnego robic dokumentacje. No i co sie okazuje - okazuje sie ze mamusia potrafi corci podbic oko, pojsc do lekarza po papiurki i zbierac, zbierac papiurki. Ty myslisz o zyciu po, starasz sie zebrac, dochodzi do sprawy a tam jest hopsztylion zgloszen na policje, do towarzystw feministycznych, od lekarzy i papiery krzycza zes psychopata i od lat katujesz a Ty o niczym nie wiesz. W zespole sedziowskim siedza stare purchawy z brodawkami na nosie i jedyne co mozna i nalezy zrobic to zutylizowac tyrana , zakopcie zywcem tego psychopate na rozstaju drog…

A to ze to wszystko trzecia prawda Tischnera to nikogo nie obchodzi. Dostajesz domiary, kary, prawa rodzicielskie ma ona i … i Twoj horror sie jeszcze nawet nie zaczal…

To co napisales w pierwszym poscie ze ona zaproponowala rozwod - coz - ja wiem ze zadna malpa nie puszcza sie dotychczasowej galezi, jesli dobrze nie trzyma sie kolejnej.

Zostanmy przyjaciolmi -ja bym ten watek pociagnal -ale bez gwaltownych ruchow. Gwaltowne ruchy w bagnie powoduja tylko utoniecie.

A wiec zostajecie przyjaciolmi. Ciebie rozwod tak dopierdala psychicznie ze dostajesz zalamania nerwowego i jestes niezdolny do pracy. Psychiatra i …papiurek jest. Zbierasz papiurki. Nop i nie mozesz pracowac tak jak dotyczczas, no musisz na 30% max a wiec dochody spadaja.

Po pierwsze lekarz - i miej papiurek ze rozwod spowodowal rozstrój zdrowia i nie mozesz pracowac jak dotychczas - w sadzie nie liczy sie prawda ale ilosc papiurkow, znajomy zony pracuje w sadzie rodzinnym w szwajcarii i srednia masa papiurkow od kobiet rozwodzacych sie z mezami wynosi 7 kg akt. Mezczyzni zajmuja sie praca i nie maja czasu na zbieranie papiurkow…

Ja bym pozwolil jej grac z Toba jak zaplanowala ale na swoich warunkach. No wiesz, chcemy i bedziemy przyjaciolmi ale teraz mi sie niestety po rozwodzie pogorszylo, jestem golodupcem prawie, alimenty chcialbym Tobie i na dziecko oczywiscie zaplacic ale nie mam z czego…

Wspolpraca ale na Twopich warunkach. Zadnych gwaltownych ruchow, emocji. No i dokumentacja, dokumentacja, dokumentacja. Co kiedy powiedziala jak - w PL chyba nie mozesz nagrywac bez zgody bo i tak dowody bylyby potraktowane jako owoc zatrutego drzewa ale rob notatki by prawnik mogl cokolwiek robic. Bo my mouzemy zostac pryzajciolmi ale wiesz, moja przyjazn jest droga i kosztuje na pryzklad 80% Twoich dortyczczasowych miesiecznych docjhodow.

Zabezpieczaj sie i mysl co dalej. Zadnych emocji - one Ciebiue znaja i nie daj sie sprowokowac. Jak obecna ex cos z mamusia odpierdoli to chocbys ja zobaczyl z 5 nowymi przyjaciolmi z blacked.com to spokoj. Ewidencja, dowody, fakty. Fakty i papiurki, a reszta bedzie wysrywami z plotek.pl

Badz przygotowany na wojne totalna. A jak jest w ogole w PL -czy ex nie ma obowiazku alimentacyjnego jakby sie Tobie totalnie spierdolilo - spierdolilo sie tak ze masz depresje ze nie wstajesz z lozka, sikasz pod siebie…a malzenstwo zaklada ze ona tez ma obowiazki… Czemu nie tworzyc historii jako dupochronu - czy z niego skorzystasz nie ma znaczenia - lepiej dupochron miec i nie potrzebowac niz nie miec.

16 Likes

Dużo porad masz tutaj https://braciasamcy.pl/ generalnie w p0lskiej jurysdykcji możesz mieć strasznie przegwizdane (a to gorzej niż przej…) z punktu widzenia prawa mąż jest dostarczycielem dóbr jak to medyk powiedział beta-bankomatem. Rozumiem intercyza jest?

4 Likes

Stosunki można utrzymywać to nie problem

Koledze potrzeba PIWA!

Od razu uszy do góry mogła być żydówka :

https://noexitorder.com/

Możesz chcieć założyć konto w Gruzji i trzymać tam część kasy jest poza CRS nie da się udowodnić jej istnienia

Między innymi ofc.

3 Likes

No i na intercyzę to jest leczenie.

Jakbyś potrzebował cygańskich porad jak przejebac dużo kasy i schować w dziupli to priv

Natomiast majątek na pół jeśli będzie chciała wiecej to na tę okazję będą kredyty i pożyczki żeby miała więcej.

Mniej znaczy więcej czy coś ^^

2 Likes

Chyba mieszka w Wawie, a niebawem organizujecie spotkanie, zresztą to chyba nasz dawny redaktor, który nie miał czasu bo się angażował w radinu.

3 Likes

A ja bym sugerował trzymać się z daleka od nich. To forum jest pełne frustratów i inceli nienawidzących kobiet. Zatruwając sobie umysł ichnimi bzdurami masz spore szanse stać się jednym z nich.

Idź na siłownię, zastanów się nad TRT (jeśli masz więcej, niż 35 lat, oczywiście skonsultuj z lekarzem), zadbaj o siebie i w miarę możliwości prezentuj styl życia atrakcyjny dla młodej siksy.

Żonie mów, że cieszysz się, że jesteście w dobrych relacjach, a gdyby (broń borze) chciała grać dzieckiem, to najprawdopodobniej jest to zagrywka pod szukanie atencji. Podobno najlepiej wtedy powiedzieć, że w sumie to dobrze, bo masz nową kobietę i chcesz mieć z nią kolejne dziecko, a w ogóle to chyba wyjeżdżasz za granicę. Nie sprawdzałem, ale podobno działa. Z resztą w ogóle “odbieranie kobietom atencji” działa.

Nie wiem jak ukryć kasę, zaniżyć dochody i “pozaciągać długi”, żeby wyjść z tego w miarę suchą stopą, żeby nie było czym się dzielić, ale ja na pewno szedłbym w tym kierunku i na pewno znajdziesz kogoś, kto kompetentnie Ci doradzi. Nie miej skrupułów, i nie łudź się, że ona będzie je miała, bo do końca życia możesz robić za bankomat. I to mimo deklaracji, że jesteście “przyjaciółmi”.

4 Likes

Hmmm… trzeba to zbadać.
Ale w wawie jest spotkanie chyba głównie przedsiębiorców na ile znam listę gości.
Tam raczej kobietami się nikt nie frustruje, bo to jakby frustrować się zwierzątkiem domowym. Się używa i wymienia.

Atrakcji nie robi się na siłowni - siksy interesuje moc swobodna czerpana socjologicznie^^

3 Likes

To było w odpowiedzi na posta dotyczącego forum braciasamcy.pl, bo tutaj są raczej realiści, których nie podejrzewam o incelstwo. :slight_smile:

To jest istotny element, ale to nie jest 100%. Sprowadzasz potrzeby (zachcianki) samic do jednego aspektu, a przecież tak nie jest.
Kobiety często nie widzą większej różnicy między kimś, kto wydaje 10.000€ miesięcznie, a 50.000€ miesięcznie. To i to zaspokaja potrzeby.
Za to, czy ktoś ledwie się rusza, czy dobrze się ru…często ma dla nich spore znaczenie. Miewałem “koleżanki”, które są z facetami, którzy mają tylko gruby portfel. Wiem jak to wygląda z ich perspektywy.

4 Likes

nie muszą widzieć. Rozróżniają to podprogowo i podświadomie. Potomstwo samic które tych różnic u samców nie ogarniały niedostępnym samcom mechanizmami nie przeżyło.

2 Likes

No wiesz… ten tego… z wiekiem to już się nie bardzo chce. To już się człowiekowi kojarzy z ciężką robotą^^

Dla 15-20 latka to kobita musi się odstawić, bo będzie tarmoszona całą noc.
A jakoś tak później to wystarczy ją nakryć poduszką, bo dorwana z kuchni i zdąży wrócić zanim jajka się zagotują^^

Jakoś tam rozróżniają w grach między samicami, która złapała grubszego, ale między kimś kto ma ledwo na rachunki, a wymienionymi widzą tak bardzo, że chudych mają za niewidzialnych.
Zaspokajanie potrzeb i wytwarzanie nadwyżek jest dla nich jakoś istotne.

Nie zauważyłem. Jak byłem młody to może jeszcze miało jakieś znaczenie, ale jak urząd mianował mnie dorosłym to samice zaczęły pytać o marność nad marnościami.

Cudze żony są najgodniejsze polecenia^^

6 Likes

Dobrze się gada dopóki to nie Twoja żona :grinning:

2 Likes

Eh… byłem u adwokata.

Powiedział mi, i tu cytat: “Pan musi zmienić myślenie” :slight_smile:

Chodzi oczywiście o finanse, bo z resztą sobie dam radę. Na dziecko będę dawał.
Chodzi o takie głupie pytanie: czy dawać kobiecie pieniądze na wykończenie mieszkania, do którego może się wyprowadzić?

3 Likes

Dlatego się nie żenię^^

Pan musi zmienić adwokata?

Nie.
To jest już jej zmartwienie. Ale usługi od niej chętnie można kupić, a konkurencja wyznacza stawki^^
Sankcje i embarga - to jest metoda prowadzenia sporów.

4 Likes